4℃
Dnes je 16. prosinec , svátek má Albína

5 podivných způsobů sebevraždy aneb neuvěřitelné způsoby, jak se sprovodit ze světa

Sebevraždy jsou smutné a tragické záležitosti, ale některé z nich stojí za zmínku. Fascinují obrovskou touhou zemřít, která k nim vedla a důmyslností, s jakou byly provedeny.

Reklama

FOTO: 5 podivných způsobů sebevraždy

5 podivných způsobů sebevraždy - bible-1089968_960_7205 podivných způsobů sebevraždy - basic-bathroom-bog-bottom-1617035 podivných způsobů sebevraždy - Bengal Tiger White Tiger Indian Tiger5 podivných způsobů sebevraždy - 5 podivných způsobů sebevraždy -

1. Pozřením bible

Francesco Brun zemřel ve svých 22 letech ve vězení v kanadském Torontu po spolknutí bible. Měl ji zaseklou tak hluboko v hrdle, že případ nejprve vypadal jako vražda. Přivolaný lékař totiž nemohl uvěřit, že by si někdo něco takového udělal sám. Názor změnil, když se seznámil s okolnostmi, vězeň byl zavřen v cele sám a nikdo k němu neměl přístup. Podle psychiatra byl vězeň psychotický, avšak odmítal medikaci. Brun si odpykával 15 denní trest za odcizení kreditní karty a poškození policejního vozu.

2. Pozřením toaletního papíru

Další případ je podobného rázu, ale ještě podivnější a za to si zaslouží více bodů, protože zabít se toaletním papírem je opravdu majstrštyk. Ten, který to dokázal se jmenoval Jonathan Campos. Byl vězněm odsouzeným za vraždu. Nacpal si plná ústa toaletním papírem v takovém množství, až se udusil. K tomu se nedá moc co dodat, snad jen, že prevence proti sebevraždám ve vězení by neměla spočívat jen v odnětí tkaniček a pásků, ale i toaleťáku. Byl by z toho sice možná trochu nepořádek, ale zemřelo by méně lidí.

Krvavá Amerika. Sebevraždy, nebo nehody?

3. Sežrání šelmami

Pokud jste ošetřovatel v zoo a chcete skoncovat se životem, tak jedna možnost se přímo nabízí. Nordin bin Montong ve věku 32 let vlezl do klece se třemi hladovými bílými tygry a …zkrátka zemřel. V zoo pracoval něco přes 4 měsíce a chvíli před incidentem se prý choval podivně. Policie věc uzavřela jako sebevraždu.

4. Vypitím čistícího prostředku

Pokud si myslíte, že odvážných sebevražd jsou schopni pouze muži, jste na omylu. Anglická herečka Angela Scoular se zabila obzvláště chorým způsobem. Většinu života trpěla depresemi a pokoušela se podřezat si žíly. V roce 2009 jí byla diagnostikována rakovina tlustého střeva a přesto, že se vyléčila, začala se obávat, aby se nemoc nevrátila. V roce 2011 vypila čistící prostředek na odpady a navíc se jím pro jistotu celá potřísnila, pro případ, že by popáleniny trávicího traktu nestačily.

Neratovice zachvátila série sebevražd. Co za tím stojí?

5. Pomsta bývalce

Gerald Mellin, 54 letý obchodník se chtěl pomstít svojí ženě. Ale neudělal to tak, jako většina lidí, že by jí třeba podvedl, nebo odjel rozfofrovat peníze za striptérky do Las Vegas. Ne, on se raději zabil. Ale to není ta zajímavá část příběhu. Zajímavé je, že k tomu použil auto Aston Martin a provaz. Jeden jeho konec uvázal ke stromu, druhý si uvázal kolem krku a co bylo dál už vás asi napadlo. Velmi rychle se rozjel a nechal si před přihlížejícími lidmi urvat hlavu.

Sítenský most je pro sebevrahy druhým Nuselákem. Skočily z něj už desítky lidí

Před 2 hodinami
Velmi opatrní by měli být senioři na Kladensku, varují policisté. V poslední době se rozmohli...
Před 3 hodinami
Jeho vtipy máme nebo jsme měli pod sklem pracovního stolu, mnohým odvážně visely na nástěnce....
Včera, 17:21
Vzpomínáte si ještě na dřívější hodobóžové vánoční stromečky? Typický "socialistický vánoční stromeček" byl charakteristický svou...
Včera, 15:05
Osobní vlak při zastavování nedobrzdil, když se snažil v půl jedenácté dopoledne zastavit na pražském...
Včera, 12:55
Hasičská jednotka JSDH Rudná bude dovybavena izolovanými dýchacími přístroji přetlakového typu. V současnosti disponují technikou...
Včera, 12:44
Během třetího prosincového víkendu se slunečného počasí podle meteorologů nedočkáme. Může dokonce sněžit. Teploty se...
Včera, 09:37
O nadcházejícím víkendu na českých a moravských horách naplno začne lyžařská sezona. Poprvé v nynější...
14.12.2017
Tomáš Garrique Masaryk v prezidentské funkci působil dlouhých 17 let. Žádný z jeho nástupců ve...
14.12.2017
Veselé, šikovné a do té doby zdravé Róze je jako blesk z čistého nebe zjištěna...
13.12.2017
Jindy poklidné Úhonice obchází v posledních dnech strach a nejistota. Po městečku a okolí se...
Reklama