2℃
Dnes je 12. prosinec , svátek má Simona

RETRO tenisový turnaj

21.7, 09:00 hod.

V sobotu 21. července se v Kamýku nad Vltavou uskuteční již 7. ročník tenisového RETRO turnaje párů. Zúčastnit se může každý, dobové rakety jsou k zapůjčení, podmínkou je jen vhodný kostým a dobrá nálada. Odměny jsou připraveny za sportovní výkony i nápadité oděvy hráčů a diváků.
Historie RETRO turnaje v Kamýku nad Vltavou sahá do roku 2012, kdy se místní tenisté v čele s Davidem Bakošem a Bedřichem Hrůzou rozhodli zapojit do akcí spojených se soutěží o titul Vesnice roku. V den návštěvy hodnotící komise proto uspořádali exhibiční zápas smíšených párů ve stylu tenistů počátku dvacátého století. Nápad zaujal a nová tradice byla založena.
Od roku 2013 se s dřevěnými raketami zápolí v rámci celodenního turnaje plného vynikajících sportovních výkonů tenistů v bílém. Rok 2014 přinesl další změnu, vítězný pár nad hlavu pozvedá putovní Pohár starosty obce Kamýk nad Vltavou! Přijďte o něj zabojovat nebo se podívat, jak bojují ostatní 18. července od 9 hodin na tenisové kurty v Kamýku nad Vltavou.

Akce

Koná se ve vašem okolí zajímavá akce? Dejte vědět ostatním a přidejte ji pomocí tlačítka vpravo.
Příbram - hornický domek (Havířská 105) a důl Anna (Husova 274)
Restaurant u Bečvářů, Žižkova 218, Buštěhrad
Úhonice
Divadélko U Zvonu
Hořovice
zámek Mníšek pod Brdy
Divadélko U Zvonu
Reklama