9℃
Dnes je 15. listopad , svátek má Leopold

Na Cembritu dominoval na hřišti sudí

Nedělní odpoledne se na hřišti SK Cembritu Beroun představil klub SK Březová. Hostům se podařil vstup do obou poločasů, a tak domácí v podstatě celý zápas neúspěšně doháněli manko. Podařilo se jim vyrovnat po obrovském tlaku až v 90. minutě zápasu, a tak skončil zápas výsledkem 2:2.

Reklama

Zápas III. Třídy mezi třetím s pátým týmem tabulky sliboval líbivý zápas. Ani diváci se nenechali odradit a kolem hřiště stálo přes sto lidí. Bohužel pro domácí fanoušky otevřel skóre již v první minutě hostující Petr Šobek. Postupně si domácí začali vytvářet tlak, ale k brance to nevedlo. První poločas tak skončil 0:1.

Poklona rozhodčímu

Na počátku druhého poločasu se opět zadařilo a hosté vedli už 2:0. Domácí opět převzali iniciativu, zatlačili a v 61. minutě snížili po přímém volném kopu na 1:2 díky Danielu Novotnému. Březová byla pod velkým tlakem, zápas se vyostřoval, ale skvělým výkonem se zaskvěl rozhodčí Martin Červenka, který bravurně zvládl nejen druhý poločas, ale celý zápas. Rozhodnutí byla rychlá, zřetelná a především správná.

Konec zápasu se vyznačoval častými fauly hostů, čímž sami sebe dostávali pod tlak. Domácím se nedařilo proměňovat své šance, dokud nepřišla 90 minuta. V hodině dvanácté srovnal na konečných 2:2 Jan Malý a za klandrem vládla euforie. Skupinka cembritských fanoušků v dresech mávala vlajkami a zpívali.

„Dvakrát jsme zaspali a dvakrát jsme inkasovali. Tohle je asi nejlepší mančaft v naší soutěži. Viděli jsme bojovné mladé kluky, fotbalové, hráli velmi dobře, jen se musí sejít. (smích) Navíc rozhodčí předvedl skvělý výkon, to se málo vidí v takové soutěži. Byl to pěkný zápas,“ okomentoval utkání domácí trenér Milan Exner.

„Vyšly nám vstupy do obou poločasů, jinak byl Cembrit v poli lepší. Nebyli jsme v úplné sestavě, museli jsme ještě střídat, takže to pro nás nedopadlo nejlépe, ale nemáme si na co stěžovat,“ zhodnotil zápas předseda hostujícího týmu SK Březová Jiří Hnízdil.

Galerie

 

12.11.2018
U Králova Dvora na Berounsku by měla vzniknout nová obchodní a průmyslová zóna. Uvolnit se...
9.11.2018
Společnost Valeo postaví v Žebráku na Berounsku halu na výrobu chlazení baterií pro elektromobily. Celková...
8.11.2018
Vůz Mercedes Benz Sprinter pořídil krajský úřad pro policii za téměř šest milionů korun.
7.11.2018
Starostou Králova Dvora na Berounsku se stal potřetí Petr Vychodil (ODS). Místostarosty jsou Jiří Oberfalzer...
6.11.2018
Na Berounsku je situace s přemnoženými divočáky obdobná jako v celé České republice.
5.11.2018
Starostkou Berouna se dnes stala občanská demokratka Soňa Chalupová. Nahradila ve funkci Ivana Kůse (ČSSD),...
5.11.2018
V Berouně nebylo ani před ustavujícím zasedáním zastupitelstva Berouna jasné, jak bude vypadat budoucí vedení...
4.11.2018
Muzeum T. G. M. v Rakovníku zve do Petrovcovy výstavní síně Muzea T. G. M....
2.11.2018
Projekt Lepší bezpečnost – lepší budoucnost představuje soubor harmonizovaných aktivit s cílem podpořit konkurenceschopnost a...
2.11.2018
V Berouně byla odhalena busta francouzského paleontologa a geologa Joachima Barranda. Obyvatelé a návštěvníci Berouna...
Reklama