26℃
Dnes je 16. červenec , svátek má Luboš

Na Cembritu dominoval na hřišti sudí

Nedělní odpoledne se na hřišti SK Cembritu Beroun představil klub SK Březová. Hostům se podařil vstup do obou poločasů, a tak domácí v podstatě celý zápas neúspěšně doháněli manko. Podařilo se jim vyrovnat po obrovském tlaku až v 90. minutě zápasu, a tak skončil zápas výsledkem 2:2.

Reklama

Zápas III. Třídy mezi třetím s pátým týmem tabulky sliboval líbivý zápas. Ani diváci se nenechali odradit a kolem hřiště stálo přes sto lidí. Bohužel pro domácí fanoušky otevřel skóre již v první minutě hostující Petr Šobek. Postupně si domácí začali vytvářet tlak, ale k brance to nevedlo. První poločas tak skončil 0:1.

Poklona rozhodčímu

Na počátku druhého poločasu se opět zadařilo a hosté vedli už 2:0. Domácí opět převzali iniciativu, zatlačili a v 61. minutě snížili po přímém volném kopu na 1:2 díky Danielu Novotnému. Březová byla pod velkým tlakem, zápas se vyostřoval, ale skvělým výkonem se zaskvěl rozhodčí Martin Červenka, který bravurně zvládl nejen druhý poločas, ale celý zápas. Rozhodnutí byla rychlá, zřetelná a především správná.

Konec zápasu se vyznačoval častými fauly hostů, čímž sami sebe dostávali pod tlak. Domácím se nedařilo proměňovat své šance, dokud nepřišla 90 minuta. V hodině dvanácté srovnal na konečných 2:2 Jan Malý a za klandrem vládla euforie. Skupinka cembritských fanoušků v dresech mávala vlajkami a zpívali.

„Dvakrát jsme zaspali a dvakrát jsme inkasovali. Tohle je asi nejlepší mančaft v naší soutěži. Viděli jsme bojovné mladé kluky, fotbalové, hráli velmi dobře, jen se musí sejít. (smích) Navíc rozhodčí předvedl skvělý výkon, to se málo vidí v takové soutěži. Byl to pěkný zápas,“ okomentoval utkání domácí trenér Milan Exner.

„Vyšly nám vstupy do obou poločasů, jinak byl Cembrit v poli lepší. Nebyli jsme v úplné sestavě, museli jsme ještě střídat, takže to pro nás nedopadlo nejlépe, ale nemáme si na co stěžovat,“ zhodnotil zápas předseda hostujícího týmu SK Březová Jiří Hnízdil.

Galerie

 

13.7.2018
Na louce v podhradí hradu Točník dnes začne putovní festival Hrady CZ. Celkem navštíví osm...
13.7.2018
V Petrovcově výstavní síni Muzea T. G. M. Rakovník se návštěvník díky výstavě ocitá v...
12.7.2018
Jedním z nich je Otmíčská hora, osamělý vrcholek, který je součástí Hořovické pahorkatiny, druhým je...
11.7.2018
Místo dnešní krajinné dominanty na okraji křivoklátského loveckého hvozdu osídlili lidé už době pravěké.
9.7.2018
Mateřské školy na berounském sídlišti získají nové přírodní zahrady, jejichž součástí budou dřevěná mola, vrbové...
2.7.2018
Kontejnery by měly být umístěny na dvou místech, a to na Barrandově a Husově náměstí.
2.7.2018
Do Prahy zamíří legendární skupina Smokie. S velkolepou show přijede do Tipsport Arény 8. prosince....
1.7.2018
Petr Mareš je jediným rodilým Pražanem ze čtveřice, kterou nyní můžete vídat na obrazovkách veřejnoprávní...
30.6.2018
Výstava fotografií a autentických artefaktů připomíná internační tábor italských válečných zajatců.
28.6.2018
Ve spolupráci s Centrem pro komunitní práci střední Čechy město Beroun úspěšně realizuje projekt zaměřený...
Reklama