27℃
Dnes je 20. září , svátek má Oleg

Na Cembritu dominoval na hřišti sudí

Nedělní odpoledne se na hřišti SK Cembritu Beroun představil klub SK Březová. Hostům se podařil vstup do obou poločasů, a tak domácí v podstatě celý zápas neúspěšně doháněli manko. Podařilo se jim vyrovnat po obrovském tlaku až v 90. minutě zápasu, a tak skončil zápas výsledkem 2:2.

Reklama

Zápas III. Třídy mezi třetím s pátým týmem tabulky sliboval líbivý zápas. Ani diváci se nenechali odradit a kolem hřiště stálo přes sto lidí. Bohužel pro domácí fanoušky otevřel skóre již v první minutě hostující Petr Šobek. Postupně si domácí začali vytvářet tlak, ale k brance to nevedlo. První poločas tak skončil 0:1.

Poklona rozhodčímu

Na počátku druhého poločasu se opět zadařilo a hosté vedli už 2:0. Domácí opět převzali iniciativu, zatlačili a v 61. minutě snížili po přímém volném kopu na 1:2 díky Danielu Novotnému. Březová byla pod velkým tlakem, zápas se vyostřoval, ale skvělým výkonem se zaskvěl rozhodčí Martin Červenka, který bravurně zvládl nejen druhý poločas, ale celý zápas. Rozhodnutí byla rychlá, zřetelná a především správná.

Konec zápasu se vyznačoval častými fauly hostů, čímž sami sebe dostávali pod tlak. Domácím se nedařilo proměňovat své šance, dokud nepřišla 90 minuta. V hodině dvanácté srovnal na konečných 2:2 Jan Malý a za klandrem vládla euforie. Skupinka cembritských fanoušků v dresech mávala vlajkami a zpívali.

„Dvakrát jsme zaspali a dvakrát jsme inkasovali. Tohle je asi nejlepší mančaft v naší soutěži. Viděli jsme bojovné mladé kluky, fotbalové, hráli velmi dobře, jen se musí sejít. (smích) Navíc rozhodčí předvedl skvělý výkon, to se málo vidí v takové soutěži. Byl to pěkný zápas,“ okomentoval utkání domácí trenér Milan Exner.

„Vyšly nám vstupy do obou poločasů, jinak byl Cembrit v poli lepší. Nebyli jsme v úplné sestavě, museli jsme ještě střídat, takže to pro nás nedopadlo nejlépe, ale nemáme si na co stěžovat,“ zhodnotil zápas předseda hostujícího týmu SK Březová Jiří Hnízdil.

Galerie

 

17.9.2018
Velká oprava rakovnického koupaliště za více než 25 milionů korun začne ještě na podzim. Vedení...
15.9.2018
Unikátní cyklus nočních vokálních koncertů Zámecká nokturna, Chateau musical nights, se po dlouhých čtyřech létech...
14.9.2018
Zříceninu někdejšího hradu Jenčov najdeme v chráněné oblasti Křivoklátsko, jen dva kilometry jižně od obce...
14.9.2018
Zábavnou a současně poznávací hru mohou v zámeckém parku vyzkoušet děti v doprovodu rodičů.
14.9.2018
Budova je zateplená a má nové technologie. Součástí rekonstrukce byly také terénní úpravy a vytvoření...
13.9.2018
Beroun mě bere – tak se jmenuje soubor map prohlídkových okruhů pro děti i dospělé.
11.9.2018
Na základě podnětu spotřebitele uskutečnili středočeští hygienici kontrolu v berounské provozovně Čínská restaurace Shen Zhou.
8.9.2018
Navštívili jsme JUDr. Pavla Jenšovského, starostu města Rakovník, a vyzpovídali ho ze čtyřletého vládnutí na...
7.9.2018
Po zásahu bleskem hořel severně od Svojetína les. K události na hranici s Ústeckým krajem...
7.9.2018
Most přes železniční trať do čtvrti Zavadilka v Berouně se bude od soboty jmenovat Goslarský....
Reklama