15℃
Dnes je 21. srpen , svátek má Johana

Řidiči ujeli od několika dopravních nehod, ke kterým došlo na Berounsku

V Berouně, Králově Dvoře i poblíž Březové došlo k dopravním nehodám, při kterých došlo k poškození automobilů. Řidiči, kteří je způsobili, ovšem z místa nehody odjeli a nyní po nich pátrají policisté. Hledají svědky, kteří by je pomohli najít.

Reklama

Nehoda v Berouně před hračkářstvím

K dopravní nehodě došlo ve středu 7. února 2018 v čase mezi 12.20 až 12.42 hodin v Berouně v ulici Konečná na parkovišti před prodejnou Dráčik. Neznámý řidič zde poškodil levou zadní část osobního automobilu tovární značky Hyundai IX 20. Nezjištěný řidič neprokázal navzájem svoji totožnost, nesepsal společný záznam o nehodě, tak jak mu ukládá zákon a z místa dopravní nehody ujel. Nikdo nebyl zraněn. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 5 tisíc korun.

Nádraží Beroun je unikát. Kloubí se v něm nejmodernější i stoletá technika

Poničená Octávka ve Švermově ulici

K další dopravní nehodě došlo v době mezi 7. únorem 2018 (13 hodin) a 8. únorem 2018 (16 hodin). v Berouně, ulice Švermova, na veřejně přístupném parkovišti před domem č. p. 1333, kde neznámý řidič poškodil levou zadní část zde zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Škoda Octavia. Od nehody ujel. V souvislosti s předmětnou dopravní nehodou nebylo zjištěno ani hlášeno žádné zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 5 tisíc korun.

Králův Dvůr získal krajskou dotaci na další etapu obnovy městské zeleně

Poškozený Golf v Králově Dvoře

K dopravní nehodě došlo v sobotu  10. února 2018 mezi 11.15 a 12. hodinou., kdy neznámý řidič na parkovišti u OD Albert, v obci Králův Dvůr, narazil do levé zadní části zde zaparkovaného vozidla tovární značky Volkswagen Golf a poté ujel. V souvislosti s touto dopravní nehodou nebylo hlášeno zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 15 tisíc korun.

Opilá devatenáctiletá dívka skákala pod kola jedoucích aut

V pondělí 12. února 2018 v 16:14 hod. couval neznámý řidič na bezejmenné místní komunikaci v obci Březová, ve směru od silnice III/23613 směrem k č. p. 88. Při couvání narazil pravou zadní částí do levé přední části zde zaparkovaného osobního vozidla tovární značky Peugeot 306. Z místa nehody ujel. V souvislosti s touto dopravní nehodou hlášeno ani zjištěno zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 3 tisíce korun.

Ani jeden z řidičů neprokázal svou totožnost poškozenému, nesepsal záznam o dopravní nehodě, jak ukládá zákon. Dopravní policisté po neznámých řidičích pátrají a přivítají jakékoliv informace vedoucí k jejich ztotožnění na tel. 602 474 382.

 

11.8.2018
Tradiční setkání se uskuteční letos po jednačtyřicáté 18. srpna ve Společenském domě v Hořovicích.
8.8.2018
Svatý Jan pod Skalou na Berounsku dá opravit opěrnou zeď potoka Loděnice. Investice vyjde na...
8.8.2018
Cesta začíná na náměstí v Litni u špejcharu. Turisty provází po historických, architektonických, přírodních i...
6.8.2018
Rozhledny a vyhlídky jsou jedinečná místa, z nichž se můžeme kochat letní krajinou.
6.8.2018
Třiačtyřicetiletý řidič nadýchal v pátek při silniční kontrole v Berouně více než tři promile alkoholu....
6.8.2018
Přístavby, rekonstrukce a revitalizace mají zelenou. Dotýkají se hned několika škol ve městě.
4.8.2018
Padesátiletý muž dnes spadl a zranil se po pádu z patnáctimetrové výšky v lomu Malá...
4.8.2018
Celodenní program Muzea Českého krasu otevírá širokou škálu poznání, kterou nabízí geologie.
27.7.2018
V Lochovicích na Berounsku dnes ráno narazilo osobní auto do mostního pilíře. Řidič zemřel, spolujezdkyně...
23.7.2018
Vodoprávní úřad vyhlásil v měsíci květnu opatřením obecné povahy zákaz odběru vody z povrchových vod pro potřeby zalévání...
Reklama