7℃
Dnes je 13. listopad , svátek má Tibor

Řidiči ujeli od několika dopravních nehod, ke kterým došlo na Berounsku

V Berouně, Králově Dvoře i poblíž Březové došlo k dopravním nehodám, při kterých došlo k poškození automobilů. Řidiči, kteří je způsobili, ovšem z místa nehody odjeli a nyní po nich pátrají policisté. Hledají svědky, kteří by je pomohli najít.

Reklama

Nehoda v Berouně před hračkářstvím

K dopravní nehodě došlo ve středu 7. února 2018 v čase mezi 12.20 až 12.42 hodin v Berouně v ulici Konečná na parkovišti před prodejnou Dráčik. Neznámý řidič zde poškodil levou zadní část osobního automobilu tovární značky Hyundai IX 20. Nezjištěný řidič neprokázal navzájem svoji totožnost, nesepsal společný záznam o nehodě, tak jak mu ukládá zákon a z místa dopravní nehody ujel. Nikdo nebyl zraněn. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 5 tisíc korun.

Nádraží Beroun je unikát. Kloubí se v něm nejmodernější i stoletá technika

Poničená Octávka ve Švermově ulici

K další dopravní nehodě došlo v době mezi 7. únorem 2018 (13 hodin) a 8. únorem 2018 (16 hodin). v Berouně, ulice Švermova, na veřejně přístupném parkovišti před domem č. p. 1333, kde neznámý řidič poškodil levou zadní část zde zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Škoda Octavia. Od nehody ujel. V souvislosti s předmětnou dopravní nehodou nebylo zjištěno ani hlášeno žádné zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 5 tisíc korun.

Králův Dvůr získal krajskou dotaci na další etapu obnovy městské zeleně

Poškozený Golf v Králově Dvoře

K dopravní nehodě došlo v sobotu  10. února 2018 mezi 11.15 a 12. hodinou., kdy neznámý řidič na parkovišti u OD Albert, v obci Králův Dvůr, narazil do levé zadní části zde zaparkovaného vozidla tovární značky Volkswagen Golf a poté ujel. V souvislosti s touto dopravní nehodou nebylo hlášeno zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 15 tisíc korun.

Opilá devatenáctiletá dívka skákala pod kola jedoucích aut

V pondělí 12. února 2018 v 16:14 hod. couval neznámý řidič na bezejmenné místní komunikaci v obci Březová, ve směru od silnice III/23613 směrem k č. p. 88. Při couvání narazil pravou zadní částí do levé přední části zde zaparkovaného osobního vozidla tovární značky Peugeot 306. Z místa nehody ujel. V souvislosti s touto dopravní nehodou hlášeno ani zjištěno zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 3 tisíce korun.

Ani jeden z řidičů neprokázal svou totožnost poškozenému, nesepsal záznam o dopravní nehodě, jak ukládá zákon. Dopravní policisté po neznámých řidičích pátrají a přivítají jakékoliv informace vedoucí k jejich ztotožnění na tel. 602 474 382.

 

Včera, 18:31
U Králova Dvora na Berounsku by měla vzniknout nová obchodní a průmyslová zóna. Uvolnit se...
9.11.2018
Společnost Valeo postaví v Žebráku na Berounsku halu na výrobu chlazení baterií pro elektromobily. Celková...
8.11.2018
Vůz Mercedes Benz Sprinter pořídil krajský úřad pro policii za téměř šest milionů korun.
7.11.2018
Starostou Králova Dvora na Berounsku se stal potřetí Petr Vychodil (ODS). Místostarosty jsou Jiří Oberfalzer...
6.11.2018
Na Berounsku je situace s přemnoženými divočáky obdobná jako v celé České republice.
5.11.2018
Starostkou Berouna se dnes stala občanská demokratka Soňa Chalupová. Nahradila ve funkci Ivana Kůse (ČSSD),...
5.11.2018
V Berouně nebylo ani před ustavujícím zasedáním zastupitelstva Berouna jasné, jak bude vypadat budoucí vedení...
4.11.2018
Muzeum T. G. M. v Rakovníku zve do Petrovcovy výstavní síně Muzea T. G. M....
2.11.2018
Projekt Lepší bezpečnost – lepší budoucnost představuje soubor harmonizovaných aktivit s cílem podpořit konkurenceschopnost a...
2.11.2018
V Berouně byla odhalena busta francouzského paleontologa a geologa Joachima Barranda. Obyvatelé a návštěvníci Berouna...
Reklama