27℃
Dnes je 20. září , svátek má Oleg

Tlustice s obtížemi odváží z Neumětel 3 body

Ačkoliv výstraha před silným větrem směřovala až na neděli, koncert počasí odstartoval již v sobotu. Za silného větru, který zastavoval balóny absolvovali náročné utkání SK Horymír Neumětely proti SK Tlustice. Hosté z Tlustice si nakonec odvezli z napínavého utkání vítězství.

Reklama

V první půli si hosté strategicky vybrali stranu tak, aby hráli po větru a bylo to znát. Neumětely se nedokázaly dostat dopředu po zemi, tak volily nakopávané míče, které nedoletěly ani na půlku a mnohdy se jim i vrátily. Z tlaku nakonec vyústilo vedení Tlustice 1:0 zásluhou akce Michala Říhy.

Do druhé půle se strany otočily a problémy nastaly hostím. Ačkoliv hra po zemi byla možná, přihrávky se jim nedařily a vzduchem hrát nemohli. Tím pádem se do hry dostávali hosté, kteří si však žádnou vyloženou šanci nepřipravili. Na konci zápasu se hra otočila a Tlustici se podařilo rozhodnout zápas v první minutě nastavení brankou Martina Jelena z bezprostřední blízkosti.

FOTO: Tlustice s obtížemi odváží z Neumětel 3 body

Tlustice s obtížemi odváží z Neumětel 3 body - tlustice neumětely fotbalTlustice s obtížemi odváží z Neumětel 3 body - tlustice neumětely fotbalTlustice s obtížemi odváží z Neumětel 3 body - tlustice neumětely fotbal

Hra o přežití

„Dnešní zápas byl hodně těžký už jen kvůli povětrnostním podmínkám. Kluci to zvládli v pohodě, my stavíme na naší obraně, která nedostává tolik gólů a to je pro nás klíč k úspěchu. Ve druhé půli jsme hráli proti větru, člověku ubývají síly a nehráli jsme v klidu. Chtěli jsme ten zápas rozhodnout do 60. minuty z nějakého brejku, ale bohužel to přišlo až v nastavení,“ řekl po zápase značně vymrzlý trenér Tlustice Michal Obdržálek

„Hráli jsme o přežití, abychom se udrželi ve středu tabulky. Ve větrné loterii se nám nepodařilo soupeře přetlačit. Zbytečně jsme v tomhle nakopávali balóny místo toho, abychom se snažili hrát po zemi. Soupeř nebyl nějak technicky lepší a když jsme to otevřeli, tak jsme dostali druhý gól,“ láteřil po utkání domácí trenér Vlastimil Bláha.

17.9.2018
Velká oprava rakovnického koupaliště za více než 25 milionů korun začne ještě na podzim. Vedení...
15.9.2018
Unikátní cyklus nočních vokálních koncertů Zámecká nokturna, Chateau musical nights, se po dlouhých čtyřech létech...
14.9.2018
Zříceninu někdejšího hradu Jenčov najdeme v chráněné oblasti Křivoklátsko, jen dva kilometry jižně od obce...
14.9.2018
Zábavnou a současně poznávací hru mohou v zámeckém parku vyzkoušet děti v doprovodu rodičů.
14.9.2018
Budova je zateplená a má nové technologie. Součástí rekonstrukce byly také terénní úpravy a vytvoření...
13.9.2018
Beroun mě bere – tak se jmenuje soubor map prohlídkových okruhů pro děti i dospělé.
11.9.2018
Na základě podnětu spotřebitele uskutečnili středočeští hygienici kontrolu v berounské provozovně Čínská restaurace Shen Zhou.
8.9.2018
Navštívili jsme JUDr. Pavla Jenšovského, starostu města Rakovník, a vyzpovídali ho ze čtyřletého vládnutí na...
7.9.2018
Po zásahu bleskem hořel severně od Svojetína les. K události na hranici s Ústeckým krajem...
7.9.2018
Most přes železniční trať do čtvrti Zavadilka v Berouně se bude od soboty jmenovat Goslarský....
Reklama