2℃
Dnes je 12. prosinec , svátek má Simona

Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst

Společnost Kärcher otevřela na konci listopadu své nové sídlo v Modleticích u Prahy za 140 milionů korun. Specializuje se na prodej a vývoj čisticí techniky. Za loňský rok v Česku vzrostl její čistý zisk meziročně o 11,5 procenta na 39,9 milionu korun. S rozšiřováním poboček má vzniknout až 70 nových pracovních míst. Zlepší i servisní služby zákazníkům.

Reklama

Hala v Modleticích o celkové ploše 3 640 metrů čtverečních zahrnuje prodejní plochy, servisní zázemí a školící centrum, to je dnes sedmisté na světě. Česká pobočka funguje už 25 let, v současnosti zaměstnává 80 pracovníků a průběžně nabírá nové, především do svých center a na servisní služby. Společnost připravuje otevření dalších center v Jihlavě a Mladé Boleslavi. „S růstem společnosti vzroste počet zaměstnanců až na 150,“ řekla při otevření nového sídla a Kärcher Centra Milada Skutilová, jednatelka Kärcher ČR.

„Otevření nového sídla souvisí s naším výrazným růstem na českém trhu. Zároveň jsme letos v ČR od základu změnili systém distribuce zboží, což spolu s nově otevřeným logistickým centrem na Slovensku výrazně zrychlí dodávky a zlepší služby zákazníkům,“ dodala jednatelka české pobočky Milada Skutilová.

Součástí lepšího servisu pro zákazníky bude od ledna příštího roku služba myKärcher. To znamená, že zákazníci už nemusí do servisu, přes webovou stránku si servis objednají. Výrobek si firma vyzvedne u zákazníka a po opravě ho doručí zase zpátky k zákazníkovi. „Tyto inovace chceme představovat co nejrychleji i na našem trhu, tak aby zákazníci nebyli o nic ochuzeni,“ dodala Skutilová.

V příštím roce se firma chystá otevřít moderní mycí centrum, které představuje inovativní mycí linka, samoobslužné mytí a vysávání.

FOTO: Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst

Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst - IMG_2451Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst - IMG_2461Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst - IMG_2463Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst - IMG_2462
Před 3 hodinami
Provoz na železniční trati mezi Jílovým u Prahy a Davlí byl dnes zhruba na hodinu...
Včera, 14:31
Počet akcí pořádaných na zámku Štiřín značně vzrostl, je navíc otevřen celoročně veřejnosti. Proto už...
Včera, 13:38
"V roce 2016 se muzeum v Jílovém připojilo jako většina organizací k oslavám 700. výročí...
7.12.2018
Nedávno otevřený zámek Chateau Clara Futura v Dolních Břežanech u Prahy získal titul Best of...
JIŘÍ POSPÍŠIL
6.12.2018
Křeslo pražského primátora vyměnil za volební program. Jeho plnění je podle šéfa TOP 09 Jiřího...
6.12.2018
Hrozivý noční požár rodinného domu ve velkopopovických Todicích málem skončil tragicky. Dům začal hořet 19....
6.12.2018
Jesenice u Prahy by mohla v září 2020 otevřít novou základní školu pro 540 dětí...
4.12.2018
Dopravní dostupnost z Jesenice do Prahy zlepší už letos od prosince nová linka 334. Pojede...
3.12.2018
V Říčanech u Prahy skončila pětiměsíční rekonstrukce mostu přes železniční trať v ulici 5. května. Opět je...
30.11.2018
Ve výzkumném centru ELI Beamlines v Dolních Břežanech slavnostně otevřeli experimentální uživatelské zařízení ELIMAIA Beamline,...
Reklama