7℃
Dnes je 13. listopad , svátek má Tibor

Nejbizarnější způsoby smrti roku 2017. Tak hloupé, že získaly Darwinovu cenu

Tak jako každý rok se i v roce 2017 rozdávaly Darwinovy ceny. Jde o přehlídku bizarních příběhů o lidské neschopnosti a nebetyčné hlouposti. Dawwinovy ceny byly uděleny in memoriam, neb všichni ocenění jsou již po smrti. Zemřeli vlastním přičiněním a vinou své nekonečné hlouposti. Jak se říká, nikdo není dokonalý, že?

Reklama

FOTO: Darwinovy ceny roku final

Darwinovy ceny roku final - Darwinovy ceny roku 2017  vítězovéDarwinovy ceny roku final - Darwinovy ceny roku 2017  vítězovéDarwinovy ceny roku final - Darwinovy ceny roku 2017  vítězovéDarwinovy ceny roku final - Darwinovy ceny roku 2017  vítězovéDarwinovy ceny roku final - Darwinovy ceny roku 2017

A toto lidové rčení platí opravdu na všechny vítěze Darwinovy ceny více než dvojnásobně. Tyto lidské příběhy vám budou připadat vskutku neuvěřitelné a budete si říkat, že toto opravdu už není možné. Jenže je, všechno je to skutečnost, i když poněkud šokující.

Darwinova cena (Darwin Award) je ironické ocenění pro lidi, „kteří se zasloužili o zlepšení lidského genofondu tím, že se z něj sami odstranili hloupým způsobem“.

1. místo obsadil jednatřicetiletý muž z Dortmundu, který neměl u sebe dostatek peněz, a tak šel do nádražního baru promyslet, jak získat jízdenku. Vymyslel, že do automatu na jízdenky nastříká sprej, tím ho přivedl nechtěně k výbuchu a skříňka se rozletěla do všech stran. Bohužel střepina muže zabila. Tomu se tedy říká bizarní smrt!

Hrozná smrt dětí v autosedačkách. Umírají až sedmkrát více. Jak vybrat správnou a bezpečnou?

2. místo v této kategorii získala osmnáctiletá slečna Corral spolu se sedmnáctiletou kamarádkou Mirandou. Byly na výletě v severomexickém městě Chínipas de Amanda, a tak si spolu chtěly udělat památeční fotografii, konkrétně mělo jít o oblíbené selfie. Bohužel nevěděly, že v blízkosti letiště se konají závody a letadlo neslyšely startovat. Tak se stalo, že do nich letadlo najelo a obě dívky zabilo. Pro příště se prosím věnujte svému okolí, a ne mobilu!

3. místo patří muži, kterému bylo 41 let, a přesto ho jeho matka zavřela v jeho vlastním bytě. Pocházel z francouzského města Rouenu. Muž v bytě vydržel do půl druhé v noci, pak se snažil dostat se ven. Vybral si opravdu zvláštní cestu – chtěl sešplhat z devátého patra po kabelu od internetu. A můžete hádat, jak to dopadlo…

Český párek v rohlíku nebo americký hot dog. Který z nich je lepší a nemá konkurenci?

Na 4. místě je muž pocházející z Ruska. Pracoval jako svářeč a říkal si Vargasak, takže by měl zásady bezpečnosti znát. Uložil hasičský přístroj do barelu a poté ho naplnil celý karbidem vápníku a zalil ho vodou. Tím vytvořil reaktivní směs produkující acetylenový plyn, který ho bohužel zabil.

Tak toto jsou nositelé Darwinovy ceny v roce 2017. Raději používejte při všech činnostech hlavu, ať příště nezískáte Darwinovu cenu za nejhloupější smrt i vy.

Včera, 18:00
Během víkendu bylo ve Středočeském kraji při honech postřeleno několik lidí. Záchranná služba eviduje jen...
Včera, 16:00
Co je to normální sexuální touha a kdy už je žena považovaná za frigidní? Definice...
Včera, 14:00
"V listopadu 1989 jsem sledoval, co děje v Československu, taky kvůli tomu, že my jsme...
Včera, 12:26
Ustavující zastupitelstvo hlavního města se sejde tento čtvrtek 15. listopadu. Primátorem zastupitelé zvolí Zdeňka Hřiba...
Včera, 12:00
Vánoce má Hanka Křížková velmi ráda a snaží se je vždy strávit v klidu a...
Včera, 10:00
Cítit se nemocný není v pořádku. Stejně tak chudoba není žádná ctnost. Jestliže se cítíte...
11.11.2018
Přední český bubeník Tokhi před časem představil nový hudební projekt Royal Squad. Spolu se svojí...
11.11.2018
Ne nadarmo se říká, že pes je nejlepší přítel člověka. Doprovází nás už více než...
11.11.2018
Společnost České Radiokomunikace (CRA) umístila v Argentinské ulici v Praze 7 čidla, která měří množství...
11.11.2018
Strážníci budou během dnešního dne pomocí tlampačů informovat Pražany o doporučení nevětrat z důvodu zápachu...
Reklama