2℃
Dnes je 12. prosinec , svátek má Simona
Komerční článek

Historicky známé Košíře. Místo, odkud je blízko do přírody i do centra

Pojďte s námi na historicky známé místo, pražskou rezidenční čtvrť Košíře. Nabízí svým obyvatelům unikátní spojení života v přírodě s komfortem velkoměsta. Přírodu tu zastupuje nejen lesopark Cibulka, který v posledních letech prošel důkladnou obnovou, ale také přírodní park Košíře-Motol, což je více než 350 hektarů zeleně. Najdete zde ojedinělá místa, jakými jsou stolová hora, Pražský Semmering či step na úpatí stolové hory Vidoule. Myslíte, že vás lákáme na daleké cesty? To je zdání, stále jste v Praze v Košířích.

Reklama

Na úbočí svahu Vidoule, v ulici na Pomezí, v přímé blízkosti parku Košíře-Motol s rozlehlými výhledy na celou Prahu vzniká místo pro krásné bydlení – top ’rezidence Pomezí. Zelená záplava hned pod ok­ny je ale jen jedním z benefitů top´rezidence Pomezí, jde totiž o jedinečné místo, odkud je všude blízko. Poblíž ulice Na Pomezí naleznete nejen běžné obcho­dy a služby, ale také například Tenis Club Cibulka, squashové centrum, restaura­ce, základní školy, školky nebo Gymnázium Nad Kavalírkou.

Košíře si odvezly z Lochkova tři body

V samém centru Smíchova s obchody, multikinem či galeriemi jste odsud městskou dopravou za 15 minut a na golfovém hřišti v Motole budete za 10 mi­nut, stejně jako na pražském okruhu. Prémiový projekt nabídne v první etapě čtyři čtyřpodlažní domy s pavilony v ustupujícím pátém podlaží. Celkem se jedná o 90 bytů a penthausů. Díky terénu, který se svažuje směrem k centru města, budou mít zdej­ší obyvatelé skvělý výhled na Prahu, byty orientované opač­ně nabízejí relaxační pohled do zeleně přilehlého lesa.

Spektrum bytů je široké, od 2+kk po 5+kk o výměrách od 40 do 250 m2 podlahové plochy. Nabídka bytů je pestrá. od přízemních bytů s předzahrádkami po klasické prostorné byty s balkony a vrcholem nabídky jsou luxus­ní byty, dvouúrovňové pent­hou­sy s velkými střešními terasami a dech beroucím výhledem na Prahu. „Ano nabídka bytů v top ’rezidenci je pestrá, všechny byty jsou navrženy jako nízkoenergetické s řízeným větráním s rekuperací tepla a ochlazováním přiváděného vzduchu.

Adventní věnce by za komunistů neprošly. Hádejte, odkud se tato tradice vzala

Vytápě­ní je zajištěno podlahovými konvektory, v koupelnách doplněnými elektrickými rohožemi, penthousy jsou vytápěny teplovodním podlahovým topením,“ uvádí Otto Ko­val, obchodní ředitel KKCG Real Estate. A zároveň dodává: „top ’rezidence je dnes již zavedená a mezi klienty známá znač­ka naší kvality projektů. Garantuje kvalitu lokality, standardů a náš individuální přístup ke klientům.“ Ve standardech bytů top ’rezidence Pomezí jsou kvalitní dřevěné podlahy a dveře, dřevěná okna zasklená izolačním trojsklem s venkovními žaluziemi, moderní velkoformátové rektifikované obklady a dlažby, zařizovací předměty a armatu­ry renomovaných výrobců.

FOTO: Košíře v Praze

Košíře v Praze - GNG3Košíře v Praze - GNG5Košíře v Praze - GNG2Košíře v Praze - GNG1Košíře v Praze - GNG4
Další fotky
Košíře v Praze - GNG6

Dí­ky inteligentní elektroinstalaci je možné z jednoho místa ovládat topení, rekuperaci, klimatizaci (penthousy) a venkovní žaluzie. Udělat zásadní krok a celou rodinu přestěhovat do nového, nebo zakotvit na novém místě a rodinu zde teprve budovat, je velké životní rozhodnutí. Ale v jednom se shodneme všichni, rodina si zaslouží krásné místo pro život.

Před 37 minutami
Nové vedení pražského magistrátu nebude pokračovat v plánu minulé rady vybudovat na Zličíně nad Rozvadovskou...
Před 2 hodinami
Požár střechy budovy v MeetFactory na Smíchově likvidovaly před 23. hodinou v úterý 11. prosince...
Před 3 hodinami
V neděli 16. prosince 2018 se od 12 do 18 hodin uskuteční na náměstí před...
Dnes, 10:31
Nevzhledná budova v ulici Na Pankráci, známá jako Pankrácká tržnice, se po rekonstrukci změní na...
Dnes, 09:34
V listopadu byly zahájeny první přípravné práce k nové radotínské lávce. Začíná se protlakem pod...
Dnes, 08:46
Miliardář Pavel Sehnal (ODA) byl zvolen místostarostou v Praze 18, kde vlastní letňanské výstaviště PVA...
Včera, 17:26
V Praze 14 by mohly vzniknout nové vlakové zastávky na tzv. nákladovém průtahu, který vede...
Včera, 16:29
Tak jako tradičně každý rok budou aktivisté protestovat v pražských ulicích proti kaprům v kádích....
Včera, 15:31
Praha preferuje rozšíření železničního mostu mezi Výtoní a Smíchovem na tři koleje, což by zvýšilo...
Včera, 12:34
Nové vedení Prahy 10 zatím neví, jestli bude požadovat zapojení městské části do pražského systému...
Reklama