27℃
Dnes je 20. září , svátek má Oleg
Komerční článek

Aerobik studio Orel Dobříš otevírá přes 20 sportovních kurzů pro děti

Zpestřete dětem rutinní výuku ve školních lavicích výběrem sportovního kroužku, který je bude bavit! Vybrat si můžete například z kurzů v dobříšské orlovně.

Reklama

Pohyb je pro děti důležitý a ještě více bychom na něj měli myslet během pracovního týdne, kdy děti téměř celý den prosedí ve školních lavicích a odpoledne v pokoji u domácích úkolů. „Náš cíl je, aby se děti na každou další hodinu ještě více těšily a z každé lekce chodily domů nabité energií a zážitky. Rozzářené tváře dětí je to, co je naším lektorským posláním,“ říká Denisa Havlíčková, vedoucí dětských kurzů.

Aerobik studio Orel Dobříš startuje s novým školním rokem již 15. sezonu a lektorky si pro děti opět připravily pestrý výběr sportovních kurzů. Na výběr mají děti až 17 různě zaměřených kurzů, které jsou věkově určeny už i pro miminka od tří měsíců věku.

Radost dětí a pokroky, kterých v kurzech dosáhnou, mohou rodiče vidět na vystoupeních během roku. „Mezi ty největší akce patří tradiční Vánoční exhibice studia, která se v letošním roce uskuteční v neděli 2. prosince v dobříšské sportovní hale, a všechny dětské kurzy vystupují také na tradičních Májových slavnostech města Dobříše,“ zmiňuje Klára Jandová, zakladatelka a vedoucí ASOD.

Novinky letošní sezonu

Pro letošní sezonu, kromě oblíbených kurzů aerobiku, zumby, sportovní všestrannosti, gymnastiky, MTV Dance a batolátek, v orlovně otevírají i novinky – kurzy základy baletu a moderního tance, dětské taneční, břišní tance a kompenzační trénink. Veškeré podrobnosti k jednotlivým kurzům najdete na www.aerobikdobris.cz.

Zápisy na všechny dětské kurzy i nábory do závodních týmů Benjamínků, Zumba teamu děti a Dance teamu proběhnou od pondělí 3. září do čtvrtka 6. září od 12 do 17 hodin na recepci ASOD v budově orlovny, ulice 28. října 451 (za Penny Marketem, pod budovou Policie ČR). Dětské sportovní kurzy a tréninky závodního aerobiku začínají své pravidelné lekce dle rozvrhu od pondělí 10. září. Cvičení s miminky startuje 17. září.

Závodit, to je pro mne něco úžasného, říká mistryně sportovního aerobiku Karolína Kudláčková

Dnes, 13:39
Na příbramských ulicích přibudou nové kamery, úsekové radary a ukazatele okamžité rychlosti. Informoval o tom...
Dnes, 10:27
Pečlivě udržovaná obec Jince je pod vedením starosty Josefa Hály už přes deset let. Každý...
Dnes, 09:23
Zastupitelstvo Příbrami počátkem září neschválilo prodloužení smlouvy na MHD. To znamená, že město bude muset...
Včera, 18:00
Rekonstrukce Knihovny Jana Drdy v Příbrami je téměř hotová. V pondělí 1. října se v...
Včera, 15:30
Příbram opraví psí útulek v místní části Lazec. Rekonstrukce si vyžádá 3,6 milionu korun bez...
Včera, 11:27
Statistika nuda je, ale ne ta z příbramské policie. Za osm měsíců letošního roku evidují...
Včera, 09:00
Na úpatí vrchu Třemošná v příbramské osadě Orlov bude v sobotu 22. září odhalena socha...
18.9.2018
Obec Hvožďany bude v sobotu 22. září hodinu po dvanácté otevírat nové multifunkční hřiště. Slavnostní událost...
14.9.2018
Příbram vypíše novou soutěž na provozovatele městské hromadné dopravy. Prodloužení smlouvy s dosavadním dopravcem, společností...
13.9.2018
Příbram vypíše novou soutěž na provozovatele městské hromadné dopravy. Prodloužení smlouvy s dosavadním dopravcem, společností...
Reklama