-1℃
Dnes je 18. listopad , svátek má Romana
Komerční článek

Aerobik studio Orel Dobříš otevírá přes 20 sportovních kurzů pro děti

Zpestřete dětem rutinní výuku ve školních lavicích výběrem sportovního kroužku, který je bude bavit! Vybrat si můžete například z kurzů v dobříšské orlovně.

Reklama

Pohyb je pro děti důležitý a ještě více bychom na něj měli myslet během pracovního týdne, kdy děti téměř celý den prosedí ve školních lavicích a odpoledne v pokoji u domácích úkolů. „Náš cíl je, aby se děti na každou další hodinu ještě více těšily a z každé lekce chodily domů nabité energií a zážitky. Rozzářené tváře dětí je to, co je naším lektorským posláním,“ říká Denisa Havlíčková, vedoucí dětských kurzů.

Aerobik studio Orel Dobříš startuje s novým školním rokem již 15. sezonu a lektorky si pro děti opět připravily pestrý výběr sportovních kurzů. Na výběr mají děti až 17 různě zaměřených kurzů, které jsou věkově určeny už i pro miminka od tří měsíců věku.

Radost dětí a pokroky, kterých v kurzech dosáhnou, mohou rodiče vidět na vystoupeních během roku. „Mezi ty největší akce patří tradiční Vánoční exhibice studia, která se v letošním roce uskuteční v neděli 2. prosince v dobříšské sportovní hale, a všechny dětské kurzy vystupují také na tradičních Májových slavnostech města Dobříše,“ zmiňuje Klára Jandová, zakladatelka a vedoucí ASOD.

Novinky letošní sezonu

Pro letošní sezonu, kromě oblíbených kurzů aerobiku, zumby, sportovní všestrannosti, gymnastiky, MTV Dance a batolátek, v orlovně otevírají i novinky – kurzy základy baletu a moderního tance, dětské taneční, břišní tance a kompenzační trénink. Veškeré podrobnosti k jednotlivým kurzům najdete na www.aerobikdobris.cz.

Zápisy na všechny dětské kurzy i nábory do závodních týmů Benjamínků, Zumba teamu děti a Dance teamu proběhnou od pondělí 3. září do čtvrtka 6. září od 12 do 17 hodin na recepci ASOD v budově orlovny, ulice 28. října 451 (za Penny Marketem, pod budovou Policie ČR). Dětské sportovní kurzy a tréninky závodního aerobiku začínají své pravidelné lekce dle rozvrhu od pondělí 10. září. Cvičení s miminky startuje 17. září.

Závodit, to je pro mne něco úžasného, říká mistryně sportovního aerobiku Karolína Kudláčková

Včera, 12:22
Od začátku roku do konce října zastavili příslušníci policie na Příbramsku celkem 21 opilých cyklistů,...
Včera, 10:28
Ke konci října přijala policie hlášení o nálezu podezřelého předmětu o délce 50 cm, který vypadá jako...
16.11.2018
Povodí Vltavy chce do roku 2025 investovat na Orlické přehradě až 1,7 miliardy korun. Vybuduje...
16.11.2018
Příbramští policisté řeší případ krádeže pantoflů. Škodu ve výši 11 tisíc korun způsobili zatím nezjištění...
15.11.2018
Areál návštěvníkům nabídne denní lyžování od 09:00 do 16:00 a večerní od 18:00 do 21:00....
14.11.2018
U Klučenic na Příbramsku 7. listopadu odpoledne narazilo osobní auto do stromu. Řidič utrpěl zranění,...
14.11.2018
Měl pneuservis, dům a chatu, o svůj majetek František Kajgr přišel. Historie převzetí jeho firmy...
13.11.2018
Starostou Sedlčan na Příbramsku se stal dosavadní místostarosta Miroslav Hölzel (ODS). Nahradil svého stranického kolegu...
13.11.2018
Mistrovství světa ve step aerobiku a fitness týmech hostil ve dnech 16. až 19.října holandský...
13.11.2018
Málokdo si umí představit tradiční českou štědrovečerní večeři bez kapra. Kdo chce kapra na talíři...
Reklama