20℃
Dnes je 19. duben , svátek má Rostislav

3 tipy na luxusní bydlení v Praze

Bydlení v hlavním městě je stále oblíbenější, o čemž svědčí nejenom budování mnohých nových projektů. Spousta lidí si přeje bydlet sice ve víru velkoměsta, nicméně bez jakéhokoli zbytečně velkého ruchu. Pokud se přestěhují co některého z moderních rezidenčních domů, všechno se jim splní. Bydlení v klidných částech Prahy určitě stojí za to. Pokud aktuálně tápete a nevíte, který byt si kde vybrat, jste na správném místě. My se totiž právě v tomto článku zaměříme na 3 projekty, které svou kvalitou určitě uspokojí i požadavky velmi náročných lidí.

Reklama

Gardens Butovice – pohodové bydlení v Praze 5 Jinonicích

Hledáte luxusní byty v Praze na prodej? Pak se určitě podívejte na projekt Gardens Butovice. Toto rezidenční bydlení je typické především svou skvělou polohou. Nachází se hned u Prokopského údolí nedaleko zastávky metra v Jinonicích. Do centra metropole je to odtud pouhých 15 minut! O oblíbenosti této lokality ostatně hovoří jen fakt, že tady lidé sídlili už kolem roku 2200 před naším letopočtem. Pěšky se během pár chvil dostanete i do Galerie Butovice. K dispozici jsou tady také sportoviště, základní škola a lékaři. Krásné budou i procházky do přírodního parku Prokopské údolí. Nadstandardně vybavené byty vám poskytnou maximální potřebný prostor. Už jenom pohled na budovu postavenou v souladu s okolní přírodou stojí za to.

Marina Boulevard nabízí nejen skvělé pohledy na vodní hladinu

Výbornou volbou je také Marina Boulevard v Praze 8 Libni. Tento projekt je unikátní především samotným vzhledem objektů. Komplex několika budov byl ostatně oceněn i v Best of Reality nebo CIJ Awards. Charakteristický je především unikátním pohledem přímo na hladinu vody. Nábřežní čtvrť mezi Karlínem a Libní je sama o sobě v pozitivním slova smyslu jedinečná. Vybrat si lze z malých bytů 1+kk až po luxusní prostorné penthousy. Samozřejmostí je i skvělá občanská vybavenost v okolí. Sportoviště, restaurace, divadla, školy. Nachází se tady takřka všechny instituce, které budete potřebovat. Prohlédnout si detaily můžete na Homeland.cz.

Unikátní resort Vokovice

Lokalita s velmi bohatou historií, panenskou přírodou, ale přesto na dosah centra Prahy. Přesně takto lze popsat místo, kde se nachází resort Vokovice. Projekt oceněný v rámci CIJ Awards Czech Republic 2018 nabízí skvělé bydlení v Šáreckém údolí. Komplex je složen z celkem pěti viladomů. K dispozici je 51 krásných bytů. Jedinečný resort v pražských Vokovicích je typický privátním parkem přeplněným zelení. Samozřejmostí je také 24 hodin fungující recepce. Komfort zajistí ty nejmodernější materiály použité v interiéru jednotlivých objektů. K dispozici budete mít i garáž a celý komplex je hlídán důmyslným kamerovým systémem.

PR

FOTO: Resort Vokovice

Resort Vokovice - bydleni VokoviceResort Vokovice - bydleni VokoviceResort Vokovice - bydleni Vokovice

 

Včera, 17:30
Elisabeth Anderson Sierra je Američanka žijící v americkém státě Oregon. Má syndrom hyperaktivity, který způsobuje,...
Včera, 16:00
Uklízení je pro vás jako za trest a raději si libujete v nepořádku a chaosu?...
Včera, 14:00
Nelze pochopit Borgie, aniž je zasadíme do kontextu jejich doby. Rok 1492, kdy byla objevena...
Včera, 13:24
V minulém článku jsme se zaměřili na ceny ročních předplatních kuponů na městkou hromadnou dopravu....
Včera, 11:30
Barevná vajíčka, pomlázka, mazanec. Svátky jara už jsou za dveřmi, a proto jsme si pro...
Včera, 10:00
Tento kamenný kostelík se zvláštní věží a přilehlým hřbitůvkem nalezneme nedaleko Bystřice nad Pernštejnem. Při...
Včera, 08:00
Už jen proto, že Thor Heyerdahl se nebál. Nebál se práce v terénu ani riskantních...
17.4.2019
Kryštof Kolumbus byl odvážný. Byl umíněný. Byl nenasytný ve své touze nejen po objevitelských úspěších,...
17.4.2019
Panenku Barbie ještě neznala snad žádná československá holčička, přestože na Západě už ovlivnila generace dívek....
17.4.2019
Najdete ji v galerii pražského Klementina a nese podtitul víc než lákavý – Svobodné zednářství...
Reklama