20℃
Dnes je 19. duben , svátek má Rostislav

3 věci, které letos na vaší zahradě nesmí chybět

Slunné dny se kvapem blíží a zahrádky se začínají probouzet k životu. Rádi byste svou zahradu letos využili na maximum? Skvělé! Přinášíme seznam 3 věcí, které vám zpříjemní horké letní dny i večerní posezení s přáteli.

Reklama

1. Venkovní ohniště

Také rádi vzpomínáte na horké letní noci, kdy se svými nejbližšími sdílíte vtipné historky nad otevřeným ohněm a láhví dobrého vína? Dobrou zprávou je, že těchto okamžiků můžete zažít během léta mnohem víc, a to i v případě, že vaše zahrada ohništěm nedisponuje nebo jeho vykopávání nepřichází v úvahu. Jako perfektní alternativa vám totiž poslouží moderní venkovní ohniště, jejichž zdroj tepla a světla se postará o jedinečnou atmosféru táboráků. Stylové a maximálně bezpečné venkovní ohniště navíc není pouze na parádu, ale pokud jej doplníte roštem, bez problémů si na něm opečete také špekáčky nebo ugrilujete maso.

2. Nafukovací vířivka

Mít na zahradě své vlastní wellness nikdy nebylo snazší. Nafukovací vířivky se staly velkým hitem hlavně proto, že se jedná o cenově dostupný luxus pro všechny, kteří si chtějí dopřát každodenní dávku relaxace. Jedná se v podstatě o nafukovací bazének pro 2 – 6 osob doplněný o vzduchové nebo hydromasážní trysky. Nafukovací vířivku si zamilujete nejen pro její skladnost a snadnou instalaci (vířivka se během chvilky sama nafoukne), ale také pro možnost ji kamkoliv libovolně přenést a využívat ji i v chladnějším počasí, třeba právě na podzim. Své soukromé wellness v podobě nafukovací vířivky od výrobce Intex si na svou zahradu či terasu pořídíte už za 10 tisíc korun.

3. Trampolína

Skákání na trampolíně už dávno není výhradně dětskou záležitostí. Od té doby, co lidé zjistili, že při skákání spojují zábavné s užitečným – posílí své kosti i klouby, pohybem lymfy očistí tělo od škodlivých látek a zlepší svou náladu díky záplavě endorfinů, vzrostl zájem o jump parky a skupinová cvičení na trampolínkách. Koupí trampolíny tedy přispějete svému zdraví, užijete si spoustu zábavy a potěšíte sebe i své děti. Při výběru trampolíny se zaměřte na bytelnost konstrukce a příslušné evropské certifikace zaručující standardní bezpečnost.

PR

Včera, 17:30
Elisabeth Anderson Sierra je Američanka žijící v americkém státě Oregon. Má syndrom hyperaktivity, který způsobuje,...
Včera, 16:00
Uklízení je pro vás jako za trest a raději si libujete v nepořádku a chaosu?...
Včera, 14:00
Nelze pochopit Borgie, aniž je zasadíme do kontextu jejich doby. Rok 1492, kdy byla objevena...
Včera, 13:24
V minulém článku jsme se zaměřili na ceny ročních předplatních kuponů na městkou hromadnou dopravu....
Včera, 11:30
Barevná vajíčka, pomlázka, mazanec. Svátky jara už jsou za dveřmi, a proto jsme si pro...
Včera, 10:00
Tento kamenný kostelík se zvláštní věží a přilehlým hřbitůvkem nalezneme nedaleko Bystřice nad Pernštejnem. Při...
Včera, 08:00
Už jen proto, že Thor Heyerdahl se nebál. Nebál se práce v terénu ani riskantních...
17.4.2019
Kryštof Kolumbus byl odvážný. Byl umíněný. Byl nenasytný ve své touze nejen po objevitelských úspěších,...
17.4.2019
Panenku Barbie ještě neznala snad žádná československá holčička, přestože na Západě už ovlivnila generace dívek....
17.4.2019
Najdete ji v galerii pražského Klementina a nese podtitul víc než lákavý – Svobodné zednářství...
Reklama