15℃
Dnes je 23. říjen , svátek má Teodor

5 důvodů, proč ženy pouští k vodě muže, které milují

Zamilovanost a láska. To jsou pojmy, které neznají hodnocení, soud. Říká se, že láska je slepá, nebo že nikdy nic nechce. Ženy se pak slepě zamilovávají mnohem častěji. Může se snadno stát, že i do člověka, který pro ně není ten pravý. Známe několik důvodů, proč se ženy rozcházejí s muži, které milují.

Reklama

Ve vztahu se cítí nedoceněně. Každá žena potřebuje mít pocit, že na ní muži záleží, že ji podporuje a stojí při ní. Když to nedělá, tak proč s takovým být ve vztahu. Ženy mají často svého muže jako celý svůj svět, žijí pro něj, starají se o něj. Když se však cítí osaměle, že pro ně muž nic nedělá nebo o tom ani nechce mluvit, žena si uvědomí, že pro něj nemá žádnou nebo malou cenu.

Muž jí nevěnuje pozornost. Jestli žena necítí tolik potřebnou pozornost muže, neposlouchá ji, nerozumí, neříká malé komplimenty, potom se necítí chtěná, podporovaná. Není jí dán žádný respekt. Když se svěřuje partnerovi se svými pocity, cítí s ním hluboké propojení. Když jí ale ten dá najevo, že ho to nezajímá, je to jako studená sprcha. Ženy milují slova k dokazování lásky.

Jste plni nenávisti vůči druhým? Je to převlečený strach, říkají experti

Necítí se dost atraktivně. Každá žena se potřebuje cítit jako sexy dračice. Je úplně jedno, jestli je mladá nebo už má první vrásky. Potřebuje od partnera proto slyšet slova ujištění, jak jí to sluší, je krásná, potřebuje předehru a pocit, že je o ni zájem. Ženy touží po romantice, proto když muž následuje jenom své pudy, nebo se ohlédne za jinou ženou, tak to ženu odradí. Když si žena uvědomí, že neumí vzbudit v muži pocit, že je výjimečná, potřebuje změnu – rozchod.

Nastala změna. Ženy mohou různě pocítit krizi středního věku. Většina žen ale nepotřebuje třeba pěkné šaty nebo nový zlatý řetízek k tomu, aby se cítily dobře. Stačí, když jim dá muž najevo, že ho stále přitahují, jsou pro něj sexy a žádoucí. Když pak vstoupí do menopauzy, potřebuje ještě větší psychickou podporu. Mohou se stát i další změny v jejím životě, zdravotní komplikace, nebo odchod dětí z domova. Každá žena potřebuje cítit, že i přes velké změny si stále zaslouží respekt a úctu muže.

Manželky vysokých mužů jsou šťastnější, tvrdí experti. Čím je to způsobeno?

Muž není často doma. I přes velkou toleranci nechce žádná žena dlouhodobě muže, který je věčně na cestách, anebo chce být kdekoliv jinde bez ní. Potřebuje muže, který vyžaduje její přítomnost, nebo který je schopný pracovat častěji i po jejím boku. Když se muž zajímá například o své koníčky a tráví víc času mimo domov, je to cesta do pekel. Může to nějakou dobu trvat, ale trpělivost ženy není věčná.

Před 2 hodinami
V příběhu, který se odehrál v předhomérském Řecku, figurují vlastně jen bohové. Bezvýznamný bůžek jakéhosi...
Dnes, 16:00
Jmenovala se Frieda Fromm-Reichmannová a dnes odborníci považují její koncept matky, která může svým určitým...
Dnes, 15:35
Komerční článek
Při přechodu na DVB-T2 je vhodné zohlednit několik kritérií, která mají pro každého jinou prioritu....
Dnes, 15:35
Téměř 400 tisíc diváků u nás a na Slovensku vyrazilo do kin na zimní komedii...
Dnes, 14:00
Rodina Quastů, malířů porcelánu a skla, přišla do Čech roku 1807. Konrád Ferdinand Quast (1789...
Dnes, 11:30
Když prorok Mohamed zakotvil v koránu povinnost věřících omývat se před modlitbou a po sexuálním...
Dnes, 10:00
Italský mnich a generální vikář řádu sv. Františka svatý Jan Kapistrán (též Kapistránský, 24. června 1386  – 23. října 1456)...
Dnes, 08:00
Na brzké vstávání nedají ranní ptáčata dopustit. Ostatně říkává se, že kdo dřív vstane, ten...
Včera, 17:30
Viděli jste poltergeista? Zažili jste jeho řádění, kdy létají po bytě předměty, padají talíře a...
Včera, 16:00
Je děsivé, když během války dochází k bestiálním činům ze zvůle vojáků. Co však říct k tomu,...
Včera, 14:00
Když byla Katka ještě malá holka, hodně se vztekala. Sice nepocházela z problémové rodiny, ale byla...
Reklama