30℃
Dnes je 25. srpen , svátek má Radim
Komerční článek

Nordic Telecom: Naším cílem je dát lidem volnost

Přinést lidem domů vysokorychlostní internet je jedním z cílů společnosti Nordic Telecom. Tím dalším je nabídnout lidem volnost. „Když s námi klient chce být a chce využívat naše služby, jsme rádi. Když je nechce, může kdykoliv odejít. Bez limitů, bez závazků, to je naše filozofie. Nabídnout lidem volnost, která v telekomunikacích chybí, je důležité. Je na čase ji do Česka přinést,“ říká Jan Roule komerční ředitel společnosti Nordic Telecom.

Představte společnost Nordic Telecom…

Jsme silná česká společnost a naší ambicí je přinést změnu do telekomunikačního sektoru, který ji dle našeho názoru potřebuje. Přinášíme lidem vysokorychlostní internet a chceme vylepšit vnímání poskytovatelů telekomunikačních služeb. Občas mám totiž pocit, že voblasti telekomunikací se používají jen termíny: smlouvy, závazky a peníze. I my chceme růst, ale zároveňdo této oblasti přinášíme volnost a svobodu. Technologie by nám měly sloužit, ne být naším zlým pánem.

Mluvíte o vysokorychlostním internetu. Nordic Telecom začal s masivním pokrytím produktem Nordic 5G internet, o co se vlastně jedná?

Jde o vysokorychlostní pevný internet šířený vzduchem, který je vysílán v licencovaném pásmu 3,7 GHz a je vystavěn na nejmodernější 5G-ready technologii.Licencované pásmo znamená, že je vyhrazené jen pro náš internet a není rušeno např. dalšími wi-fi sítěmi nebo zařízeními, jako jsou dětské chůvičky, vysílačky atd.Naši zákazníci jsou tedy připojeni ke stabilní a spolehlivé síti.

Pro koho je tento internet vhodný?

Náš internet nabízíme hlavně do rodinných domů, pro které je připojení, např. přes optické vlákno, nedostupné. Jsme vhodným řešením i pro malé firmy a menší bytové domy.

Co mají udělat ti, kteří o služby Nordic Telecomu mají zájem?

Nejjednodušší je podívat se na naše webové stránky www.nordictelecom.cz a tam zjistit, zda je jejich adresa v pokrytí. Pokud ano, stačí jednoduše vyplnit objednávku. Opravdu nejde o nic složitého. Máme také info linku, na které jsme připraveni vysvětlit vše o našich službách nebo rovnou objednávku vyřešit za ně, stačí zavolat na telefonní číslo 800 666 777.

Mluvil jste o pokrytí, jak to s ním momentálně vypadá?

V květnu a v červnu spouštíme naše internetové služby v masovém měřítku, tedy zhruba ve 150 nových lokalitách a celkově jich tak budeme pokrývat přibližně 300. Cílíme na oblasti v okolí velkých měst včetně Prahy, zejména rezidenční čtvrti s velkou koncentrací rodinných domů, ve kterých možnost vysokorychlostního připojení chybí.

Nabízíte lidem i jiné produkty?

Naším dalším „zlatem“ je televize přes internet www.koukejkdychces.tv, kterou nabízíme po celé ČR. Ta doplňuje příběh naší značky mottem „Televize na vás počká, život ne.“ Diváci mohou sledovat televizi až na čtyřech zařízeních, je tam možnost zpětného sledování a podobně. Televizi nabízíme na jakémkoliv připojení, nemusí k tomu být nutně 5G internet. Pořídit si samozřejmě lze obojí.

Čím se podle vašeho názoru Nordic Telecom nejvíc odlišuje od ostatních lokálních poskytovatelů internetu?

Naším cílem je dát lidem volnost. Když s námi klient chce být a chce využívat naše služby, jsme rádi. Když je nechce, může kdykoliv odejít. Bez limitů, bez závazků, to je naše filozofie. Nabídnout lidem volnost, která v telekomunikacích chybí, je nutností. Je na čase ji do Česka přinést.

Jaké jsou vaše další plány?

Naší prioritou je pokrýt naším vysokorychlostním internetem místa, ve kterých chybí. Již nyní se blížíme ke sto tisícům připojených zákazníků a v tom chceme pokračovat. Během tří až pěti let chceme být třetím nejvýznamnějším poskytovatelem pevného internetu a připojit zhruba 350 tisíc domů.

 

Jan Roule
Absolvent ČVUT FEL, obor telekomunikace. Mimojiné pracoval ve společnosti Radiomobil, kde pomáhal se vstupem mobilního operátora Paegas na trh a budoval jeho inovativní image. Naposledy působil jako Ředitel prodeje rezidentním zákazníkům ve společnosti T-Mobile. Je odborník v oblasti telekomunikací a prodejních strategií, působí také jako mentální kouč mnoha vrcholových sportovců a manažerů.

Před 1 hodinou
Zrodilo ho 25. srpna 1930 jako jednoho ze svých nejvýznamnějších synů Skotsko, což už mluví...
Před 2 hodinami
Talent získal od Boha. Mimořádně schopný a nadaný obchodník a finančník upoutal pozornost württenberského vévody,...
Dnes, 14:00
Auto leží ve vodě kolama nahoru, uvnitř umírá mladá a krásná sekretářka, na břehu v...
Dnes, 12:11
Nedaleko dnešního městysu Davle u Prahy, na vysokém ostrohu mezi soutokem Vltavy a Sázavy, nad...
Dnes, 11:30
Indiáni říkají: „Na stezce přátelství nenechte vyrůst trávu.“ Dělejte vše, abyste si zachovali svá přátelství....
Dnes, 10:00
Asi to znáte taky. Nechce se vám vstávat a po ránu máte opuchlé oči. Jediné,...
Dnes, 08:00
Krásné šaty, boty na vysokém podpatku a elegantní kabelka? Buržoazní přežitek. Perfektně padnoucí oblek, bílá...
Včera, 17:30
I když hlavně a jen proto, že se stal Brežněvovým oblíbencem a národu byl spíše...
Včera, 16:00
Milovníkům klasické literatury jistě nemusím připomínat děj druhého dílu nesmrtelných Tří mušketýrů, francouzského romanopisce Alexandra...
Včera, 14:04
Dva třiadvacetiletí mladíci se brzy nad ránem procházeli po kapotách zaparkovaných vozidel a způsobili tak...
Reklama