19℃
Dnes je 23. září , svátek má Berta
Komerční článek

Rychlé, stabilní, a hlavně bez závazku! Tak má vypadat ideální připojení k internetu

Taky vás již nebaví neustále padající nebo pomalý internet? Takové starosti klidně hoďte za hlavu. Telekomunikační operátor Nordic Telecom přináší vysokorychlostní internet, který je stabilní, bez závazku nebo datových limitů. Lidem tak nabízí volnost.

Nordic Telecom i nadále úspěšně pokrývá další lokality svým Nordic 5G internetem. Přes prázdninové měsíce se jeho dostupnost rozrostla o 121 lokalit a během září bude služba k dispozici v dalších 103 oblastech. Pokrytí mimo jiné masivně rozšiřuje i v Praze a Středních Čechách. A proč s i vlastně pořídit Nordic 5G internet?

Vyhrazené pásmo jenom pro vás

Nordic 5G internet je šířen v takzvaném licencovaném pásmu na frekvenci 3,7GHz, které není narušováno dalšími sítěmi Wi-Fi nebo jiným zařízením. Vyhrazené pásmo tak zaručuje rychlé a stabilní připojení k internetu, a to i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Licencované pásmo si jednoduše můžete představit jako čtyřproudou dálnici, kterou využívají jen zákazníci Nordic Telecom. Připojení k internetu přes síť Wi-Fi, které pracuje v nelicencovaném pásmu, se spíše podobá neblaze proslulé dálnici D1.

Pořiďte si Nordic 5G internet a ušetřete až 2189 Kč

Od 1. 9. do 31. 10. 2019, tedy celé dva měsíce, mohou noví zákazníci získat Nordic 5G internet s 50% slevou na čtvrt roku a instalací za 495 Kč namísto 1850 Kč. Navíc prvních 1000 zákazníků dostane praktický dárek na výlet. Pro získání výjimečné nabídky stačí do objednávky zadat promo kód „volnost“.

Rychlost, která potěší

Nordic 5G internet je vybudován na nejmodernější 5G-ready technologii, která zaručuje jeho stabilitu a kvalitu. Vybrat si můžete ze dvou variant: Nordic 5G o rychlosti 40 Mb/s, tedy internet, který je určený běžnému užívání a stahování dat, nebo zákazníky nejoblíbenější připojení Nordic 5G Plus o rychlosti 100 Mb/s. To splňuje požadavky na internet pro velmi náročné domácnosti, ve kterých potřebují být online všichni najednou. Obě možnosti vám zaručují kvalitní připojení k internetu, které se neseká.

Bez závazku a datových limitů

Nordic Telecom lidem přináší svůj vysokorychlostní internet nejen bez datových limitů, ale také bez jakéhokoliv časového závazku, jakým je například smlouva na 12 nebo 24 měsíců. U Nordic Telecomu takové závazky nečekejte. Telekomunikační operátor chce svým zákazníkům nabídnout skutečnou volnost. To znamená, že pokud již nebudete mít o poskytovanou službu zájem, stačí ji jednoduše vypovědět. Internet není omezen datovým limitem, takže se nemusíte bát stahovat velké soubory.

Objednávka online

Nordic 5G internet lze objednat online, doslova na pár kliknutí. Celý proces objednání vysokorychlostního připojení nezabere více než pár minut a je opravdu jednoduchý.  Samotnou instalaci obstará zkušený technik, takže vy budete zcela bez starostí. Objednat Nordic 5G internet můžete na adrese www.5Gvevzduchu.cz.  Pokud raději volíte telefonický kontakt, stačí zavolat na telefonní číslo 800 666 777.

Nordic TV

Kromě vysokorychlostního internetu nabízí Nordic Telecom i svoji IPTV službu Nordic TV, která je vhodným řešením při přechodu na DVB-T2, jež se blíží. Nordic TV je oblíbená hlavně díky svým „chytrým“ funkcím. Mezi ně patří například zpětné přehrávání až 7 dní zpětně, pozastavení nebo spuštění pořadů od začátku, připojení až 4 zařízení současně, nahrávání až 20 hodin a mnoho dalších. Vybrat si můžete ze dvou televizních tarifů Nordic 80+ nebo Nordic 120+. Nordic TV je nyní také možné pořídit s 50% slevou na čtvrt roku. Nabídka se vztahuje na oba televizní tarify a lze ji využít zadáním promo kódu „volnost“ při objednávce.

(lš)

Nordic Telecom
(Nordic Telecom)
Před 58 minutami
Antonín Strnad, narozený 10. srpna 1746 v Náchodě, byl meteorologem, geografem, profesorem a rektorem Univerzity...
dýně
Před 3 hodinami
S podzimem přichází doba dýňová. Tykve všech tvarů a barev se hodí nejenom do kuchyně...
Dnes, 10:00
Komerční článek
Nordic Telecom i nadále úspěšně pokrývá další lokality svým Nordic 5G internetem. Přes prázdninové měsíce...
Dnes, 10:00
Otřásl tehdy celým světem, už jen proto, že Aldo Moro (nar. 23. 9. 1916) byl...
The Infinite Seas
Dnes, 09:03
Jana Fabiánová se cítí jako jazzová zpěvačka, a to proto, že jazz se jí zpívá...
Dnes, 08:00
Přírodní představení pod širým nebem, o němž s klidným svědomím můžeme říct, že je klasikou,...
Včera, 17:30
Knižní svět, blesky fotoaparátů, osobnosti českého filmu, aktivní novináři a vzrušení fanoušci. A nad tím...
Včera, 16:00
Někteří lidé říkají, že pohyb je fajn, ale tím hlavní při hubnutí má být strava....
Včera, 14:00
Když dal roku 1466 papež Pavel II. krále Jiřího z Poděbrad do klatby, protože se...
Včera, 11:30
Nikdo neví, nač tenkrát v únoru 1634, myslel Albrecht z Valdštejna, když do jeho ložnice...
Včera, 10:00
Máte rádi podrobné plány nebo dáváte přednost spontánnímu rozhodování? V běžném životě můžete plány pominout,...
Reklama