30℃
Dnes je 25. srpen , svátek má Radim

BUSHFEST open air 2019

18.5 - 19.5, 12:00 - 02:00 hod.
Buštěhrad - zámecký park
300

Bushfest open air 2019

Festival pro podporu Buštěhradského zámku rozjedeme 18.5.19!
Hraje se v zámeckém parku pod korunami stromů a můžeš se těšit na pestrý výběr stylů, stejně jako každý rok + doprovodný program (pro dětska hernička atd., a pro fanynky a fanánky budem promítat i hokej,……)

Vstupné v předprodeji 250 kaček a na místě za 300,-

VYSTUPUJÍCÍ KAPELY:

1.Kapitán Demo
Miliardář a ropný magnát, milovník, kouzelník, udavač (módních trendů) a rap leader nynější světové scény… Vliv na tvorbu tohohle velikána je prý „žrádlo, prachy a zen!“ Poslední vydané album „Mládí v trapu“, na kterém shodil třicet kilo, představí na letošní šňůře zahájené v Honolulu a zavítá i Bushfest open air 2019.

2.Vložte Kočku
Jsou čtyři lidé, co dělají hudbu. Vložte kočku, to je kombinace živé elektroniky, natrigerovaných bicích, pětistrunných houslí, pianina a surreálných textů.
Kladnem milována emo-elektronika spustí 18.5.2019 na Bushfestu v brzkém čase Lineupu!!!

3. Eturnity
Spisovatelka, skladatelka , ale především basová legenda undergoundové kapely Plastic People of the Univers. Její čerstvě sestavený projekt, poctí naše undergoundová srdce na Bushfestu 2019!

4. The Train Robbers
Rockabilly/ psychobilly je na Bushfestu ohlédnutí do dob, kdy všechen ten „rokec“ vlastně začal! První deska GREAT TRAIN ROBBERY vyšla v roce 2017 i přes to jsou kluci na scéně již delší dobu v jiných projektech jako Green Monster a Carlos & His Coyotes. Tuhle jízdu si rozhodně nenechte ujít!

5. Vepřové Komety
Strážci Funk/rock´n´rollu jak mají být. Na scéně se pohybují už dlouhou dobu a před nedávnem vyšli s albem „Funkční země“

6. Mara Jade
Instrumentální masakr z Rakovníka poctí 18.5. Bushfest 2019 svým posledním albem „Na zlomený srdce vedeš“

7. Světy
Jsou mladá rock-popová kapela pocházející z Kladna, přijďte je podpořit!

8. WAKE OF JISSOM
První zahraniční kapela na BUSHFESTU! Jedna ze zastávek, po cestě Evropou, tahle kapela z Amsterodamu přiveze na Bushfest směs žánrů Shoagaze a Dreampop.

Akce

Koná se ve vašem okolí zajímavá akce? Dejte vědět ostatním a přidejte ji pomocí tlačítka vpravo.
Jógacentrum ve mlýně, Podolí u Vojkova (60 km od Prahy)
Sedlčany
Dům dětí a mládeže Příbram IV, Pod Šachtami 2944
Skalka u Mníšku pod Brdy
Buštěhrad
Reklama