Ledolezení – zažijte adrenalinový zážitek a zdolejte ledovou stěnu

25.1 - 16.2, 10:00 - 21:00 hod.
Centrum Černý Most
Dospělý (18+) – 150 Kč Děti (12-18) – 80 Kč Pro členy věrnostního programu platí 50% sleva Rezervujte na: http://www.ice-tec.cz/

Milovníci horských radovánek, adrenalinu a dobrodružství jakéhokoliv charakteru si v zimních měsících v Centru Černý Most přijdou na své. U západního vchodu do Centra vyroste 25. ledna unikátní 10 metrů vysoká ledová stěna, na které si až do 16. února 2020 můžete vyzkoušet, jaké to je stát se alespoň na chvíli skutečným ledolezcem.

Lezení na ledových stěnách je celkem běžné v horských oblastech. V Centru Černý Most se ovšem jedná o první případ, kdy podobný projekt vznikne v tak nízké nadmořské výšce. Součástí areálu ledové stěny budou samozřejmě i kvalifikovaní instruktoři, kteří budou všem lezcům k dispozici.

Zarezervujte si své místo na ledové stěně Nechcete si nechat ujít lezení s cepíny a mačkami? Na webových stránkách http://www.ice-tec.cz/ si už nyní můžete udělat on-line rezervaci. V kolonce KLUZIŠTĚ vyberte Centrum Černý Most, u TYP REZERVACE zadejte Lezecká stěna, zvolte datum, čas a počet osob. Potom vás rezervace přesměruje na vyplnění kontaktních údajů. Po vyplnění číselného kódu, který obdržíte ve formě SMS bude rezervace hotová a vy obdržíte potvrzovací e-mail.

Vstup na stěnu je pro děti od dovršeného věku 12 let. A stěnu si mohou vyzkoušet úplní začátečníci. Pro pokročilé je pak připravená i složitější lezecká cesta. Cena pro děti je 80 Kč, pro dospělé 150 Kč. Navíc 50 % sleva pro členy věrnostního programu Centra Černý Most.

Výtěžek ze symbolického vstupného navíc půjde na nákup nových evakuačních vozíků v domě s pečovatelskou službou na ulici Kapitána Stráského, který loni v listopadu zachvátil požár.

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO-PÁ – 15.30 – 21.00
SO-NE – 9.00 – 21.00

Adresa CČM: Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9-Černý Most Přesná lokace stěny: Centrum Černý Most – před západním vstupem, Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9-Černý Most

Akce

Koná se ve vašem okolí zajímavá akce? Dejte vědět ostatním a přidejte ji pomocí tlačítka vpravo.
Buštěhrad, Revoluční 1 - nádvoří zámku
Rožmitál p. Třemšínem
Horní Bezděkov
Hostivice - Litovický rybník
Nučice (Praha - západ)
Rožmitál p. Třemšínem
Rožmitál p. Třemšínem
Společenské centrum Rožmitál p. Třemšínem
Reklama