35℃
Dnes je 26. červen , svátek má Adriana

Bydlet v centru Prahy a přitom večeřet na privátní vinici. Areál zařízených nájemních bytů na Albertově slaví 10 let a renovuje

Kdysi pilotní projekt nájemního bydlení v centru Prahy, který přišel s neotřelou filozofií pronájmu kompletně zařízených a vybavených bytů. Dnes úspěšný a vyhledávaný komplex uzavřeného, bezpečného a klidného areálu v neopakovatelném prostředí pod Vyšehradem, s řadou doplňkových služeb pro rezidenty a dokonce i s privátní vinicí přímo v areálu.

Reklama

Albertov Rental Apartments slaví v letošním roce již 10 let provozu. Za tu dobu se bydlení v tzv. servisovaných apartmánech, tedy plně vybavených bytech včetně kvalitního nábytku na míru, spotřebičů, doplňků i předmětů denního užití, stalo vyhledávanou možností ubytování.

Díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb a dalším výhodám, mezi které patří zejména flexibilita v délce nájemního vztahu a možnost kdykoli využít zázemí recepce a služeb techniků nebo úklidu, se mezi nejčastější rezidenty řadí zaměstnanci mezinárodních firem, expati a podnikatelé.

Oáza klidu s vlastní vinicí

Albertov Rental Apartments představuje doslova oázu klidu v centru hlavního města s majestátním výhledem na Vyšehrad a s výbornou dopravní dostupností.

Celkem 269 plně vybavených bytů o dispozicích od 1+kk až po 4+kk doplňuje více než 300 podzemních parkovacích míst, supermarket LIDL, restaurace Potrefená husa a několik dalších prodejen a služeb, které jsou rezidentům areálu k dispozici. Příjemným bonusem je vlastní vinice s altánem, jehož neopakovatelnou atmosféru si mohou vychutnat pouze rezidenti a zažít tak třeba jen příjemné posezení se sklenkou vína, ale i kompletní servis z restaurace Potrefená husa.

Renovace klade důraz na moderní trendy

Byty jsou kompletně zařízené, některé mají zahrádku, jiné terasu nebo balkon. V každém bytě jsou dřevěné podlahy, kvalitní dřevěná euro okna a podlahové vytápění. Vybavení bytů je elegantní a stylové, díky vestavěnému nábytku na míru a dostatku úložných prostor je interiér odlehčený a vzdušný. Samozřejmostí jsou SMART televize a vysokorychlostní internetové připojení, kuchyně disponují všemi spotřebiči včetně myčky a kávovaru, koupelny pak pračkou i sušičkou a v některých bytech najdete i saunu.

Při příležitosti 10 let od zahájení provozu procházejí všechny byty postupnou modernizací, která zohledňuje moderní trendy v bydlení a designu a zahrnuje například instalaci ambientního osvětlení, obklady dominantních vnitřních stěn klinkerem, kompletní rekonstrukce koupelen a kuchyňských linek. Facelift zažívají i společné prostory, výtahy a další zařízení. Nový standard vybavení i nově rekonstruované byty si můžete kdykoli prohlédnout přímo na místě, díky fotogaleriím a reálným virtuálním prohlídkám ale také z pohodlí domova na stránkách www.albertov.eu.

Za 10 let do tří zemí

Před 10 roky zahájil Albertov Rental Apartments provoz s mottem „Pocit domova s pohodlím hotelu“ a nejen, že tomuto mottu zůstal po celou dobu věrný, ale postupně se díky jeho úspěchu tato filosofie rozšířila i do dalších areálů provozovaných v rámci skupiny CTR. Dnes je Albertov Rental Apartments součástí širší sítě partnerských nájemních projektů, které skupina CTR provozuje i v německých Drážďanech a Regensburgu. Zcela nový staví také na Slovensku v Košicích.

PR

FOTO: Albertov Rental Apartments

Albertov Rental Apartments - Areál AlbertovAlbertov Rental Apartments - Albertov bytAlbertov Rental Apartments - Albertov byt
Před 16 minutami
Došlo k tomu v bitvě u Brodů, jedna z největších tankových bitev v dějinách, která...
Před 1 hodinou
Vynálezem pana Guntenberga problémy spisovatelů, malířů, o hudebnících ani nemluvě, s reprodukcemi jejich uměleckých děl...
Před 2 hodinami
Komerční článek
Představte společnost Nordic Telecom… Jsme silná česká společnost a naší ambicí je přinést změnu do...
Před 2 hodinami
Má za sebou desítky let v českých i slovenských divadlech, spolupráci s vynikajícími umělci, jeho...
Před 3 hodinami
Všichni známe přirovnání „je chytrý“ nebo „je mazaný jako liška“. Jak to ale s onou...
Včera, 17:30
Zamilovanost a láska. To jsou pojmy, které neznají hodnocení, soud. Říká se, že láska je...
Včera, 16:00
Bojíte se rádi? Zbytečná otázka, že? Příjemné mrazení v zádech, pokud sedíte v kině, nebo...
Včera, 14:00
Válka v Koreji začala 25. června 1950 a její následky v podobě severokorejského totalitního režimu...
Včera, 13:26
Ročník číslo 5, 72 týmů v 6 věkových kategoriích od 8 do 13 let, 188...
Včera, 12:32
Zaměstnavatelé ve všech třech regionech (Praha, Čechy, Morava) očekávají ve třetím čtvrtletí (červenec, srpen, září)...
Včera, 12:27
Dobrou zprávou je, že enormní zdražování hypoték tak, jak bylo před pár lety predikováno, se...
Reklama