Dívka vzala na palubu letadla neobvyklého mazlíčka! Zmatení cestující nevěří svým očím

21.10.2022
Doris Drienová

Stále více lidí si s sebou na dovolenou bere i své mazlíčky. V poslední době už není nic neobvyklého, když například v chorvatském kempu potkáte starší pár, který si prázdniny v karavanu vychutnává i se svou kočkou – kterou samozřejmě také na vodítku venčí. Jak se tento trend rozmáhá, někteří lidé začínají cestovat i s takovými mazlíčky, o kterých byste rozhodně neřekli, že výpravy do světa mohou podstoupit!

Rozkošná kočka bez uší, Brambora, si svou roztomilostí a dojemným příběhem „ochočila“ tisíce lidí!

 

To platí i o Haley Koehn, mladé uživatelce sociální sítě TikTok, která si se svým domácím mazlíčkem jménem Pluto vybudovala velmi blízký vztah. Haley a Pluto se mají tak rádi, že se od sebe nechtějí ani na chvíli odloučit. Když tak Haley cestovala na Floridu, bylo od začátku jasné, že Pluto poletí s ní. Na tom by nebylo nic divného, nebýt toho, že Pluto není zvíře takového druhu, který je běžným pasažérem letadel.

Není tedy divu, že když Haley nastoupila i s Plutem na palubu letadla, vzbudila mezi ostatními cestujícími značné pozdvižení. Pluto je totiž ryba! Haley ho přepravovala v nádobě s vodou, kterou měla u sebe jako příruční zavazadlo. Lahev s vodou na palubě letadla? To vyvolalo velké podezření! Jak se Haley dostala přes letištní ochranku?

Smrtící mazlíček: chovatele zabil jeden z jeho svěřenců, v domě jich měl neuvěřitelných 124!

 

Vysvětlilo se, že na případu není vůbec nic tajemného – Haley si prostě a jednoduše promluvila s personálem letiště, vysvětlila celou situaci ohledně společného cestování s Plutem a po vzájemné domluvě jí bylo umožněno, aby malého rybího přítele vzala na palubu pod podmínkou, že těsně před letem nechá otestovat vodu, ve které si Pluto plave.

Celý příběh je tak dalším z mnoha důkazů toho, že když je mezi dvěma bytostmi opravdová láska, cesta se vždycky najde. I pokud jde o rybičku, která chce se svou milou dívkou letět na Floridu.

 

@haleykoehn9 Bringing Pluto with us to Florida!! 🐠🌎 #travel #fish #bestfriend #plane #flying ♬ Little Bitty Pretty One – Thurston Harris

Zdroj: TikTokNepřehlédněte