29℃
Dnes je 19. červen , svátek má Leoš

Drsné mužské požadavky na dokonalou ženu. Jak by měla vypadat?

Ženy se odjakživa malují, češou, podstupují často nesmyslné rituály, jen aby dosáhly ideálu krásy v dané společnosti. V asijských zemích to bylo lámání kostí na nohou, aby se vešla do takzvaného lotosového květu, jinde je krásný až nebezpečně dlouhý krk. Jak by si představovali ideální ženu muži v Česku? Na to jsme se jich zeptali.

Reklama

Bujaré poprsí. Už je to tak, muže nejvíc zajímá postava a to, jak je tvarované poprsí, jestli je malé, velké, pevné. Největší úspěch slaví ženy s větším a pevnějším. Mužům se líbí samozřejmě i menší tvary. Každopádně jsou na ženská ňadra zatíženi bez ohledu na velikost. Podvědomě je vnímají jako tu část těla, kterou bude žena kojit jeho potomky.

Správný poměr pasu a boků. Ani postava ale nezůstává stranou. Nejde o naprostou vyzáblost, nicméně důležitý je poměr pasu a boků, který by měl být zhruba 70 až 80 procent. To znamená větší zadek, užší pas – nebo alespoň aby byl pas užší než boky. Je to pro muže na podvědomé úrovni důkazem plodnosti, ženám se širší pánví se navíc lépe rodí děti. Proto se ženy v dřívějších dobách tak často šněrovaly do korzetů, cílem bylo právě zeštíhlit pas. Ty přetrvaly dodnes. Jiné si zase nechávají vyoperovat žebra.

20 nejtrefnějších výroků slavných žen o mužích. Který znáte?

Větší zadek a ploché břicho. Už to trochu vyplývá z předchozího bodu. U některých orientálních tanečnic je sice hitem nějaký ten špíček kolem břicha mít, v Evropě nicméně vede trendům ploché bříško. To je zároveň znamením, že žena není těhotná. Když pak taková žena s plochým břichem nosí krátké topy nebo trička s odhaleným břichem, je to pro muže lákadlo jako nic jiného. Velký zadek je také plus, ten se drží víc než hýždě malé. Tyto obliny se mužům zkrátka líbí. Tuk na prsou a hýždích je přesně to, čím se ženské tělo liší od toho mužského.

Dlouhé nohy. To je věc, která mužům připadá sexy, mají rádi nohy pěkně tvarované, ne žádné párátka. Nevadí jim nohy silnější, opět platí, že by měly být přece jen odlišné od těch mužských. Proto tolik žen rádo nosívá punčocháče, mini sukně a lodičky.

7 nelichotivých pravd o mužích, které pronesly slavné ženy. Souhlasíte s tím?

Dlouhé vlasy. Jakkoliv moderní doba nahrává krátkým účesům, nejvíc se mužům líbí dlouhé vlasy, ideálně pak ještě blonďaté, neboť právě blondýny mají od přírody více estrogenu. To, že je většina blondýnek barvených, je už věc druhá – to už ale ve výsledku nikdo neřeší. Rozhodně tedy zaujme spíše dlouhovlasá blondýna, než dlouhovlasá bruneta. Krátkovlásky ale tak oblíbené nejsou.

Dětská tvář. I když je ženské tělo preferováno co nejvíc zaoblené, s velkým zadkem, ňadry a plochým břichem, u tváře jako by to platilo opačně. Muže přitahuje dívčí, nevinná až dětská tvářička, a to s co nejvíc vystouplými lícními kostmi. Ideálem je tak drobná spodní část obličeje, malý nos a velké oči. Takový obličej prý probouzí v mužích ochranitelské pudy. Ne každé příroda takový obličej nadělí, proto hlavně v asijských zemích podstupují ženy nepřeberné množství plastických operací, aby takové tváře dosáhly.

Před 1 hodinou
Ano, vypůjčil jsem si název českého filmu, kterým Jiří Menzel vzdal hold průkopníkům a prvním...
Včera, 17:30
Uvažujete nad tím, že si pořídíte domů nějakou květinu, která by vám vyráběla kyslík, ovšem...
Včera, 16:00
Komerční článek
Představte společnost Nordic Telecom… Jsme silná česká společnost a naší ambicí je přinést změnu do...
Včera, 16:00
Psal se první březen roku 1815, když v zátoce Juan, nedaleko Antibes, francouzského města na...
Včera, 16:00
Dodnes totiž není objasněna příčina jeho úmrtí. Jistě, otravu nikdo neprokázal, ale vládní agenti nemají...
Včera, 11:30
Necelé tři kilometry od městečka Neratovice se nachází klidná a nenápadná obec Lobkovice a určitě...
Včera, 10:00
Nástup Marie Terezie na rakouský trůn v říjnu 1740 znamenalo faktické oslabení rakouské monarchie. Okolní...
Včera, 08:00
Sny jsou pro mnohé z nás jedním z nejzáhadnějších a nejzajímavějších zážitků v našem životě....
17.6.2019
Možná se někdy sami sebe ptáte, jestli patříte mezi ty inteligentnější. Nějaký obecný test na...
17.6.2019
Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí...
17.6.2019
Potopa světa je mýtická událost, která se vyskytuje téměř u všech kultur světa, které mohla...
Reklama