29℃
Dnes je 19. červen , svátek má Leoš

Emoční výlevy nebo bombardování. Časté chyby, které dělají ženy na seznamkách

Na seznamkách to nikdy nebylo těžší. Dnes, kdy je svět online seznamek vážně pestrý, je tam už snad každý mladý člověk. Jenže nabídka je tam tak pestrá, že je těžká vybočit a museli byste zaujmout na dvě stě procent, abyste zaujali. Víme ale, čím rozhodně nezaujmete, a tedy co nedělat.

Reklama

I když jde jen o seznamku, je potřeba věnovat pozornost tomu, jak se tam chovat. Berte to jako takové rady k co největšímu úspěchu.

1. Žádné bombardování zprávami. Že vám jednou nebo dvakrát neodepíše, není žádná pohroma. A jestli opravdu odepisovat přestal, tak nezbývá než se s tím smířit anebo mu napsat jednu zprávu ve stylu: „Vidím, že už nereaguješ, určitě máš k tomu své důvody. Každopádně děkuju za příjemné setkání (psaní), měj se hezky.“ Rozhodně byste ho však neměly neochvějně bombardovat, vypisovat mu, ptát se ho, jestli má manželku a podobné zvídavé otázky.

Nejlepší tipy, jak najít toho pravého. Držte se dál od seznamek

To, že neodepisuje, může mít mnoho důvodů, třeba může mít práci nebo je zrovna s kamarády venku. A když už si psát nechce, berte to tak, že je to vyřízená záležitost. Rozhodně se nesnižujte k tomu, že ho budete uhánět, když se ještě ani neznáte!

2. Žádné velké citové výlevy. Jistě, je to smutné, že se zrovna cítíte špatně, že vám zrovna umřel domácí mazlíček nebo člen rodiny a podobně. Nebo, že jste to zkoušely na seznamce už několikrát a nikdy to nevyšlo. Emoce by se rozhodně neměly potlačovat a jestli jich máte v sobě tolik, nejlepší bude se z nich napřed vypsat, vypovídat kamarádce nebo psychologovi. Rozhodně ale nepatří na seznamku a nesdělujte je ani neznámým lidem. Akorát by vám to uškodilo, kdy po pár takových zprávách dostanete studenou sprchu v podobě věty, že to dotyčného nezajímá.

3 tipy pro efektivní seznámení se online

Každý člověk má svých problémů dost a když mu dáte ještě najevo, že vy jich tedy rozhodně máte úplně nejvíc, získá z toho dojem, že tohle bude muset poslouchat pak celé hodiny. A to je škoda. Navíc nikdy nevíte, kdo sedí na druhé straně, co u vašeho psaní zrovna dělá. Smajlíky nejsou všemocné a pocity se nedají přenést. Nezapomeňte, že to, co vám druhý napíše přes internet, vám nikdy neřekne do očí. A ani vy byste určitě nesvěřovaly svoje nejniternější pocity neznámému člověku na ulici.

Proto se zdržte raději jakýchkoliv vřelých emocí, protože by vám to mohlo akorát ublížit a uškodit. K tomu všemu citových výlevů žen zneužívají podvodníci, kteří se z vás možná akorát budou snažit vylákat nějaké finance. Zkrátka emoce si nechte až pro člověka, o kterém si budete na 200 procent jisté, že si je zaslouží!

3. Žádná velká negativita. Neupozorňujte zbytečně na svoje neúspěchy, ať co se týká osobního života nebo i pracovního. Není žádný důvod zdůrazňovat, jak se vám něco nepovedlo nebo že snad nikdy nikoho nenajdete. Nemusíte mluvit o svých neúspěšných vztazích. Může to mít, když už ne devastující účinky, tak špatné, kdy si dotyčný bude myslet, že on je na koni a že je to nejlepší, co vás mohlo potkat. Potom když projevíte nezájem, bude pro vás dost těžké se od toho člověka odstřihnout.

„Casanova“ vylákal z osamělých žen miliony. Řádil na ulici i na seznamkách

Nehledě na to, že dotyčný ve většině případů prostě už dopředu ztratí vůbec chuť vás poznávat, protože si pomyslí něco o jetém autě – nikdo by nechtěl takové, které nejezdí stejně jako muži nechtějí ženskou, kterou nikdo – podle vašich slov – nechce. Zároveň ale nedávejte najevo, jak velký zájem o vás je. To by mohlo zase působit moc namyšleně. Takže ideální je být pozitivní, ale s realistickým přístupem k sobě i k životu.

Před 1 hodinou
Ano, vypůjčil jsem si název českého filmu, kterým Jiří Menzel vzdal hold průkopníkům a prvním...
Včera, 17:30
Uvažujete nad tím, že si pořídíte domů nějakou květinu, která by vám vyráběla kyslík, ovšem...
Včera, 16:00
Komerční článek
Představte společnost Nordic Telecom… Jsme silná česká společnost a naší ambicí je přinést změnu do...
Včera, 16:00
Psal se první březen roku 1815, když v zátoce Juan, nedaleko Antibes, francouzského města na...
Včera, 16:00
Dodnes totiž není objasněna příčina jeho úmrtí. Jistě, otravu nikdo neprokázal, ale vládní agenti nemají...
Včera, 11:30
Necelé tři kilometry od městečka Neratovice se nachází klidná a nenápadná obec Lobkovice a určitě...
Včera, 10:00
Nástup Marie Terezie na rakouský trůn v říjnu 1740 znamenalo faktické oslabení rakouské monarchie. Okolní...
Včera, 08:00
Sny jsou pro mnohé z nás jedním z nejzáhadnějších a nejzajímavějších zážitků v našem životě....
17.6.2019
Možná se někdy sami sebe ptáte, jestli patříte mezi ty inteligentnější. Nějaký obecný test na...
17.6.2019
Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí...
17.6.2019
Potopa světa je mýtická událost, která se vyskytuje téměř u všech kultur světa, které mohla...
Reklama