20℃
Dnes je 22. duben , svátek má Evženie

Kuchyň se vzhledem gauče nebo džínové kozačky. Co říkáte tyhle bizarní designové trendy?

Další fotky

Tyhle trendy nejspíš nepochopíte. Jsou totiž dost ujeté a zejména majitelé některých vozidel by se měli zamyslet nad tím, jestli byl tuning jejich auta opravdu tou správnou náplní jejich volného času.

Reklama

Říká se, že každý má jiný vkus a neměli bychom odsuzovat to, co se líbí jiným. Jenže když jde o nadšeného kreativce, který si upraví vlastní auto k obrazu svému do podoby děsivého Shreka nebo když si žena samou radostí udělá nehty ve tvaru klíčů, už je to na pováženou. Nebo co třeba nehty ve tvaru cigaret či zubů?! Rozum občas zůstává stát nad tím, co se lidem líbí.

Trendy kvalitního odpočinku. Lůžko musí být dokonalou relaxační zónou i estetickým prvkem

Možná si ještě pamatujete na dobu, kdy se nosily lodičky zkombinované se sportovní botou. Ano, přesně tak, vypadalo to jako klasické tenisky na běhání nebo na hřiště. Celá bota vypadala jako teniska. Ale zespodu vzadu pak byl třeba dvanácticentimetrový podpatek. Těžko říct, jestli v nich pak majitelka hraje fotbal nebo v nich pózuje, když jde do divadla. Ani na jednu z těchto příležitostí se totiž nehodí.

Jarní úklid nábytku: Které kousky nechat a co vyhodit?

Další „unikátností“ jsou pak kozačky, které vypadají úplně přesně jako džínové kalhoty. Když si chcete vzít džíny a k nim kozačky, patrně sáhnete po mrkváčích a černých kozačkách. Tahle vychytávka ale zřejmě počítá s tím, že džíny nemáte, protože jsou džínové už samotné kozačky. To by ještě nebylo samo o sobě tak hrozné, jenže ony mají i pásek – podobně jako kalhoty –, který se zapíná nad kolenem. Je to úlet.

Toaleta přímo na schodech?

Podivnou věc vymyslel nějaký architekt. Asi to jinam nešlo, jak jinak si vysvětlit, že nechal záchod umístit přesně na schody. Přesněji řečeno do mezipatra schodů. Tedy na místo, kudy prochází opravdu každý, když se potřebuje dostat nahoru či dolů. Vypadá to celé jako nepovedený vtip, ale ono je tam i umyvadlo, štětka, dokonce i toaletní papír… Jestli na tenhle záchod někdo chodí, musí být smradlavý odér cítit po celém domě. A co víc, musí být sakra příjemné, když sedíte na záchodě a ostatní členové rodiny kolem vás chodí. Možná vám při tom budou ještě fandit nebo řeknou „čau“.

Židle od Marcela Breuera

Nadčasový ikonický nábytek. Originály jsou chytrou investicí, ale nestyďte se ani za repliky

Další bizáry typu vozidlo ve tvaru letadla, vozidlo designované jako Shrek nebo jízdní kolo, které vypadá jako auto, snad už nemá ani cenu komentovat. Vynálezce takového vzhledu měl asi víc kreativní náladu než bylo aktuálně třeba. Možná, že si tu náladu i nějak vylepšil. Jinak si bohužel tyhle úlety vysvětlit nejde. Najdete v naší galerii nějakou věc, která se vám opravdu líbí?!

FOTO: Trendy design tak trochu jinak

Trendy design tak trochu jinak - design trendyTrendy design tak trochu jinak - design trendyTrendy design tak trochu jinak - design trendyTrendy design tak trochu jinak - design trendyTrendy design tak trochu jinak - design trendy
Další fotky
Trendy design tak trochu jinak - design trendyTrendy design tak trochu jinak - design trendyTrendy design tak trochu jinak - design trendyTrendy design tak trochu jinak - design trendyTrendy design tak trochu jinak - design trendyTrendy design tak trochu jinak - design trendyTrendy design tak trochu jinak - design trendyTrendy design tak trochu jinak - design trendyTrendy design tak trochu jinak - design trendyTrendy design tak trochu jinak - design trendy
Před 1 hodinou
Nepohodlné knihy a mocní tohoto světa. Oheň a voda. Věčný svár, od úsvitu věků. Nerovný...
Dnes, 11:30
Jestli často sedíte při práci, možná právě tohle může za vaše úzkostné stavy. Tak zní...
Dnes, 10:00
Letos by oslavil víc jak 300. Narozeniny, ale příklad si z něj můžeme brát dodnes....
Dnes, 08:00
První smutné jaro, první světové války. Blátivé, deštivé, studené. Nekonečné týdny čekání v zákopech. Ve...
Včera, 17:30
Milenky mocných byly vždy vděčným tématem klepů prostého lidu. Králové a císařové tím sestupovali ze...
Včera, 16:00
Těšil se dokonce i přízni carského dvora, přesto měl smůlu. Jeho vynálezy mohly ulehčit práci...
Včera, 14:00
Podle průzkumu NMS Market Research jsou ženy připraveny hůře, než muži. I celkově ale velmi...
Včera, 11:30
Alkohol s energeťákem je oblíbeným nápojem mladých. Ale co je na něm tak fascinuje?! Experti...
Včera, 10:00
Oficiálně byl znám jako François Duvalier, prezident Haiti. Narodil se 14. dubna 1907 a v...
Včera, 08:00
Vždycky jsem slýchávala, že snídaně je základ dne. Snídat jsem se naučila až skoro v...
Reklama