Votroci se s Varnsdorfem rozešli smírně

V rámci 24. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítal Hradec Králové do Varnsdorfu. Do vedení šli domácí zásluhou Schöna. Votroci v kombinované sestavě vyrovnali v závěru první půle, kdy Jirka Kateřiňák našel za obranou Davida Doležala, který stanovil konečný stav na 1:1.

Reportáž

Ačkoliv se v sestavě Hradce Králové objevilo několik změn, tak to od prvních minut nebylo vůbec znát. Votroci se drželi na polovině Varnsdorfu, aktivně napadali a snažili se proniknout obranným valem domácích. Z úvodního tlaku si Hradec vypracoval jednu zajímavou možnost, zpoza vápna zkusil své štěstí Daniel Vašulín, ale brankář Richter byl připravený.

Severočeši se k první příležitosti dostali ve 30. minutě a hned to byla to akce úspěšná. Vybojovaný balon uprostřed hřiště, následný rychlý protiútok, který Kocourek posunul na nabíhajícího Schöna, jenž obešel Patrika Vízka a uklidil do odkryté brány, 1:0. Hradečtí fotbalisté si nechali odpověď na závěr prvního poločasu. Jirka Kateřiňák vyslal za obranu nádherný pas na Davida Doležala, jenž před gólmanem Richterem neváhal a zařídil srovnání na 1:1.

I ve druhé pětačtyřicetiminutovce byl při chuti aktivní David Doležal, který tentokrát tvrdě vypálil z hranice vápna, míč letěl kousek nad břevno. Pak vyslal dalekonosný projektil také Jirka Kateřiňák, chyběla mu větší přesnost. Na druhé straně vyzkoušel pozornost Patrika Vízka Rudnytskyy, ale hradecký gólman vše v klidu vyřešil.

V 81. minutě se k odraženému balonu probojoval varnsdorfský Kouřil, míč však šel vysoko nad. Stejně jako průběh celého utkání byl i závěr ve znamení urputného boje, nechyběla celá řada tvrdých zákroků a soubojů. Na dělbě bodů se již nic neměnilo a fotbalisté Hradce Králové tak prodlužují neporazitelnost ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE na jedenáct zápasů v řadě.

23.6.2021
Záchranná služba v noci na dnešek zasahovala v rekreačním zařízení v Hradci Králové, kde byla...
17.6.2021
Nový Bydžov pořádá opět městské slavnosti a studentskou merendu. Třídenní akce začala ve čtvrtek 17....
1.6.2021
Koupaliště Flošna ve stotisícovém Hradci Králové zahájí letní sezonu v pátek 4. června. Voda v...
28.5.2021
Už tradičně vyhlašuje LFA na konci sezony výsledky individuálních anket. V nich se v tomto...
8.5.2021
Reportáž První půle sobotního duelu nabídla atraktivní podívanou. Od prvních minut bylo zřejmé, že obě...
4.5.2021
V rámci 22. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítal Hradec Králové do Prostějova. V první půli se...
30.4.2021
V rámci 21. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítal do Hradce Králové celek Blanska. O osudu utkání...
28.4.2021
Zájem o služby kadeřnictví v Hradci Králové je enormní. Rezervace se rychle zaplňují. Po čtyřech...
24.4.2021
V rámci 20. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítali fotbalisté Hradce Králové do Ústí nad Labem. Proti...
22.4.2021
V dohrávce 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY cestovali fotbalisté Hradce Králové do Chrudimi. Domácí šli do...
Reklama