• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Jak zabalit vánoční dárky, i když je kus balícího papíru příliš malý? Šikovný trik šetří nervy, papír i peníze!

  21.12.2022
  Doris Drienová

  Znáte tu protivnou situaci, kdy od oka odstřihnete kus balícího papíru a až pak zjistíte, že dárek se do něj o kousek nevejde? Existuje geniálně jednoduchý trik, jak lze ten samý dárek do onoho kousku papíru i přesto vměstnat!

  Vánoční světýlka se vám už nikdy nezašmodrchají! Geniální trik šetří čas i nervy

   

  Asi každý z nás to někdy zažil. Od oka ustřihnete kus balícího papíru, který přece musí na tak malý dárek úplně bohatě stačit, a když se pak dárek marně pokoušíte zabalit, zjistíte, že váš odhad velikostí není až tak přesný, jak jste si doteď mysleli: dárek se do papíru o kousíček nevejde.

  Existuje ale jednoduchý trik, jak v takové situaci můžete ten samý dárek přesto snadno zabalit! A tento šikovný fígl se navíc dá při balení dárků používat nejen jako poslední záchrana, ale jako univerzální metoda, jak ušetřit nezanedbatelné množství balícího papíru a tím pádem i peněz!

  Vánoční stromeček postavený a krásně ozdobený za 5 minut? Ano, díky geniálnímu triku s potravinářskou fólií!

   

  Na sociální síti TikTok sdílela matka tří dětí Emily Norris video, ve kterém svůj geniální vánoční trik názorně ukazuje: když je odstřižený kus papíru o kousek menší, než dárek, který do něj chceme zabalit, stačí dárek otočit diagonálně a najednou se do balícího papíru pohodlně vejde!

   

  @mrsemilynorris The only Christmas Hack that you need! 🥰🎄 #christmashack #lifehack #wrappinghack #giftwrapping #christmas #christmaswrapping ♬ One More Sleep – Leona Lewis

  Emily říká, že jí tento trik funguje doslova pokaždé. Rozhodně může být užitečný při balení nejen vánočních dárků. A pokud ho budeme používat nejen jako nouzové řešení, ale rovnou od začátku jako základní metodu balení, může nás navíc hřát dobrý pocit, že aspoň trošku pomáháme šetřit naše lesy i peněženky.

  Třesení s dárky a špinavé ponožky: Královský komorník odhalil největší přestupky proti etiketě při vánočních oslavách

   

  Zdroj: TikTok  Nepřehlédněte