8℃
Dnes je 22. únor , svátek má Petr

Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst

Společnost Kärcher otevřela na konci listopadu své nové sídlo v Modleticích u Prahy za 140 milionů korun. Specializuje se na prodej a vývoj čisticí techniky. Za loňský rok v Česku vzrostl její čistý zisk meziročně o 11,5 procenta na 39,9 milionu korun. S rozšiřováním poboček má vzniknout až 70 nových pracovních míst. Zlepší i servisní služby zákazníkům.

Reklama

Hala v Modleticích o celkové ploše 3640 metrů čtverečních zahrnuje prodejní plochy, servisní zázemí a školicí centrum, to je dnes sedmisté na světě. Česká pobočka funguje už 25 let, v současnosti zaměstnává 80 pracovníků a průběžně nabírá nové, především do svých center a na servisní služby. Společnost připravuje otevření dalších center v Jihlavě a Mladé Boleslavi. „S růstem společnosti vzroste počet zaměstnanců až na 150,“ řekla při otevření nového sídla a Kärcher Centra Milada Skutilová, jednatelka Kärcher ČR.

„Otevření nového sídla souvisí s naším výrazným růstem na českém trhu. Zároveň jsme letos v ČR od základu změnili systém distribuce zboží, což spolu s nově otevřeným logistickým centrem na Slovensku výrazně zrychlí dodávky a zlepší služby zákazníkům,“ dodala jednatelka české pobočky Milada Skutilová.

Součástí lepšího servisu pro zákazníky bude od ledna příštího roku služba myKärcher. To znamená, že zákazníci už nemusí do servisu, přes webovou stránku si servis objednají. Výrobek si firma vyzvedne u zákazníka a po opravě ho doručí zase zpátky k zákazníkovi. „Tyto inovace chceme představovat co nejrychleji i na našem trhu, tak aby zákazníci nebyli o nic ochuzeni,“ dodala Skutilová.

V příštím roce se firma chystá otevřít moderní mycí centrum, které představuje inovativní mycí linka, samoobslužné mytí a vysávání.

FOTO: Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst

Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst - IMG_2451Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst - IMG_2461Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst - IMG_2463Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst - IMG_2462
Včera, 15:29
Pražský Újezd chce postavit dům pro seniory s 127 lůžky. V této chvíli má radnice...
Včera, 12:57
Regionální muzeum Jílové u Prahy oživilo benediktinský klášter Stětí sv. Jana Křtitele na Ostrově u...
Včera, 12:00
Komerční článek
Např. vysloužilou zářivku převezme každý odpovědný kolektivní systém zdarma, kdežto běžná odpadová firma si za...
Včera, 12:00
Osobní vlak dnes ráno v pražských Strašnicích srazil a usmrtil zhruba čtyřicetiletého muže. Provoz na...
Včera, 10:26
Nová budova 1. základní školy na Komenského náměstí v Říčanech bude možná vypadat jinak. Původní...
20.2.2019
Dětmi oblíbené postavičky pohádek jsou k vidění do 26. května v prostorách Křižíkova pavilonu E...
20.2.2019
Říčanské zastupitelstvo rozhodlo o opravě a odbahnění rybníka Rozpakov. Špatný technický stav nádrže si žádá rychlé řešení....
19.2.2019
Moderní město známé ikonickou sportovní halou, supermoderním vědecko-technickým areálem a laserovým pivem má další zlepšovák....
19.2.2019
Středočeský kraj umožní ve třetí vlně výměnu starých kotlů za nové zálohové platby. Ekologičtější vytápění...
19.2.2019
Neobvyklá stavba vyrostla vedle běžných rodinných domů v Srbíně, části obce Mukařov. Její dominantou je...
17.2.2019
Policisté z obvodního oddělení v Jílovém u Prahy prověřují případ krádeže nářadí z novostavby rodinného...
Reklama