Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst

Společnost Kärcher otevřela na konci listopadu své nové sídlo v Modleticích u Prahy za 140 milionů korun. Specializuje se na prodej a vývoj čisticí techniky. Za loňský rok v Česku vzrostl její čistý zisk meziročně o 11,5 procenta na 39,9 milionu korun. S rozšiřováním poboček má vzniknout až 70 nových pracovních míst. Zlepší i servisní služby zákazníkům.

Hala v Modleticích o celkové ploše 3640 metrů čtverečních zahrnuje prodejní plochy, servisní zázemí a školicí centrum, to je dnes sedmisté na světě. Česká pobočka funguje už 25 let, v současnosti zaměstnává 80 pracovníků a průběžně nabírá nové, především do svých center a na servisní služby. Společnost připravuje otevření dalších center v Jihlavě a Mladé Boleslavi. „S růstem společnosti vzroste počet zaměstnanců až na 150,“ řekla při otevření nového sídla a Kärcher Centra Milada Skutilová, jednatelka Kärcher ČR.

„Otevření nového sídla souvisí s naším výrazným růstem na českém trhu. Zároveň jsme letos v ČR od základu změnili systém distribuce zboží, což spolu s nově otevřeným logistickým centrem na Slovensku výrazně zrychlí dodávky a zlepší služby zákazníkům,“ dodala jednatelka české pobočky Milada Skutilová.

Součástí lepšího servisu pro zákazníky bude od ledna příštího roku služba myKärcher. To znamená, že zákazníci už nemusí do servisu, přes webovou stránku si servis objednají. Výrobek si firma vyzvedne u zákazníka a po opravě ho doručí zase zpátky k zákazníkovi. „Tyto inovace chceme představovat co nejrychleji i na našem trhu, tak aby zákazníci nebyli o nic ochuzeni,“ dodala Skutilová.

V příštím roce se firma chystá otevřít moderní mycí centrum, které představuje inovativní mycí linka, samoobslužné mytí a vysávání.

FOTO: Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst

Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst - IMG_2451Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst - IMG_2461Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst - IMG_2463Vynálezce tlakových myček rozšiřuje pobočky, postupně má vzniknout 70 nových pracovních míst - IMG_2462
21.5.2020
Rekonstrukce další třetiny vodní elektrárny na Slapech se dostala do závěrečné etapy, zařízení získalo nový...
Ilustrační foto
13.5.2020
Na neděli 3. května připadl Mezinárodní den lesních mateřských škol. S ohledem na pandemická opatření...
9.5.2020
Komerční článek
Kvůli šíření nového typu koronaviru zakázal ministr zdravotnictví vývoz dezinfekčních přípravků na ruce do zahraničí...
9.5.2020
Jak jsou vodácké půjčovny a kempy připravené na novou sezonu? A jak zasáhla podnikání na...
22.4.2020
Úmrtí zdravotní sestry pocházející z Říčan u Prahy zasáhlo do mnoha životů. Jde o oběť...
7.4.2020
Říčany u Prahy vyhlásily časově neomezenou sbírku na podporu zdravotníků, kteří se v důsledku své...
6.4.2020
Do testování vzorků na koronavirus se zapojilo i centrum Biocev Akademie věd ČR a Univerzity...
2.4.2020
Aktualizováno: Krizový štáb Středočeského kraje vedený hejtmankou Jaroslavou Pokornou Jermanovou začal distribuovat první část dezinfekčních...
30.3.2020
Jednou z nejvíce ohrožených skupin při současné pandemii koronaviru jsou nemohoucí. O ty se napříč...
29.3.2020
Všichni, kteří právě v těchto dnech rozhodují o našich osudech, o nouzovém stavu, stojí v...
29.3.2020
Hlasování o návrzích, jak bude naloženo s milionem korun z rozpočtu Prahy 22, je ukončeno....
Reklama