Karlovarské kulturní léto nabízí další pecky hudebního nebe. Dnes přijede chlapecká taneční, pěvecká a striptérská partička

Léto je v plném proudu a v krajském městě je připravno spousta zábavy a koncertů. Dnešní večer můžete například strávit ve společnosti herce Jiřího Macháčka a jeho skupiny Mig 21. Zítra pro změnu přijede kapela Jelen, která vloni patřila k největším tahákům Karlovarského kulturního léta.

„Vary žijou kapelou MIG 21. Jsme připraveni a těšíme se na vás,“ vzkazuje Jiří Macháček před dnešním večerem. Oznamuje také, že chlapecká taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy Smíchova, jak si Mich21 pracovně říkají, přijede v plné sestavě a chce si užít skvělý večer. „Po nekonečně dlouhé době snad opět zažijeme atmosféru letního mejdanu na Thermal Stage v Karlových Varech. Vymeteme pavučiny z nástrojů, vyklepeme zatoulané kalhotky z aparatur a natěšení jako malí kluci sedneme do dodávky a rozjedeme se za vámi,“ dodává frontman kapely.

Ještě před formací MIG 21 můžete v premiéře slyšet originální projekt Milana Krajíce „Soul Stars Symphony“. Během jejich vystoupení zazní slavné hity z žánrové oblasti soul-funky od legendárních autorů a interpretů – Ray Charles, Stevie Wonder, James Brown, Michael Jackson, Aretha Franklin, Otis Redding, Marvin Gaye, Prince a další.

Zítra se můžete těšit na vystoupení oblíbené formace Jelen, která představuje moderní pojetí country, folku, bluegrassu a blues. Je předním a nejznámějším zástupcem hudebního žánru roots music. „Kapela získala cenu Anděl v kategorii Objev roku za rok 2014 a cenu Anděl v kategorii Skupina roku za rok 2016. Kapela má mnoho úspěšných rádiových hitů, ve kterých často spolupracuje s interprety různých žánrů. Jeleni koncertují už od roku 2012 a letos přivezou do Karlových Varů písně z nové desky „Věci a sny“ obsahující  hity „Jediný, co chci“, „Ještě jednu noc“, „Někde kolem“ nebo třeba „V Oblacích“,“ říká mluvčí karlovarského magistrátu Jan Kopál s tím, že program před hotelem Thermal začíná dnes v 19 a zítra ve 21 hodin.

A protože Karlovy Vary žijí hudbou i v neděli, můžete vyrazit na odpolední koncert do volnočasového areálu Rolava, kde se představí místní legenda Coda a Michal Šindelář s kapelou. Tady je začátek programu plánován na 15 hodinu.

Zdroj: vz

Dnes, 13:34
Hostem letošního filmového festivalu v Karlových Varech bude americký herec, režisér a spisovatel Ethan Hawke....
Dnes, 10:52
Areál, který má sloužit k testování autonomních vozidel jedné z nejznámějších světových automobilek, by se...
Dnes, 09:37
Komerční článek
SMART REGION CHCETE SE ZVIDITELNIT NEBO PROPAGOVAT SVÉ PRODUKTY V REGIONECH ČR​? Nabízíme Vám Reklamní...
Dnes, 09:37
Zápas, kterému je přezdíváno podkrušnohorské derby, bude pro domácí celek Energie druhým přípravným střetnutím na...
Dnes, 08:53
Kabelku zavěšenou na nákupním vozíku zapomněla devětasedmdesátiletá seniorka v jednom ze sokolovských obchodních domů. Když...
Dnes, 07:38
Lázeňské město, které bylo před několika dny zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO, chce být...
Včera, 13:20
Bez předchozího upozornění a hlavně uprostřed letních prázdnin a dovolených zaslal hejtman Karlovarského kraje Petr...
Včera, 11:31
Výročí sto třiceti let, které uplynuly od návštěvy významného amerického novináře, spisovatele a humoristy Marka...
Včera, 10:56
Radnice některých obcí a měst v Karlovarském kraji stále dostávají stížnosti obyvatel na neposekanou trávu....
Včera, 07:43
Zakotvená kánoe na břehu řeky Ohře lákala v centru Karlových Varů sedmadvacetiletého zloděje natolik, že...
3.8.2021
Celkem sedmnáct politických stran, politických hnutí a koalic bude v Karlovarském kraji usilovat o hlasy...
Reklama