Karlovarští policisté pátrají po řidiči, který havaroval na čerpací stanici

25.11.2022
Roman Kořinek

Policisté z karlovarského dopravního inspektorátu pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo v úterý 22. listopadu letošního roku krátce po druhé hodině ranní v Karlových Varech v ulici Pobřežní. Podle policejního mluvčího Jana Bílka narazil osobní automobil značky Mercedes-Benz černé barvy do konstrukce budovy čerpací stanice, kterou poškodil.

„Během nárazu automobilu, který doslova vlétl do prostoru čerpací stanice, došlo i k poškození vystaveného zboží. Po dopravní nehodě dosud nezjištěný řidič osobního automobilu z místa okamžitě odjel, aniž by splnil povinnosti účastníka po dopravní nehodě,“ popisuje policejní mluvčí s tím, že při střetu naštěstí nebyl nikdo zraněn.

Policisté zveřejnili k případu video, které celý průběh nehody zachycuje, a žádají svědky této události, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli a nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali na bezplatnou telefonní linku 158 nebo 974 366 408.

„Informace k této dopravní nehodě, které pomohou při vyšetřování a zjištění totožnosti řidiče osobního automobilu značky Mercedes-Benz, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení,“ dodal Jan Bílek.

Zdroj: vz/pčrNepřehlédněte