25℃
Dnes je 25. duben , svátek má Marek

Když si hrají dospělí, aneb trocha zpestření nezaškodí

Fantazie a sex patří neodmyslitelně k sobě. Sexuální hry, pomůcky, které zvyšují hladinu adrenalinu. Obáváte se je použít? Pokládáte je za něco nenormálního, co má být pouhou lacinou náhražkou? Omyl, vážení přátelé. Člověk je jediný tvor na této planetě, který si dopřává sex, jehož cílem není vždy jen zplození nového života. Jen zvířata se páří zodpovědně, takříkajíc s vážnou tváří. Člověk by si měl umět hrát. Stačí jen zapomenout na prudérní předsudky okolí a odvážit se. K jídlu není jenom chleba, ale i čokoláda. Nač si odpírat čokoládu? Stačí vypnout televizi, mobilní telefon a zvonek u dveří.

Reklama

Často slýcháte, že erotické hračky a pomůcky kupují a potřebují jen lidé, kteří nejsou schopni navázat hlubší vztahy k jinému člověku. Opět nesmyslný názor, bohužel, s dosti tuhými kořeny. Žena po gynekologické operaci jistě ocení, když si její partner nehledá jinou dámu do postele, ale pořídí si nafukovací pannu. Rozumná žena partnera pochválí, protože to bere jako vyjádření jeho lásky k ní.

Erotické hračky jsou jako každé jiné zboží. Nepřeberná škála nejrůznějších kvalit a nejrůznějších cen. Zde by měl člověk opravdu rozumně zvážit svůj výběr, a nedat se zlákat nízkou cenou. Kvalitní hračka umožní kvalitní zážitek a neohrozí vaše zdraví. Zde se přehnaná šetrnost opravdu nevyplácí. Afrodiziaka, kondomy s ovocnou příchutí, dilda a vibrátory různých velikostí i tvarů už na vás čekají. Od těch technicky studených a neutrálních, až po naprosto realisticky podobná lidskému tělu.

Samostatnou a specifickou kapitolu představují pomůcky pro hry BDSM. Předně bychom si měli vysvětlit pár věcí. BDSM není hobby. Je to součást vaší osobnosti. Něco, co vám dala do vínku příroda a opracovalo prostředí a výchova. To, co znamená BDSM, si čtenář jistě vyhledá. Doporučuji volit seriozní informace a nikoliv bulvár. Lze takové informace najít, jenom je třeba být trpělivý. Zapomeňte na komická videa s touto tématikou. K realitě mají často velmi daleko. I zde je bohužel rozšířeno mnoho nepravd a mýtů. Vše by se dalo shrnout do tří slov. Safe, Sane, Consensual. Bezpečně, rozumně a se souhlasem. BDSM lze přirovnat k horolezectví. Na Everest bez aklimatizace také leze jenom blázen a také na to doplatí. Informovanost má prvořadý význam.

I tato, řekněme, temnější stránka lidské sexuality, má svoje pomůcky a hračky. Předně bychom si měli ujasnit, kam až hodláme zajít? Připoutat si partnerku nadýchanými plyšovými pouty k pelesti postele, zavázat oči šátkem a pak ji něžně pomilovat? Proč ne, i takové hračky jsou na trhu.  Ani vážní zájemci, toužící proniknout hlouběji do tohoto, pro ně záhadného světa, se nemusí obávat, že na ně výrobci nemysleli. Hračky tohoto typu si však pořizujte opravdu s chladnou hlavou a po zralé úvaze. Stejně jako u předcházejících hraček, kde se nevyplácí šetřit, tak i zde to platí a dvojnásob.

Plyšová a něžná pouta na ruce se hodí na deset minut, na čtvrt hodiny. Hodláte li se však věnovat BDSM na plný plyn, pořiďte si opravdovou kvalitu. Dokonale znehybněný partner je tak paradoxně ve větším bezpečí, než když mu ponecháte možnost se zmítat v atrapách pout a tím si ublížit. Nejrůznější roubíky, latexové nebo kožené masky, svěrací kazajky, bondážní nebo nafukovací vaky, uspokojí začátečníky i pokročilejší jedince.

Obchody s tímto zbožím najdete v každém větším městě. Naštěstí již nežijeme v době, kdy bychom se k jejich dveřím museli plížit pod rouškou tmy a se strachem, že potkáme klevetivou sousedku. Cítíte, že by bylo žádoucí váš milostný vztah něčím okořenit? Dveře máte otevřené. Ten pocit, že vás všichni pozorují, ten máte opravdu jenom vy. Prodavačky vám rády poradí. Na kyselé tváře za pultem rozhodně nenarazíte.  Erotické a sexuální hračky vám nahradí antidepresiva a bezesné noci.  Každý i každá zde najde to, co ho může učinit šťastným a spokojeným.

PR

 

Před 1 hodinou
Kde by byly současné tiskové kanceláře, kdyby se 21. července 1816 v Kasselu nenarodil Paul...
Dnes, 11:30
Potvrdit to mohou nejen ti, kteří si už sociální sítě pustili příliš k tělu a...
Dnes, 10:00
Klidně to mohly být jiné stupně, než ty Celsiovy, ale švédský přírodovědec Anders Celsius měl...
Dnes, 08:38
Divoká Šárka je romantické údolí Šáreckého (Litovického) potoka, které začíná divokým kaňonem v buližníkových skalách...
Dnes, 08:00
Naše zdraví ovlivňuje dědičnost, životní styl i prostředí, ve kterém žijeme. Dlouhodobý stres, tlak a...
Včera, 18:09
Chtěli byste se na jeden den přesunout do několika oblíbených středomořských zemí najednou? Tak přijďte...
Včera, 17:30
Skrývají se ve vás znaky geniality? Na to nikdy nepřijdete, když se budete vymlouvat na...
Včera, 16:00
Jeho jméno, Josif Iremašvili, je dnes prakticky neznámé. Proslavil se však knihou nazvanou „Stalin a...
Fototiskárny
Včera, 14:22
Vadí vám, že své fotografie máte pouze ve složkách v počítači, kde o nich snadno...
Včera, 14:00
Tento zářivý drahokam nalezneme na jarní obloze hned zvečera. Je nepřehlédnutelný. Nejjasnější hvězda severní oblohy,...
Reklama