5℃
Dnes je 22. listopad , svátek má Cecílie

Halloweenský večer na Kladně korunovala hrůzostrašná prohra domácích se Třincem

Třinec uštědřil Kladnu na jeho stadionu pořádný debakl! DOmácí sice zaznamenali více střel, avšak utkání nakonec dopadlo jasně ve prospěch soupeře v poměru 1:7.

Po halloweenském večeru na kladenském zimním stadionu s tematickým doprovodným programem odcházeli fanoušci Rytířů domů v o dost horší náladě než přišli. Tématický byl totiž i zápas, který skončil hrůzostrašným výsledkem pro jejich miláčky.

Vstup do utkání ale nebyl od domácích vůbec špatný, naopak byl velice dobrý. Velký tlak však nedokázali přetavit v branku. Největší šancí pohrdl Stach, jenž po skvělé přihrávce od Jágra selhal před odkrytou bránou.

Malá produktivita zatím v extralize Kladno hodně trápí. Další slabinou jsou pak i častá vyloučení. Právě v přesilové hře Třinec v první třetině udeřil. Díky přesně ráně Hrni se šlo do kabin za stavu 0:1.

Obrovská lekce z produktivity pro Bohemku! Klokani měli na Letné více střel, Heča byl však neprůstřelný

Ve druhé třetině už se herně Rytířům nedařilo tak dobře. Třinec diktoval tempo a po dvou slepených brankách z 22. minuty to už pro domácí tým vypadalo hodně špatně.

V 30. minutě potom Roth využil další přesilovku Ocelářů. A aby toho nebylo málo, o osm minut později inkasovalo Kladno znovu, tentokrát ve vlastní přesilové hře.

Po špatné druhé třetiny se trenérský tým rozhodl vyměnit brankáře, ale k záchraně zpackaného zápasu to už samozřejmě nestačilo. Cikánek, který nahradil Godlu, navíc už po několika málo sekundách inkasoval. Svou druhou přesnou trefu slavil za Třinec Stránský.

Cenou útěchy mohl být pro domácí zásah Melky ze 44. minuty. Třinec si ovšem ještě do konce utkání vzal zpátky šestibrankové vedení, a tak nakonec překonal Kladno vysoko 7:1.

Trenér hostujícího celku ale přiznal, že takový debakl nebyl pro Rytíře úplně spravedlivý. V zápase dokonce zapsali více střel než Třinec. „Domácí měli hodně šancí, zejména v přesilových hrách. Neproměnili je ale. Ve druhé třetině jsme ukázali velkou produktivitu a šli jsme si za tím,“ řekl Václav Varaďa po utkání a dodal: „Na domácích byla vidět velká snaha a bojovnost, udělali to pro nás těžké. Výsledek průběhu utkání neodpovídá.“

Kde se vzaly graffitti schované pod omítkou? Pražské domy stále tajemné

Dnes, 13:33
Kladno chce zvýšit poplatek za svoz odpadu kvůli růstu nákladů v posledních letech. Poplatek od...
20.11.2019
Středočeši mohou stále žádat o peníze na výměnu starých kotlů za nové. Částku na dotační...
19.11.2019
Některé radnice ve středních Čechách od Nového roku zvýší nájmy v městských bytech. Po osmi...
18.11.2019
Hokejovému Kladnu se v tabulce zase dýchá trochu lépe. Rytíři získali ve dvou důležitých utkáních...
18.11.2019
Lídrem kandidátky České strany sociálně demokratické (ČSSD) do krajských voleb ve Středočeském kraji bude předseda...
14.11.2019
Po reprezentační pauze si los nachystal po fanoušky domácí hokejové extraligy velice atraktivní souboj. Duel...
12.11.2019
Velvary na Kladensku získaly dotaci na opravu kulturního sálu v bývalém hotelu Záložna. Předpokládané náklady...
12.11.2019
Městys Zlonice, při soutoku Zlonického a Dřínovského potoka nedaleko Slaného, může svým návštěvníkům nabídnut cestu...
11.11.2019
Zlatá plaketa profesora Jánského se uděluje dobrovolným dárcům za čtyřicet bezplatných odběrů.
10.11.2019
V průběhu celého dne probíhaly tradiční akce věnované vzpomínce na prvního československého prezidenta Tomáše Garigue...
Reklama