Halloweenský večer na Kladně korunovala hrůzostrašná prohra domácích se Třincem

Třinec uštědřil Kladnu na jeho stadionu pořádný debakl! DOmácí sice zaznamenali více střel, avšak utkání nakonec dopadlo jasně ve prospěch soupeře v poměru 1:7.

Po halloweenském večeru na kladenském zimním stadionu s tematickým doprovodným programem odcházeli fanoušci Rytířů domů v o dost horší náladě než přišli. Tématický byl totiž i zápas, který skončil hrůzostrašným výsledkem pro jejich miláčky.

Vstup do utkání ale nebyl od domácích vůbec špatný, naopak byl velice dobrý. Velký tlak však nedokázali přetavit v branku. Největší šancí pohrdl Stach, jenž po skvělé přihrávce od Jágra selhal před odkrytou bránou.

Malá produktivita zatím v extralize Kladno hodně trápí. Další slabinou jsou pak i častá vyloučení. Právě v přesilové hře Třinec v první třetině udeřil. Díky přesně ráně Hrni se šlo do kabin za stavu 0:1.

Obrovská lekce z produktivity pro Bohemku! Klokani měli na Letné více střel, Heča byl však neprůstřelný

Ve druhé třetině už se herně Rytířům nedařilo tak dobře. Třinec diktoval tempo a po dvou slepených brankách z 22. minuty to už pro domácí tým vypadalo hodně špatně.

V 30. minutě potom Roth využil další přesilovku Ocelářů. A aby toho nebylo málo, o osm minut později inkasovalo Kladno znovu, tentokrát ve vlastní přesilové hře.

Po špatné druhé třetiny se trenérský tým rozhodl vyměnit brankáře, ale k záchraně zpackaného zápasu to už samozřejmě nestačilo. Cikánek, který nahradil Godlu, navíc už po několika málo sekundách inkasoval. Svou druhou přesnou trefu slavil za Třinec Stránský.

Cenou útěchy mohl být pro domácí zásah Melky ze 44. minuty. Třinec si ovšem ještě do konce utkání vzal zpátky šestibrankové vedení, a tak nakonec překonal Kladno vysoko 7:1.

Trenér hostujícího celku ale přiznal, že takový debakl nebyl pro Rytíře úplně spravedlivý. V zápase dokonce zapsali více střel než Třinec. „Domácí měli hodně šancí, zejména v přesilových hrách. Neproměnili je ale. Ve druhé třetině jsme ukázali velkou produktivitu a šli jsme si za tím,“ řekl Václav Varaďa po utkání a dodal: „Na domácích byla vidět velká snaha a bojovnost, udělali to pro nás těžké. Výsledek průběhu utkání neodpovídá.“

Kde se vzaly graffitti schované pod omítkou? Pražské domy stále tajemné

Dnes, 09:07
Kromě zásobování už má kamionová doprava vjezd do historického města Slaný zakázán.
24.1.2020
V první třetině roku 1943 pracovala Olga Ivanovna Kamínková nejprve s partyzány jako průzkumnice a...
22.1.2020
Zaměstnanci Památníku Lidice dnes protestovali proti odchodu ředitelky Martiny Lehmannové. Lehmannová rezignovala v úterý v...
22.1.2020
Tříkrálová sbírka na pomoc potřebným začala v pondělí 6. ledna odpoledne slavnostním průvodem tří králů,...
18.1.2020
Středočeský kraj zřídí fond na podporu sázení stromů. Cílem je zapojit obce do řešení problému...
18.1.2020
Pacient ve slánské nemocnici napadl v noci na čtvrtek personál, pracovník ochranky jej postřelil do...
18.1.2020
„Sedmdesátka na krku, to jsou již požehnaná léta! Ale pražského primátora opravdu netíží, zvláště když...
16.1.2020
Kladno postupně upravuje zeleň v místě zvaném Bukovka poblíž centra, počítá i s obnovou sadu....
15.1.2020
Středočeští záchranáři dostanou nové pracovní oblečení, nákup schválila krajská rada. Hejtmanství vyhlásí veřejnou zakázku, její...
15.1.2020
Český klub turistů obnoví turistické značky i cykloznačky ve Středočeském kraji. Hejtmanství přispěje 600.000 korun...
Reklama