Halloweenský večer na Kladně korunovala hrůzostrašná prohra domácích se Třincem

Třinec uštědřil Kladnu na jeho stadionu pořádný debakl! DOmácí sice zaznamenali více střel, avšak utkání nakonec dopadlo jasně ve prospěch soupeře v poměru 1:7.

Po halloweenském večeru na kladenském zimním stadionu s tematickým doprovodným programem odcházeli fanoušci Rytířů domů v o dost horší náladě než přišli. Tématický byl totiž i zápas, který skončil hrůzostrašným výsledkem pro jejich miláčky.

Vstup do utkání ale nebyl od domácích vůbec špatný, naopak byl velice dobrý. Velký tlak však nedokázali přetavit v branku. Největší šancí pohrdl Stach, jenž po skvělé přihrávce od Jágra selhal před odkrytou bránou.

Malá produktivita zatím v extralize Kladno hodně trápí. Další slabinou jsou pak i častá vyloučení. Právě v přesilové hře Třinec v první třetině udeřil. Díky přesně ráně Hrni se šlo do kabin za stavu 0:1.

Obrovská lekce z produktivity pro Bohemku! Klokani měli na Letné více střel, Heča byl však neprůstřelný

Ve druhé třetině už se herně Rytířům nedařilo tak dobře. Třinec diktoval tempo a po dvou slepených brankách z 22. minuty to už pro domácí tým vypadalo hodně špatně.

V 30. minutě potom Roth využil další přesilovku Ocelářů. A aby toho nebylo málo, o osm minut později inkasovalo Kladno znovu, tentokrát ve vlastní přesilové hře.

Po špatné druhé třetiny se trenérský tým rozhodl vyměnit brankáře, ale k záchraně zpackaného zápasu to už samozřejmě nestačilo. Cikánek, který nahradil Godlu, navíc už po několika málo sekundách inkasoval. Svou druhou přesnou trefu slavil za Třinec Stránský.

Cenou útěchy mohl být pro domácí zásah Melky ze 44. minuty. Třinec si ovšem ještě do konce utkání vzal zpátky šestibrankové vedení, a tak nakonec překonal Kladno vysoko 7:1.

Trenér hostujícího celku ale přiznal, že takový debakl nebyl pro Rytíře úplně spravedlivý. V zápase dokonce zapsali více střel než Třinec. „Domácí měli hodně šancí, zejména v přesilových hrách. Neproměnili je ale. Ve druhé třetině jsme ukázali velkou produktivitu a šli jsme si za tím,“ řekl Václav Varaďa po utkání a dodal: „Na domácích byla vidět velká snaha a bojovnost, udělali to pro nás těžké. Výsledek průběhu utkání neodpovídá.“

Kde se vzaly graffitti schované pod omítkou? Pražské domy stále tajemné

Včera, 11:50
Středočeské vodárny postupně posilují zajištění vodojemů, nyní zlepší vybavení lánského vodojemu. Vodojem vybaví speciálním vzduchovým...
8.4.2020
Kladno otevře ve středu sportoviště Sletiště a ve čtvrtek blízký Tenisový areál SK. Ostatní kladenské...
8.4.2020
Komerční článek
Kvůli šíření nového typu koronaviru zakázal ministr zdravotnictví vývoz dezinfekčních přípravků na ruce do zahraničí...
8.4.2020
České dráhy zatím nekoupí vlaky pro trať Praha - Kladno, ukončily tendr, který spustily v...
byt_ilustrační obrázek
6.4.2020
Kladno vyčlenilo několik městských bytů, mohou posloužit například zdravotníkům v karanténě kvůli onemocnění covid-19, ale...
4.4.2020
Novou podobu kladenského Sítenského mostu navrhne architekt Josef Pleskot. Most je ve špatném technickém stavu,...
3.4.2020
Kvůli koronaviru se letos neuskuteční festival Porta, jehož finále pořadatelé plánovali na 26. až 28....
2.4.2020
Při přípravě stavby nové cesty našli dělníci v Kladně starou štolu. Cesta propojí rekreační park...
2.4.2020
Na novém úseku karlovarské dálnice D6 tvořícím obchvat Řevničova na Rakovnicku už stojí klíčový most...
2.4.2020
Zápis dětí proběhne ve všech základních školách podle školských obvodů, stanovených obecně závaznou vyhláškou Statutárního...
1.4.2020
Město spustilo také bezplatnou linku psychologické pomoci. Vprovozu je v pracovní dny od 14 do...
Reklama