12℃
Dnes je 21. srpen , svátek má Johana

Pachateli nepomohl ani příkop

Pozemek u rodinného domu v obci Zákolany – Trněný Újezd se stal místem, kde v tu chvíli ještě neznámý muž poškodil vozidlo a okna u domu.

Reklama

Jakmile uviděl policisty při příjezdu od obce Zákolany schoval se do příkopu. Policisté muže ale viděli, vyzvali ho, aby opustil svůj úkryt, čemuž vyhověl. Policisté zjištili, že se jedná o osmatřicetiletého muže z Prahy a dechová zkouška potvrdila necelé jedno promile alkoholu v dechu.

„Následně vyšlo najevo, že muž je bývalým přítelem majitelky domu, která policii zavolala, i to, že neoprávněně vnikl na její pozemek několikrát. Při této nezvané návštěvě poškozenou slovně napadal a poté odešel. Téhož dne v době od osmnácté do devatenácté hodiny se tento muž vrátil zpět a opět neoprávněně vnikl na pozemek. Následně úmyslně rozbil u zde zaparkovaného osobního vozidla značky Mercedes čelní sklo a obě přední světla, čímž způsobil poškozené ženě škodu ve výši 8 000,-Kč. Dále ve svém agresivním jednání pokračoval a rozbil skleněné výplně oken u kuchyně rodinného domu. Před příjezdem policejních hlídek utekl.  Svým jednáním způsobil celkovou škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku 10 000,-Kč,“ vysvětluje nprap. Jana Šteinerová, tisková mluvčí P ČR  Kladno.

Policisté oddělení hlídkové služby zadrženého muže eskortovali k lékařskému vyšetření do kladenské nemocnice a poté byl umístěn do policejní cely. Policisté obvodního oddělení Kladno venkov nyní tento případ prošetřují a muž je podezřelý z trestných činů poškození cizí věci a porušování domovní svobody.

Brambory, vítěz nad hladomorem. Hlízy, které změnily zemědělství v Evropě

Včera, 13:33
Doprava na Slánsku, městská i meziměstská, se příští týden propojí s pražskou dopravou. Změní se...
19.8.2019
Krajští hygienici nezaznamenali žádný nový případ onemocnění spalničkami. Od začátku roku 2019 do 33. kalendářního...
18.8.2019
Ceny pohonných hmot u středočeských čerpacích stanic opět klesly. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 stojí...
17.8.2019
Kladno od příštího roku zvýší ceny nájemného v městských bytech, sazebník zohlední životní situaci nájemníků,...
17.8.2019
Středočeský kraj začal schvalovat první žádosti o dotace na nové kotle. V první schvalované vlně...
16.8.2019
Kvalita vody ve středočeských přírodních koupalištích stále zůstává dobrá, na menších koupalištích se ale mírně...
16.8.2019
Středočeský kraj chce příští rok zavést takzvaný participativní rozpočet. Umožní tak veřejnosti rozhodovat hlasováním o...
15.8.2019
Zaměstnanci kladenského městského divadla, herci i další personál, dnes vyhlásili stávkovou pohotovost, požadují návrat odvolaného...
15.8.2019
Co si myslíte o současné situaci Středočeského kraje z pohledu inovací? Daří se mu dobře?...
14.8.2019
Od pátku 16. srpna bude uzavřeno autobusové nádraží v Kladně. Důvodem je rekonstrukce ulice Dukelských...
Reklama