Rytíři se konečně dočkali výhry! Na domácím ledě zaskočili rozjeté Karlovy Vary

Výsledková krize hokejistů z Kladna je u konce. Po sérii proher před vlastními fanoušky přehráli favorizované Karlovy Vary a konečně si zapisují do tabulky plný bodový zisk.

V rámci šestnáctého kola hokejové extraligy navštívila zimní stadion na Kladně Energie Karlovy Vary hrající v dobré formě. Proti ní se postavili domácí Rytíři, kteří za sebou táhli šňůru pěti proher, s jasným cílem – konečně zvítězit. V utkáních totiž dokázali být soupeři mnohdy více než vyrovnaným soupeřem, ovšem odcházeli bez bodů.

Na začátku pátečního duelu bylo vše otevřené. Žádný z týmů nedominoval a na šance to bylo rovněž vyrovnané. Síť se poprvé rozvlnila až ve 12. minutě, bohužel pro domácí příznivce to byla ta za brankářem Godlou. Po samostatném úniku jej překonal Vondráček.

Vyrovnaný průběh první třetiny ale nakonec potvrdilo i skóre. Asi dvě minuty před sirénou totiž po dobré práci čtvrté lajny skóroval tvrdou ranou kanaďan ve službách Kladna O´’Donnell.

Obrovská komplikace pro Slavii! Klíčový stoper Hovorka bude minimálně půl roku mimo hru

Rytíři byli na vlně a druhou třetinu začali aktivněji a nakonec ji také jasně ovládli. Ve 23. minutě nejprve svou první branku za Kladno vsítil Barinka. Přibližně v polovině utkní pak další parádní trefou skóroval O’Donnel a o šest minut později se trefil rakouský obránce Lakos dokonce ve vlastním oslabení po zaváhání hráčů Energie.

Třígólový náskok se nakonec ukázal být jako dostačující. Kladno skvěle kontrolovalo utkání, zatímco hostující tým byl v křeči. Výsledný stav zápasu ještě v závěru poupravil na 4:2 gólem Gríger.

Kladno, které mělo v minulých utkáních v početních nevýhodách značné problémy, tak udrželo na uzdě nejlepší přesilovkový tým a po dlouhém vítězném půstu si konečně přisalo tři body. V neděli je čeká ještě duel s Vítkovicemi a poté přijde zasloužený odpočinek v podobě reprezentační pauzy.

Druhý pokus lidstva zničit sebe samo. Po atomové bombě přišla vodíková

 

Dnes, 09:07
Kromě zásobování už má kamionová doprava vjezd do historického města Slaný zakázán.
24.1.2020
V první třetině roku 1943 pracovala Olga Ivanovna Kamínková nejprve s partyzány jako průzkumnice a...
22.1.2020
Zaměstnanci Památníku Lidice dnes protestovali proti odchodu ředitelky Martiny Lehmannové. Lehmannová rezignovala v úterý v...
22.1.2020
Tříkrálová sbírka na pomoc potřebným začala v pondělí 6. ledna odpoledne slavnostním průvodem tří králů,...
18.1.2020
Středočeský kraj zřídí fond na podporu sázení stromů. Cílem je zapojit obce do řešení problému...
18.1.2020
Pacient ve slánské nemocnici napadl v noci na čtvrtek personál, pracovník ochranky jej postřelil do...
18.1.2020
„Sedmdesátka na krku, to jsou již požehnaná léta! Ale pražského primátora opravdu netíží, zvláště když...
16.1.2020
Kladno postupně upravuje zeleň v místě zvaném Bukovka poblíž centra, počítá i s obnovou sadu....
15.1.2020
Středočeští záchranáři dostanou nové pracovní oblečení, nákup schválila krajská rada. Hejtmanství vyhlásí veřejnou zakázku, její...
15.1.2020
Český klub turistů obnoví turistické značky i cykloznačky ve Středočeském kraji. Hejtmanství přispěje 600.000 korun...
Reklama