Rytíři za sebou mají první dva přípravné zápasy. Proti Litvínovu a Slavii si zahrál i Jaromír Jágr

Hokejové Kladno zahájilo ostrou přípravu před nadcházející extraligovou sezonou. V divokých přestřelkách s Litvínovem a Slavií se ukázal na ledě Jaromír Jágr i některé nové posily.

Příprava na nadcházející sezonu extraligy už je v plném proudu. Kladno už představilo několik nových tváří a i s nimi se nyní vrhlo do prvních přípravných utkáních, kterých by mělo odehrát celkem devět. S týmem se připravuje i Jaromír Jágr.

První utkání sehráli Rytíři v úterý v Litvínově proti domácí Vervě. Jako první se v zápase prosadil odchovanec Kladna ve službách Litvínova Lukáš Doudera. Kladenští hokejisté pak ale stav otočili góly Machače a nové kanadské posily O’Donnella, který tak otevřel svůj střelecký účet za Rytíře.

Do konce druhé třetiny však domácí srovnali. Ve třetí třetině pak padly na obou stranách další dvě branky a zápas šel do prodloužení. Za Kladno se trefil Redlich i Jágr. Jenže právě Jaromír Jágr se nechal v prodloužení vyloučit, čehož Litvínov využil a ve velice vyrovnaném utkání zvítězil.

Rytíři vítají další posily! Réway se pokusí restartovat kariéru a vrací se i bývalý rekordman, který kvůli Kladnu odmítl Spartu

Do druhého přátelského utkání Kladna se zapojil i Martin Réway, o něhož se v posledních dnech intenzivně zajímají média. Hodně se diskutuje o nepohodnutí se Spartou i testech na drogy. Jaromír Jágr však drží nad Réwyem ochrannou ruku a při tréninkových jednotkách i mimo ně se mu hodně věnuje.

Ve čtvrtek tak proti Slavii dokonce nastoupil slovenský útočník, který si zatím přípravu s Kladnem pochvaluje, v první lajně po boku legendárního Jágra. Ani jeden z nich si však nepřipsal kanadský bod. Naopak hodně produktivní bylo mladé bratrské trio Bláhových.

V divoké přestřelce se trefil Štěpán Bláha hned dvakrát, jednu trefu pak přidal Ondřej Bláha a o další branky se postarali Kružík, Kalaj a Hajný. Kladno nakonec zvítězilo před půldruhým tisícem fanoušků poměrem 6:4.

Po pětigólové přestřelce s Bohemians zaznamenala Příbram první ligovou výhru

24.10.2020
Hala aspiruje na velmi vysoké ohodnocení v rámci ekologické certifikace BREEAM 2016 New Construction dle nejnovějších...
23.10.2020
Na základě rozhodnutí Vlády ČR je od 22. října zásadně omezen maloobchod, služby, činnost úřadů...
19.10.2020
Stávající cesta byla rozšířena na čtyři metry pro bezpečný pohyb chodců a cyklistů. Tím ale...
18.10.2020
Především je to radnice. V roce 1705 byly Zlonice povýšeny na městečko a o dva...
18.10.2020
Pleskotova studie navrhuje unikátní zakotvení dvou betonových desek do ocelové konstrukce spojené systémem sloupů a...
17.10.2020
Dávná historie praví, že Hospozín byl původně kostelní vsí s velkým poplužním dvorem s tvrzí,...
16.10.2020
Cílem a smyslem revitalizace je podle architektů Ing. arch. Jana Červeného a Ing. arch. Ondřeje...
15.10.2020
Stavba obou etap obchvatu kolem Slaného vyšla na 750 milionů korun.
15.10.2020
V letošním roce se slavnostní vyhlášení oceněných knihovníků s ohledem na současně probíhající nouzová opatření...
13.10.2020
Opáčko z historie. Když na habsburský trůn usedla teprve třiadvacetiletá Marie Terezie, vrhla se na...
Reklama