Rytíři zdolali Indiány v divoké přestřelce! K velkolepému obratu zavelel bývalý hráč Plzně

Hokejové Kladno si připisuje další výhru! Proti Plzni potvrdilo dobrou domácí formu a s velkou podporou fanoušků otočilo nepříznivý stav utkání.

Začátek sezony byl možná hororový, ale v posledních kolech, hlavně díky skvělé domácí formě, sbírají Rytíři v čele s Jaromírem Jágrem pravidelně body. Cesta za čtvrtou výhrou však nebyla vůbec jednoduchá.

Hokejistům Kladna se jako již tradičně nepovedla úvodní třetina. V 8. minutě nejprve po menším zaváhaní jinak fantastického Godly skóroval Indrák, a poté na konci prvního dějství uspěl Němec. Proti favorizovanějšímu soupeři chyběl větší pohyb a hosté z Plzně mohli po první třetině vést klidně mnohem větším rozdílem.

Ani začátek druhé třetiny nebyl od domácího týmu vůbec dobrý, a „Indiáni“ zvýšili ve 24. minutě už na 3:0. K velkolepému obratu ovšem symbolicky zavelel bývalý hráč západočeského celku – David Stach, který se objevuje po boku jágra v první lajně.

A právě souhra těchto dvou hráčů zafungovala v polovině utkání znovu. Krásný křižný pas Stacha úspěšně zakončila kladenská hokejová legenda v přesilové hře. Zanedlouho pak bylo v ČEZ Aréně ještě veseleji. Ve 36. minutě srovnal skóre utkní Redlich a ještě před další sirénou znovu přesně pálil Stach.

Jen pár minut po přestávce se domácí fanoušci mohli radovat znovu. Vedení zvýšil parádní ranou Redlich! Plzeň se ale nechtěla jen tak vzdát a okamžiě reagovala. Další úspěšná přesilovovková souhra, na jejímž konci byl tentokrát Kaut, ale vrátila Rytířům zpět dvoubrankový náskok.

Neskutečná smůla pilotky F1. Nejdřív přišla o oko, pak o život

Tím však velká páteční přestřelka nekončila. Martin Kehar hasil deset minut před koncem v nouzi únik Plzně hozením hole a nařízené trestné střílení zužitkoval Gulaš. Kladno se však opět ujalo dvoubrankového vedení. Šťastným střelcem byl tentokrát Machač.

Soupeř v posledních minutách tlačil domácí tým a měl k dispozici i přesilovky, avšak Godla svými zákroky nepovolil žádnou změnu v konečném skóre 7:5. Rytíři tak vybojovali už třetí výhru v řadě na domácí ledě a aktuálně mají v tabulce 12 bodů.

Středočechům se výrazně bodově daří hlavně po příchodu nového gólmana. „Těší mě vítězství, těší mě hlavně body do tabulky, ty jsou pro nás důležité. A z mé strany bych chtěl dostávat méně gólů. Například oproti dnešku alespoň o jeden až dva méně. A pak už to bude super,“ hodnotil další ze svých skvělých výkonů Denis Godla, který v rozhovoru pro klubový web ocenil i fanoušky: „Fanoušci jsou super, vidím jak tím při domácích zápasech úplně žijí. Jak dáme gól, tak nás ženou dopředu. A s každým dalším gólem víc a víc.“

kaštany

Padají kaštany. Místo zvířátek si připravte elixír na bolavá kolena

30.5.2020
Policie pokračuje v pátrání po čtyřměsíčním chlapci, který se v pátek večer ztratil své matce...
28.5.2020
Vlaky se na opravený Negrelliho viadukt v Praze vrátí hned v první den jeho otevření,...
25.5.2020
Komerční článek
Kvůli šíření nového typu koronaviru zakázal ministr zdravotnictví vývoz dezinfekčních přípravků na ruce do zahraničí...
25.5.2020
Zoopark Zájezd na Kladensku zpřístupnil pro návštěvníky novou expozici jihoamerických pěvců. Najdou ji v pavilonu...
22.5.2020
Akvaparky ve středočeských městech se příští týden po koronavirové odstávce otevírají návštěvníkům. Lidé budou moci...
21.5.2020
Smlouva s novým dodavatelem, firmou Nextbike zahrnuje dodání sta nových modelů kol s třírychlostní přehazovačkou,...
17.5.2020
Neumětely na Berounsku nemají problém s případnou výstavbou přehrady na vodním toku Chumava. Podle starosty...
16.5.2020
Kladno, Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT, která ve městě působí zhruba 15 let, a Středočeské vodárny...
12.5.2020
Obyvatelé se v rámci projektu Setkání s občany vyjadřovali k pozitivům i negativům života ve...
7.5.2020
Město Slaný na Kladensku letos pokračuje v opravě ulic v centru. Fortenská ulice je téměř...
1.5.2020
Škrty v rozpočtu Slaného pozdrží zahájení některých investic - například stavbu sportovní haly, zasíťování pozemků...
Reklama