Rytíři zdolali Indiány v divoké přestřelce! K velkolepému obratu zavelel bývalý hráč Plzně

Hokejové Kladno si připisuje další výhru! Proti Plzni potvrdilo dobrou domácí formu a s velkou podporou fanoušků otočilo nepříznivý stav utkání.

Začátek sezony byl možná hororový, ale v posledních kolech, hlavně díky skvělé domácí formě, sbírají Rytíři v čele s Jaromírem Jágrem pravidelně body. Cesta za čtvrtou výhrou však nebyla vůbec jednoduchá.

Hokejistům Kladna se jako již tradičně nepovedla úvodní třetina. V 8. minutě nejprve po menším zaváhaní jinak fantastického Godly skóroval Indrák, a poté na konci prvního dějství uspěl Němec. Proti favorizovanějšímu soupeři chyběl větší pohyb a hosté z Plzně mohli po první třetině vést klidně mnohem větším rozdílem.

Ani začátek druhé třetiny nebyl od domácího týmu vůbec dobrý, a „Indiáni“ zvýšili ve 24. minutě už na 3:0. K velkolepému obratu ovšem symbolicky zavelel bývalý hráč západočeského celku – David Stach, který se objevuje po boku jágra v první lajně.

A právě souhra těchto dvou hráčů zafungovala v polovině utkání znovu. Krásný křižný pas Stacha úspěšně zakončila kladenská hokejová legenda v přesilové hře. Zanedlouho pak bylo v ČEZ Aréně ještě veseleji. Ve 36. minutě srovnal skóre utkní Redlich a ještě před další sirénou znovu přesně pálil Stach.

Jen pár minut po přestávce se domácí fanoušci mohli radovat znovu. Vedení zvýšil parádní ranou Redlich! Plzeň se ale nechtěla jen tak vzdát a okamžiě reagovala. Další úspěšná přesilovovková souhra, na jejímž konci byl tentokrát Kaut, ale vrátila Rytířům zpět dvoubrankový náskok.

Neskutečná smůla pilotky F1. Nejdřív přišla o oko, pak o život

Tím však velká páteční přestřelka nekončila. Martin Kehar hasil deset minut před koncem v nouzi únik Plzně hozením hole a nařízené trestné střílení zužitkoval Gulaš. Kladno se však opět ujalo dvoubrankového vedení. Šťastným střelcem byl tentokrát Machač.

Soupeř v posledních minutách tlačil domácí tým a měl k dispozici i přesilovky, avšak Godla svými zákroky nepovolil žádnou změnu v konečném skóre 7:5. Rytíři tak vybojovali už třetí výhru v řadě na domácí ledě a aktuálně mají v tabulce 12 bodů.

Středočechům se výrazně bodově daří hlavně po příchodu nového gólmana. „Těší mě vítězství, těší mě hlavně body do tabulky, ty jsou pro nás důležité. A z mé strany bych chtěl dostávat méně gólů. Například oproti dnešku alespoň o jeden až dva méně. A pak už to bude super,“ hodnotil další ze svých skvělých výkonů Denis Godla, který v rozhovoru pro klubový web ocenil i fanoušky: „Fanoušci jsou super, vidím jak tím při domácích zápasech úplně žijí. Jak dáme gól, tak nás ženou dopředu. A s každým dalším gólem víc a víc.“

kaštany

Padají kaštany. Místo zvířátek si připravte elixír na bolavá kolena

byt_ilustrační obrázek
Včera, 13:45
Kladno vyčlenilo několik městských bytů, mohou posloužit například zdravotníkům v karanténě kvůli onemocnění covid-19, ale...
4.4.2020
Novou podobu kladenského Sítenského mostu navrhne architekt Josef Pleskot. Most je ve špatném technickém stavu,...
3.4.2020
Kvůli koronaviru se letos neuskuteční festival Porta, jehož finále pořadatelé plánovali na 26. až 28....
2.4.2020
Při přípravě stavby nové cesty našli dělníci v Kladně starou štolu. Cesta propojí rekreační park...
2.4.2020
Na novém úseku karlovarské dálnice D6 tvořícím obchvat Řevničova na Rakovnicku už stojí klíčový most...
2.4.2020
Zápis dětí proběhne ve všech základních školách podle školských obvodů, stanovených obecně závaznou vyhláškou Statutárního...
1.4.2020
Město spustilo také bezplatnou linku psychologické pomoci. Vprovozu je v pracovní dny od 14 do...
1.4.2020
Berounské pracoviště městského úřadu na Husově náměstí, v ulici Pod Kaplankou a na třídě Politických...
25.3.2020
Slaný vytisklo městskou brožuru pro čas nouzového stavu. Shrnuje nejdůležitější informace. Obyvatelé ji tento týden...
25.3.2020
„Máme jeden respirátor na stanovišti. Zatímco civilisté jsou vyzýváni k nošení roušek i v MHD,...
Reklama