6℃
Dnes je 20. březen , svátek má Světlana
Komerční článek

Les u vás doma s kouzelnými fototapetami

Milujete les a všechno, co je s ním spjaté. Není se vůbec čemu divit, vždyť divoký porost plný zeleně dokáže člověka neskutečně nabíjet. Jen málokdo z nás má ale dostatečné množství času, aby mohl vyrazit ven a užívat si pohody a klidu. Právě proto se nebojte pořídit si kousek lesa přímo k vám domů. Postačí k tomu pouze zakoupit tu správnou fototapetu a nainstalovat ji do některých místností. Uvidíte, že se díky fototapetám budete v interiéru cítit maximálně příjemně a bez větších problémů získáte skvělý prostor pro relaxaci, práci a jakékoli jiné činnosti. Pokud nevíte, která fototapeta lesa se hodí právě k vám, jste na správné adrese. S nelehkým výběrem vám poradíme.

Nádherný mlžný opar

Jestliže chcete u ostatních vyvolat nejen údiv, ale také snění, vsaďte na fototapetu lesa zahaleného v mlžném oparu. Scenérie lesních porostů v kombinaci s mlhou vypadají opravdu kouzelně. Vybírat si lze z lesů jehličnatých tmavších nebo světlejších listnatých lesů. Záleží pouze na tom, jaký kontrast hodláte mít. Mlha se hodí především do místností, které jsou čistě bílé. Umí vytvořit atmosféru vyznačující se elegancí a především maximální čistotou. Výborné jsou především fototapety pokrývající kompletně celé stěny.

Tradiční bílá zima v lese

Rádi byste spíše chladnější scenérie, které se vyznačují především přítomností sněhu a ledu? Proč ne? Máte je mít. Sněhem pokrytý les se vyznačuje tou pravou atmosférou spojenou se zimou a vším, co k ní patří. Bílý sníh dokáže pokrýt i velké lesy, které vypadají doslova nekonečně. Ideální je kupříkladu kombinace posezení a samotného lesa. Můžete bydlet v ryze skandinávském stylu, který je v posledních letech stále více oblíbený. Ostatně právě oblast Skandinávie je tolik pověstná

Přírodní lesní tunel

Moc hezky vypadá také kompletní lesní tunel. Že jste nic takového doposud neviděli? To vůbec nevadí! Les dokáže doslova divy, a to třeba v tropické podobě. Mnohé cizokrajné rostliny umí vytvořit shluky, jež jsou typické tím, že se zapletou dohromady a následně vznikne pouze malé okénko, kudy prochází světlo. Takto magická scenérie nutí člověka neustále sledovat onen velký bílý útvar, který kontrastuje s okolní zelení, a to naprosto dokonale.

Březová jarní fototapeta

Když znázorňují fototapety na zeď les, mohou vypadat opravdu rozmanitě. Potvrzuje to také variace jarní přírody, která se aktuálně probouzí a začíná hrát různými barvami, jimž dominují především hnědá a zelená. Typickým příkladem budiž březové háje. Tady jsou obě zmiňované odstíny více než charakteristické, nicméně zapomenout nelze ani na tradiční černobílou kombinaci, jež vypadá také skvostně.

FOTO: Les u vás doma s kouzelnými fototapetami

Les u vás doma s kouzelnými fototapetami - fototapeta les obývací pokojLes u vás doma s kouzelnými fototapetami - fototapeta les předsíňLes u vás doma s kouzelnými fototapetami - fototapeta les ložnice

Tmavý a romantický les v noci

Když zahalí les noční rouška, jde zdánlivě všechno spát. I tento fakt lze akceptovat třeba v ložnici, kde skutečně potřebujete navodit tu správnou atmosféru motivující právě ke spánku a k relaxu jako takovému. Výjevy nočního lesa mohou být různé, přičemž tradičně se jedná třeba o zátiší s menšími smrčky. Takovéto prostředí vypadá moc hezky a nabízí všechno, co lze od lesa jako takového očekávat. Jinak ale není problém vsadit i na variace vyznačující se třeba i větším množstvím stromů, jistým stupněm osvětlení třeba i jinými motivy. Co například takový měsíc? Právě on umí rozsvítit i vcelku ponurou atmosféru hlubokého lesa. A to může být jak v úplňku, tak i v klasické podobě malého srpku. I podle tvaru měsíce se odvíjí celkové osvětlení dané fototapety. Vy si můžete být jistí tím, že ona mystika měsíce přejde i k vám domů.

Magický podzim se všemi jeho barvami

Když se léto pomalu chýlí ke svému konci, rozhodně není nutné nijak smutnit. Naopak se můžete těšit na krásný barvami prosycený podzim. Dopřát si jeho kouzelnou atmosféru přitom můžete klidně již v průběhu roku, a to prostřednictvím specifické lesní fototapety. Právě elegantní fototapeta podzimní les se vyznačuje přírodními scenériemi, které není možné jindy v průběhu roku zachytit. Zralé šípky, hloh a spousta barevného listí na stromech umí vykouzlit úsměv na tváři každého.

https://myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/priroda/les/

 

 

Před 37 minutami
Většina žen ještě stále nenosí tu podprsenku, která odpovídá jejich velikosti. Navíc většina žen nemá...
Před 2 hodinami
Před 121 lety (20. března 1898) zemřel ruský grafik a malíř Ivan Ivanovič Šiškin. Svému...
Dnes, 14:00
Chcete si dát jarní detox a hledáte i ty méně známé rady? Určitě nezkoušejte trik...
Dnes, 12:55
Jozef Kroner natočil 57 filmů, přes stovku televizních filmů a inscenací, 14 seriálů. Jeho celoživotní...
Dnes, 11:30
K útoku touto bojovou chemickou látkou na cestující tokijského metra došlo 20. března 1995. I...
Hana Benešová v Olomouci
Dnes, 10:00
První dáma, kterou lidi zbožňovali. I když odmítala novináře a lidé o jejím soukromí příliš...
Dnes, 09:35
Bydlení v hlavním městě je stále oblíbenější, o čemž svědčí nejenom budování mnohých nových projektů....
Dnes, 08:00
Kdo by jako dítě nechtěl mít doma koně, lva, tygra, slona nebo žirafu? Nebo rovnou...
Včera, 17:30
Nestává se často, aby letadlovou loď málem potopilo jediné nepřátelské letadlo. USS Franklin měla mimořádnou...
Včera, 16:00
Podle průzkumu více než dvě třetiny řidičů zažily v posledních pěti letech technický problém, kvůli...
Reklama