Aktuální informace k prodeji vstupenek a permanentek

Liberec – Začátek sezóny se kvapem blíží a my už se těšíme na vaši návštěvu na stadionu U Nisy. Přečtěte si prosím důležité informace k prodeji vstupenek a permanentek, k prokazování bezinfekčnosti i k nutnému uzavření Východní tribuny a Hlavního vchodu.

PERMANENTKY

Permanentní vstupenky jsou stále v prodeji online přes Ticketportal. Můžete je kupovat online a vyzvednout až při návštěvě stadionu. Termín pro rezervace míst loňských permanentkářů i pro možnost využít kompenzační bonus už vypršel v minulém týdnu. Nyní jsou permanentky v prodeji za standardní ceny dle aktuálního ceníku.

VSTUPENKY NA SLOVÁCKO

Předprodej vstupenek na Slovácko (neděle 25. 7. 16:00) začíná dnes, zatím pouze online přes Ticketportal, a to za zvýhodněnou cenu 160 Kč (na Severní a Hlavní tribunu) a 120 Kč (do sektoru Vlajkonošů domácích a na Západní tribunu). O případném předprodeji na pokladnách ještě budeme informovat. V den utkání pak budou ceny 200 Kč a 150 Kč.

Východní tribuna (sektor D – G) nebude na tento zápas dostupná z technických důvodů. Permanentkáři z těchto sektorů mohou buď do sektoru vlajkonošů domácích, nebo na všechny ostatní tribuny (Hlavní, Severní, Západní).

Z technických důvodů zůstane uzavřen také Hlavní vchod. Na Hlavní tribunu bude tedy možné se dostat pouze horním vstupem ze Zeyerovy ulice (přes lávku), nebo zadním vstupem od Energomontáží (přes Západní tribunu). Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace z důvodu urgentní opravy vodovodního potrubí.

Pro antigenní testování doporučujeme partnerské MCU Koloseum poblíž stadionu U Nisy (Gen. Svobody 83), kde bude prodloužena otevírací doba testování i o víkendu. Zdroj: FC Slovan Liberec

VSTUPENKY NA SPARTU

Začátek prodeje vstupenek na duel 2. kola proti Spartě Praha (sobota 31. 7. 19:00) je naplánován na pondělí 26. července. O detailech včetně cen vás ještě budeme informovat.

BEZINFEKČNOST

Pro vstup na stadion je s ohledem na vládní opatření stále nutné prokázat bezinfekčnost, ale už není nutné vyplňovat vstupní dotazník a postačí pouze prokázat se u vchodu potřebným potvrzením, buďto v písemné podobě, nebo uloženým v mobilu. Detaily najdete v přiložené grafice. S případnými dotazy se můžete obracet na mail [email protected].

Zdroj: Fc Slovan Liberec

3.8.2021
Ale o tom později, teď to hlavní - v hlavním prostoru Oblastní galerie Liberec je...
2.8.2021
Město Česká Lípa vysoutěžilo dodavatele stavby rekonstrukce vstupu do Kulturního domu Crystal. Zakázku na svém...
1.8.2021
Komerční článek
SMART REGION CHCETE SE ZVIDITELNIT NEBO PROPAGOVAT SVÉ PRODUKTY V REGIONECH ČR​? Nabízíme Vám Reklamní...
1.8.2021
V centru Zákup ubude projíždějících aut. Řidičům začal sloužit nový severozápadní obchvat města, který odvádí...
31.7.2021
Poštovní a četnická stanice, hospodářská komora i mateřská škola. Pachtovský zámeček, který se nalézá severovýchodně...
30.7.2021
Výbor pro světové dědictví UNESCO schválil zapsání národní přírodní rezervace Jizerskohorské bučiny na Seznam světového...
30.7.2021
Policie pátrá po řidiči, který v pátek 23. července srazil 12letého cyklistu na přechodu pro...
30.7.2021
Žena z České Lípy potkala v koupelně svého domu cizího muže. Ten prý hledal nádraží....
30.7.2021
Město Liberec převede na družstevníky za korunu svůj podíl v bytovém domě Alfa v Zeleném...
29.7.2021
Do Hradozámecké noci se v sobotu 31. července zapojí pět památek v Libereckém kraji –...
29.7.2021
Nového hospodáře budou mít pozemky v bývalém vojenském prostoru Ralsko. Vláda ČR v pondělí posvětila převod...
Reklama