9℃
Dnes je 16. únor , svátek má Ljuba

Lyžování mezi horskými masivy. Dejte šanci italskému středisku Marilleva

Italské lyžařské středisko Marilleva se nachází v srdci údolí Val di Sole, mezi horskými masivy Dolomiti di Brenta, Adamello a Ortlerskými Alpami.

Reklama

Marilleva a Folgarida patří mezi nejvyhledávanější italské zimní destinace díky krásné přírodě a skvělým podmínkám pro lyžování. Je ideálním místem pro méně nebo středně náročného lyžaře. Je tu velký výběr mírnějších sjezdovek v zalesněném terénu. Výborným zážitkem je černá závodní sjezdovka v délce 2,5 km vedoucí z vrcholku Dos de la Pesa (2 155 m. n. m.). Předností střediska Marilleva je navíc, že je šikovně propojen se světoznámým lyžařským resortem Madonna di Campiglio a také Pinzolo. Nabízí se vám tak na 150 kilometrů sjezdovek a zábavy.

Pro fanoušky skoků a dalších atrakcí je v blízkosti Malga Panciana vybudován snowpark. Na ploše 14 tisíc metrů čtverečních a v nadmořské výšce 1 800 metrů si užijí adrenalinovou zábavu nejen zkušení jezdci, ale svůj styl si tu mohou zlepšovat i začátečníci. Ti, kteří milují běžeky, se mohou snadno dostat na běžecké tratě Commezzadura z Marilleva 900. V létě jsou tyto trasy velice oblíbené pro tzv. nordic walking. K dispozici jsou tři lyžařské školy a tři školky na sněhu.

FOTO: Marilleva

Marilleva - 01_Marilleva_foto zdroj www.visittrentino.infoMarilleva - 02_Marilleva_foto zdroj www.visittrentino.infoMarilleva - 03_Marilleva_foto zdroj www.visittrentino.infoMarilleva - 04_Madonna di Campiglio Marilleva_foto zdroj www.visittrentino.infoMarilleva - 05_Madonna di Campiglio Marilleva_foto zdroj www.visittrentino.info
Další fotky
Marilleva - 06_Marilleva_foto Beta tour

Zalíbila se vám italská Marilleva, kde můžete nasadit lyže už před svým ubytováním a nastoupit na sjezdovku? Užijte si Dolomiti se specialistou na lyžařské zájezdy Betatour.cz.

Před 1 hodinou
Pamatujete se ještě na verše slezského barda a ikony socialistického školství Petra Bezruče, na Maryčku...
Před 3 hodinami
Kubánská revoluce dnes slouží jako odstrašující příklad. Fidél Castro uchvátil 6. února 1959 moc na...
Dnes, 14:00
Po 2. světové válce a roce 1948 se u nás kladl důraz především na sovětské...
chia semínka
Dnes, 11:30
Chia semínka jsou v poslední době velice populární. Patří mezi tzv. superpotraviny, což jsou potraviny,...
Dnes, 10:00
Po valentýnské zimě, která se letos moc nevyvedla, protože někdy bylo místy přes den až...
Dnes, 09:39
Ve Středočeském kraji hygienici zaznamenali mírný pokles celkové nemocnosti, a to o 3,2 procenta. Celková nemocnost činila 1765 onemocnění na 100 tisíc...
Dnes, 08:00
Na chřipku jsou jakákoli antibiotika z lékárny krátká, to je známá věc. Proti přírodním antibiotikům...
Včera, 17:30
Marie de León Bello y Delgado se narodila 23. března 1643 a zemřela před 288...
Včera, 16:00
Herman Kahn nevěřil v pokrok lidstva jako celku. Atomová bomba, jaderná válka, hospodářská prosperita a...
Včera, 14:00
Má to vůbec smysl se podobným problémem zabývat? Můžeme se o to pokusit. Mnohým vytanou...
Reklama