Magické únorové datum pro konání svateb na Praze 8

15.2.2022
Renata Říhová

V úterý 22. února nastane podle numerologů magické datum. Podle odborníků je dvojka šťastným číslem a lidé by toho měli využít. Radnice Prahy 8 reagovala na toto datum mimořádný oddacím dnem.

V Obřadní síni Libeňského zámku se 22. února odehrají svatby po půlhodinách v době od 9 do 13.30 hodin. Možnost pro uzavření sňatku v tento den má tedy devět párů. „Rozhodli jsme se z 22. února učinit mimořádný svatební den. Přestože na hru čísel moc nevěřím, setkával jsem se s dotazy, zda se v Libni bude v „dvojkový“ den oddávat. Řekli jsme si tedy, že zájemcům vyjdeme vstříc, nakonec mít na snubním prstýnku samé dvojky může být pro manželské páry docela hezká vzpomínka,“ řekl starosta Ondřej Gros (ODS).

Datum 22. 02. 2022, zkráceně psané i 22.2.22 rozhodně zajímavým datem je. Jedná se o tak zvané palindromové datum, což znamená, že se čte zprava doleva i zleva doprava stejně. A právě tyto dny se považují za dny štěstí. Numerologové jsou navíc toho názoru, že dvojka je symbolem štěstí, lásky, klidu, růstu, vytrvalosti a pozitivní energie. Pro svatební obřad na Praze 8 je z pohledu numerologie zajímavé i magické číslo 8. Osmičky jsou číslem ctižádosti a výdrže, do vztahu přinesou věčné snažení o dokonalost, ale také jakousi tvrdohlavost v překonávání společných krizí a problémů. Osmička je zajímavá i z pohledu feng-shui, podle kterého je vhodným číslem pro vdavky. Je totiž symbolem lásky, pevného svazku a porozumění.


Témata:

Nepřehlédněte