35℃
Dnes je 26. červen , svátek má Adriana

Nafukovací potěšení, aneb společnice osamělých mužů. Stále dokonalejší, stále svůdnější

Další fotky

To, jak moc se liší mužský sexuální pud od toho ženského, dokazuje vynález nafukovacích panen sloužících k jeho uspokojení, od 24. května 1940 v USA dokonce patentovaných. Jejich mužský protějšek neexistuje. Proč?

Reklama

Zřejmě proto, že takový nafukovací panák ženy neláká a muže by zesměšňovala už samotná jeho existence. Opačně tomu tak ale není. Traduje se, jako první s „umělými ženami“ přišli někdy ve středověku holandští námořníci. Šlo o figurínu vybavenou napodobeninou příslušného otvoru, která si obrovskou oblibu v té době získala nejprve v Japonsku. Lze ale předpokládat, že různé hračky sloužící k sexuálnímu uspokojení mužů i žen začaly vznikat hned, jak byl člověk schopen vyrábět jakékoliv nástroje. Nakonec, nástroj jako nástroj.

Konec nejstaršího řemesla? Silikonové prostitutky jsou i v Praze

Ten rozdíl mezi mužskou a ženskou sexualitou spočívá v tom, že žena se spokojí jen s napodobeninou onoho orgánu, zatímco muž ocení i to všechno okolo. V podstatě jde o sofistikovanou sexuální hračku, jejíž používání musí být pro muže značně uspokojivé. Jinak by se přece neprodávaly, a tudíž ani nevyráběly.

O masové výrobě se začalo reálně uvažovat v USA, kde byl 24. května 1940 patentován vynález nafukovací panny pro armádní potřebu. Těžko říct, s jakým ohlasem se setkal, protože do armádní praxe snad nikdy zaveden nebyl. Faktem zůstává, že v armádě obecně muži trpí nedostatkem příležitostí k sexuálnímu vybití, ale jejich velení jim tyto pomůcky hodlalo zabezpečit především z bezpečnostních důvodů – aby je ochránilo před nákazou pohlavními chorobami hrozící u prostitutek. Zpráva o tom, že stejný úmysl pojal i Hitler a hodlal svým vojákům poskytnout totéž, samozřejmě v árijském provedení, je však pravděpodobně podvrhem.

Galerie nahých těl v Praze.

Vzrušil jsem živý exponát. Aneb na návštěvě galerie nahých těl v Praze

Vedlejším efektem by mohlo být i to, že snížení sexuálního napětí vojáků pomocí nafukovacích panen, by možná i snížilo počet znásilnění na jimi dobytých územích. Dnes bychom ovšem naráželi na problém, jak v tomto ohledu vyjít vstříc vojačkám, aby to bylo spravedlivé? A položil si vůbec někdo tuto genderovou otázku?

Nafukovací panna je nafukovací proto, že je levná a skladná, rozhodně to však není žádný ideál. Cílem současných designéru je přiblížit se svými výtvory co možná nejvíce originálu, a to i za využití elektroniky. Ceny takových „průměrných“ silikonových modelů se počítají v desítkách tisíc, ale mohou pochopitelně vyšplhat i mnohem výš. A když už by byla taková dívka robotická, nemohla by v domácnosti zastávat ještě i jiné funkce? K tomu nakonec směřovaly i všechny historické pokusy o výrobu takových automatů nebo sestrojení umělého člověka, resp. ženy – homunkula. Dnes jsme se dostali alespoň tam, že se objevily podniky, kde umělé ženy nahrazují ty pravé.

Japonské umění shibari, aneb když provazy promlouvají. A velmi působivě

Proč jsou pro muže tak přitažlivé? Do sexuálního uspokojení jim v tomto případě stačí investovat jen peníze na zakoupení této pomůcky a její údržbu, Žádná pozvání na večeři nebo do kina s nejistým výsledkem a podobné ztráty času a peněz. Oproti placeným erotickým službám tady nehrozí nebezpečí infekce a styk s umělou souložnicí nemůže být považován za nevěru, čili je akceptovatelný i z partnerského hlediska. V některých případech dokonce může nahradit i skutečnou partnerku a muž se k ní také tak chová.

OBRAZEM: Erotický veletrh není pro každého. Kdo se ale odvážil, určitě nelitoval

Přesto doufejme, že umělé ženy ty pravé ze života mužů nevytlačí. Vlastně kdyby k tomu mělo dojít, už se to dávno stalo.

FOTO: Nafukovací panna

Nafukovací panna - SilverbirdTVNafukovací panna - 25. KVĚTENNafukovací panna - TheBlot MagazineNafukovací panna - MirrorNafukovací panna - All-focus
Další fotky
Nafukovací panna - vsenasex.czNafukovací panna - JustWatch

 

Před 28 minutami
Došlo k tomu v bitvě u Brodů, jedna z největších tankových bitev v dějinách, která...
Před 1 hodinou
Vynálezem pana Guntenberga problémy spisovatelů, malířů, o hudebnících ani nemluvě, s reprodukcemi jejich uměleckých děl...
Před 2 hodinami
Komerční článek
Představte společnost Nordic Telecom… Jsme silná česká společnost a naší ambicí je přinést změnu do...
Před 2 hodinami
Má za sebou desítky let v českých i slovenských divadlech, spolupráci s vynikajícími umělci, jeho...
Před 3 hodinami
Všichni známe přirovnání „je chytrý“ nebo „je mazaný jako liška“. Jak to ale s onou...
Včera, 17:30
Zamilovanost a láska. To jsou pojmy, které neznají hodnocení, soud. Říká se, že láska je...
Včera, 16:00
Bojíte se rádi? Zbytečná otázka, že? Příjemné mrazení v zádech, pokud sedíte v kině, nebo...
Včera, 14:00
Válka v Koreji začala 25. června 1950 a její následky v podobě severokorejského totalitního režimu...
Včera, 13:26
Ročník číslo 5, 72 týmů v 6 věkových kategoriích od 8 do 13 let, 188...
Včera, 12:32
Zaměstnavatelé ve všech třech regionech (Praha, Čechy, Morava) očekávají ve třetím čtvrtletí (červenec, srpen, září)...
Včera, 12:27
Dobrou zprávou je, že enormní zdražování hypoték tak, jak bylo před pár lety predikováno, se...
Reklama