25℃
Dnes je 25. duben , svátek má Marek

Nebojte se nákupu nábytku přes internet

Reklama

Na internetu už někdy nakoupila zhruba polovina Čechů. Nábytek platí mezi spotřebiteli za setrvale oblíbený segment. Proč tomu tak je? Představíme si nejdůležitější výhody nakupování nábytku online.

Vybere si každý

V první řadě je to výběr. Nemusíte vytrvale objíždět jeden obchod za druhým. Na dosah ruky máte díky internetu stovky položek. Ty si navíc můžete snadno porovnat. Obratem tak ještě před pořízením konkrétního zboží odhalíte výhody i nevýhody jednotlivých materiálů.

Přestože si nemůžete nábytek naživo prohlédnout, alespoň pokud obchod nedisponuje kamennou pobočkou ve vaší těsné blízkosti, má nákup přes internet ještě jednu výhodu. Mnohé nedostatky konkrétního výrobku jako třeba to, že na potah nové sedačky se spolehlivě zachytí každý chlup vaší kočky, sotva projde okolo, v obchodě stejně nemáte šanci odhalit. Že vám produkt nevyhovuje, se tak projeví až při běžném používání. Zboží nakoupené v e-shopu lze do 14 dnů vrátit.

Neztrácíte čas

S možností nemuset jet třeba i do vzdálenějšího města do kamenného obchodu souvisí samozřejmě i úspora času. V internetovém obchodě si nakoupíte kdykoli se to hodí vám. A to třeba i o víkendu, což je výhodné pro ty, kteří ve všední den nemají na nákupy kvůli povinnostem prostor. Zboží si vyberete v pohodlí domova, objednáte, zaplatíte a počkáte na doručení.

Celý nákup je tak naprosto bez starostí. Navíc se nemusíte stresovat ve frontách a mačkat se v prostoru přeplněném lidmi. Za dopravu zboží objednaném v internetovém obchodě je potřeba ovšem zaplatit, a to částky mnohdy ne zrovna malé.

Jak ušetřit

Což lze vyřešit dvěma způsoby. Ten první obnáší věnovat nákupu o něco více času, protože si odvoz vybraného zboží zkrátka zajistíte z prodejny sami. Případně si počkáte na speciální akce typu Den dopravy zdarma.

Na samotných nákupech je rovněž možné ušetřit. Stačí se naučit využívat speciální slevové kódy do e-shopů. Abyste je nemuseli hledat pro každý obchod jednotlivě, zaměřte se na weby, které se na tuto činnost specializují místo vás. Web Megakupon.cz přináší jednak slevové kódy do řady různých e-shopů, a navíc monitoruje zajímavé slevové nabídky.

PR

 

Včera, 18:09
Chtěli byste se na jeden den přesunout do několika oblíbených středomořských zemí najednou? Tak přijďte...
Včera, 17:30
Skrývají se ve vás znaky geniality? Na to nikdy nepřijdete, když se budete vymlouvat na...
Včera, 16:00
Jeho jméno, Josif Iremašvili, je dnes prakticky neznámé. Proslavil se však knihou nazvanou „Stalin a...
Fototiskárny
Včera, 14:22
Vadí vám, že své fotografie máte pouze ve složkách v počítači, kde o nich snadno...
Včera, 14:00
Tento zářivý drahokam nalezneme na jarní obloze hned zvečera. Je nepřehlédnutelný. Nejjasnější hvězda severní oblohy,...
Včera, 11:30
Pionýr a chození do pionýra. Kdo z dnešních řekněme čtyřicátníků a starších by si nato...
Včera, 10:33
Ve Středočeském kraji je na rizikových místech zakázáno rozdělávat oheň. Zákaz platí do odvolání, týká...
Včera, 10:00
Želvušky jsou jedny z nejfascinujících tvorů na planetě. Nejen díky své schopnosti přežít za všech...
Včera, 08:00
Různými alergiemi trpí u nás přes dva a půl miionu lidí. Například každé třetí české...
23.4.2019
Letecká společnost American Airlines přijala svou první letušku s Downovým syndromem. Shantell je sedmnáct let...
Reklama