25℃
Dnes je 25. duben , svátek má Marek

Nebojte se získat titul MBA. Na Vysoké škole Praha to zvládnete určitě i vy

Titul prestižní i obávaný, to je MBA čili Master of Business Administration. To, že si ho budete moci připojit i za své jméno, nejenomže zvýší vaše šance na lepší profesní uplatnění, ale především vám rozšíří obzory. Na Vysoké škole Praha je jeho získání navíc dostupné časově i přijatelné finančně.

Reklama

Co budete přesně studovat?

Především to, co byste při svém stávajícím zapojení do pracovního procesu v takovém rozsahu, kvalitě a šíři dávali jiným způsobem dohromady jen těžko – marketing,  finanční řízení, manažerské informační a komunikační technologie (ICT), leadership a manažerské dovednosti, projektové řízení, strategický management a řízení malých a středních podniků, volitelně (a nepovinně) pak i další blok finančního řízení a právní minimum pro podnikatele.

Kolik vás to bude stát času?

Studium je rozvrženo tak aby se dalo zvládnout při zaměstnání a zbyl i čas na rodinu, rekreaci, záliby a koníčky. Výuka proto probíhá od října do června 1 – 2× měsíčně v osmihodinových blocích v sobotu v rozsahu celkem 68 hodin přímé výuky. Ta se koná v prostorách Vysoké školy Praha v Praze a v Ostravě.

A kolik peněz?

S trochou nadsázky lze říct, že tolik jako jedna luxusnější dovolená –  99 000 Kč. Školné lze však rozdělit až na 10 splátek.

To samozřejmě není úplně málo peněz, podstatné je však to, že je investuje sami do sebe, do svého osobního rozvoje a své pracovní kariéry. Hlavním přínosem studia MBA na Vysoké škole Praha je to, že lektory jsou v daných oborech odborníci z praxe. Aby v ní obstáli, sledují nejnovější vývoj ve své specializaci a aktuální trendy. Během výuky nenarazíte na nic zastaralého nebo zbytečného, a to vám dává konkurenční výhodu oproti ostatním již během studia. V neposlední řadě tak také dáváte svému zaměstnavateli jasný signál, že jako aktivní účastník této formy celoživotního vzdělávání jste neustrnuli na tom, co jste si před delším či kratším časem přinesli ze školy a že jste nerezignovali na svůj osobní růst a tím i svoji pracovní kariéru. Váš zaměstnavatel by na to měl reagovat vaším kariérním posunem. A pokud ne, není čas začít si hledat jiného zaměstnavatele? S diplomem MBA v kapse to určitě dlouho nepotrvá.

PR

 

Před 18 minutami
Novou publikaci Klenoty středočeského pravěku pokřtili její autoři z řad středočeského archeologického ústavu spolu se...
Před 44 minutami
Léto pomalu končí. Ráno už je docela chladno a nad nedalekým Dunajem se vznáší hustá...
Před 2 hodinami
Kde by byly současné tiskové kanceláře, kdyby se 21. července 1816 v Kasselu nenarodil Paul...
Dnes, 11:30
Potvrdit to mohou nejen ti, kteří si už sociální sítě pustili příliš k tělu a...
Dnes, 10:00
Klidně to mohly být jiné stupně, než ty Celsiovy, ale švédský přírodovědec Anders Celsius měl...
Dnes, 08:38
Divoká Šárka je romantické údolí Šáreckého (Litovického) potoka, které začíná divokým kaňonem v buližníkových skalách...
Dnes, 08:00
Naše zdraví ovlivňuje dědičnost, životní styl i prostředí, ve kterém žijeme. Dlouhodobý stres, tlak a...
Včera, 18:09
Chtěli byste se na jeden den přesunout do několika oblíbených středomořských zemí najednou? Tak přijďte...
Včera, 17:30
Skrývají se ve vás znaky geniality? Na to nikdy nepřijdete, když se budete vymlouvat na...
Včera, 16:00
Jeho jméno, Josif Iremašvili, je dnes prakticky neznámé. Proslavil se však knihou nazvanou „Stalin a...
Reklama