Nejkrásnější sjezdovky a nejdivočejší noční život na vás čekají ve Špindlu 2

23.10.2019
Redakce
Další fotky

Natáčení filmu probíhalo na začátku roku, kde jinde, než ve Špindlerově mlýně a okolí. Právě na hory se totiž opět vydávají hlavní hrdinové příběhu, který se bude i tentokrát točit kolem vztahů, hledání štěstí a lásky, což s sebou přinese řadu tragikomických situací.

Nikdy jsem neměl ambici diváky strašit, děsit nebo nutit k pláči. Toho si lidé myslím dostatečně užijí ve svých životech. Humor omílá ostré hrany našeho pobytu na této planetě a pokouší se ten pobyt zaoblit v něco, co alespoň trochu stojí za to. Takže čím jiným než komedií vstoupit do filmového žánru,“ uvádí ke své premiéře na poli filmu režisér snímku Radek Balaš a dodává: „V paměti mi z natáčení hluboko zůstává krásná práce se skvělými herci i celým filmovým štábem, kde všichni byli připravení, soustředění a velmi otevření tvůrčím přístupům.

Slova režiséra Balaše potvrzuje i Kaira Kateřina Hrachovcová, která si ve filmu zahrála jednu z hlavních rolí, postavu Renaty. Ta ve Špindlu hledá prostřednictvím vedení svých ženských kurzů naplnění v lásce i rodinném životě. „Natáčení mi přineslo spoustu velmi milých nových setkání, a to nejen s režisérem Balašem, který je opravdu výjimečná osobnost, a se kterým si přeji spolupracovat i někdy v budoucnu. Jinak mi z natáčení kromě krásy hor utkvělo neuvěřitelné nasazení, tempo a profesionální přístup všech lidí ve štábu.

Herečka Hana Vagnerová si v pokračování Špindlu střihla roli chytré, ambiciózní ale citově zraněné doktorky Silvie, která hledá, jakou cestou se v životě dál vydat. „Důvodem, proč jsem kývla na roli byla hlavně touha potkat se s Radkem Balašem a taky s Filipem Blažkem, kterého mám moc ráda, ale zatím jsme se pracovně potkali jen v divadle, před kamerou je to naše premiéra. Mám radost, že se mi potkání s oběma povedlo.

Zda se povedlo převést atmosféru z placu i na plátno, se diváci budou moct přesvědčit za nedlouho, premiéra filmu je naplánována na 5. prosince 2019.

Špindl 2
Režie: Radek Balaš, scénář: Jaroslav Sauer, kamera: Jiří Markvart
Hrají: Radim Fiala, Kateřina Kaira Hrachovcová, Anna Čtvrtníčková, Hana Vagnerová, Martin Stránský, Filip Blažek, Oldřich Navrátil, Jitka Sedláčková, Igor Rattaj, Karel Zima, Pavel Rímský, Jiří Štrébl, Milan Peroutka, Jakub Kohák, Roman Skamene, Alice Bendová, Ivana Andrlová, Kateřina Klausová, Jaromír Nosek, Jana Synková a další.
Distributorem filmu je společnost Bohemia Motion Pictures.

Další podrobnosti k filmu na facebookovém profilu filmu.

FOTO: Zimní komedie Špindl 2

Zimní komedie Špindl 2 - film ŠpindlZimní komedie Špindl 2 - film ŠpindlZimní komedie Špindl 2 - film ŠpindlZimní komedie Špindl 2 - film ŠpindlZimní komedie Špindl 2 - film Špindl
Další fotky
Zimní komedie Špindl 2 - film ŠpindlZimní komedie Špindl 2 - film ŠpindlZimní komedie Špindl 2 - film ŠpindlZimní komedie Špindl 2 - film ŠpindlZimní komedie Špindl 2 - film ŠpindlZimní komedie Špindl 2 - film ŠpindlZimní komedie Špindl 2 - film ŠpindlZimní komedie Špindl 2 - film Špindl

PR


Témata:

Nepřehlédněte