• Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • nezarazene
 • Neuvěřitelný příběh, kdy moc podvědomí dokázala zázraky. Být zdravý a bohatý je výsadou vůle

  12.11.2018
  Šárka Turčeková

  Cítit se nemocný není v pořádku. Stejně tak chudoba není žádná ctnost. Jestliže se cítíte nešťastní ve svém životě, trpíte depresemi, nemáte žádný životní elán a ještě vás trápí finanční potíže, je na čase to změnit. Celý proces odstartujete vy sami. Stačí začít naplno využívat moc svého podvědomí.

  Chlapec, který se vyléčil silou myšlenky

  Jeden mladý muž, který navštěvoval mé přednášky o léčivé síle podvědomí, měl těžkou oční vadu. Podle názoru specialistů představovala jediné řešení operace. On si však řekl: „Podvědomí vytvořilo mé oči, proto je může také vyléčit!“ Každý večer před spaním se přivedl do stavu transu. Soustředil myšlenky a fantazii na očního lékaře. Představoval si, že stojí před ním a říká jasně a zřetelně: „Stal se zázrak!“

  Kanna jako přírodní antidepresivum. Africká bylina snižuje úzkost, stres a pocit vyhoření

  Tuto scénu si každý večer před spaním asi pět minut živě představoval. Za tři týdny zašel po druhé za očním specialistou a ten po dlouhém, pečlivém vyšetření konstatoval: „Stal se zázrak!“

  Co se stalo? Mladý muž úspěšně ovlivnil své podvědomí tím, že lékaře použil jako prostředku nebo média pro přenesení přání do hlubokých vrstev vědomí. Stálým opakováním, neochvějnou vírou a důvěrou naplnil podvědomí představou svého přání. Ono vytvořilo jeho oči, ono znalo dokonalý model, a proto mu přineslo vyléčení. Toto je další příklad pro léčivou moc podvědomí prostřednictvím víry.

  (výňatek z knihy Moc podvědomí – Joseph Murphy)

  Klaun, který v soukromí trpěl depresemi. Nacisté ho připravili o divadlo, po válce nesměl hrát

  Síla podvědomí dělá zázraky

  Právě síla nevědomí je neuvěřitelná. Víte například, že vědomí běží na pouhých dvou procentech našeho mozku? Říká to renomovaný psychiatr Radkin Honzák. Podle něj má lidský organismus netušené možnosti a síla sugesce je neuvěřitelná. Zbytek našeho mozku, tedy 98 procent, běží na podvědomé bázi. Všechno to, co nám pluje nevědomím a zdánlivě nad tím nemáme kontrolu, řídí celý náš mozek, vnímání, nakonec i myšlenky. Je tedy nesmírně výhodné naučit se s podvědomím pracovat.

  Antidepresivní čočka jako zabiják nachlazení. Uzdraví a zahřeje

  Co všechno podvědomí může dokázat? Tak například prokazatelné účinky má placebo. Představte si, že máte rýmu. Někdo vám prozradí, že zná velmi osvědčený způsob, jak se zbavit rýmy a je to věc, která zaručeně funguje. Pak před vás postaví pytlíček s názvem „bonbony proti rýmě“. Bude vám vyprávět, jak to jemu velmi pomohlo a že je to naprostý zázrak. Že vás to zbaví rýmy do 3 dní. Pokud nebudete skeptičtí a budete tomu opravdu věřit, dáte si bonbon a velmi se vám uleví. A hádejte, kdy to bude nejlepší. Skutečně asi 3 dny od pozření bonbonu.

  To, že šlo jenom o placebo a ve skutečnosti to byl jenom obyčejný bonbon, bude v tu chvíli vedlejší. Vaše podvědomí velmi dobře zapracovalo a to byl důvod, proč vám to pomohlo. Že placebo funguje velmi dobře, je ověřeno i řadou studií. Všechnu práci ale odvede podvědomí. Stačí myslet si, že vám něco pomůže, anebo že vás to zbaví bolesti k tomu, aby váš vlastní mozek zapracoval na tom, co doopravdy chcete.

  Začněte si plnit přání okamžitě

  K tomu, abyste si splnili jakékoliv přání, nepotřebujete vůbec nic. Síla vašeho podvědomí to udělá za vás. Podle Murphyho knihy Moc podvědomí stačí provádět cílené cvičení několik minut před usnutím. Lidé, kteří chtějí do svého nevědomí prohlédnout hlouběji, dokonce meditují. Vždy jde však o podobný stav mysli. Ještě před tím, než začnete upadat do spánku, myslete velmi intenzivně na to, čeho chcete dosáhnout. Jestli to je zdraví, myslete pozitivně na moment, kdy již zdraví jste. Pomáhá také sugesce – uvažovat sám o sobě jako o zdravém. Tělo se pak tomuto stavu samo přizpůsobí.

  Pět tipů, jak si okamžitě zvýšit sebevědomí. Na mindráky zapomeňte

  Jestliže vás trápí nedostatek peněz, opět myslete na situaci, ve které jste již majetní a představujte si práci, kde vynikáte a jste v tom nejlepší. I tady síla nevědomí zafunguje a uvidíte, že do pár dní se objeví přesně taková šance, která vám dopomůže k získání vašich cílů a přání. Jde jen o to nastavit svoje nevědomí na pozitivní myšlenky. A zároveň si velmi barvitě a co do detailů představit, že už v té situaci jste. Funguje to na zdraví, bohatství, ale třeba i lásku. Práce s myšlenkami musí být postupná, vytrvalá. A má se provádět před spaním, protože právě nevědomí vás dovede přesně tam, kam potřebujete.  Nepřehlédněte