26℃
Dnes je 18. červen , svátek má Milan
Komerční článek

Nordic Telecom: Naším cílem je dát lidem volnost

Přinést lidem domů vysokorychlostní internet je jedním z cílů společnosti Nordic Telecom. Tím dalším je nabídnout lidem volnost. „Když s námi klient chce být a chce využívat naše služby, jsme rádi. Když je nechce, může kdykoliv odejít. Bez limitů, bez závazků, to je naše filozofie. Nabídnout lidem volnost, která v telekomunikacích chybí, je důležité. Je na čase ji do Česka přinést,“ říká Jan Roule komerční ředitel společnosti Nordic Telecom.

Představte společnost Nordic Telecom…

Jsme silná česká společnost a naší ambicí je přinést změnu do telekomunikačního sektoru, který ji dle našeho názoru potřebuje. Přinášíme lidem vysokorychlostní internet a chceme vylepšit vnímání poskytovatelů telekomunikačních služeb. Občas mám totiž pocit, že voblasti telekomunikací se používají jen termíny: smlouvy, závazky a peníze. I my chceme růst, ale zároveňdo této oblasti přinášíme volnost a svobodu. Technologie by nám měly sloužit, ne být naším zlým pánem.

Mluvíte o vysokorychlostním internetu. Nordic Telecom začal s masivním pokrytím produktem Nordic 5G internet, o co se vlastně jedná?

Jde o vysokorychlostní pevný internet šířený vzduchem, který je vysílán v licencovaném pásmu 3,7 GHz a je vystavěn na nejmodernější 5G-ready technologii.Licencované pásmo znamená, že je vyhrazené jen pro náš internet a není rušeno např. dalšími wi-fi sítěmi nebo zařízeními, jako jsou dětské chůvičky, vysílačky atd.Naši zákazníci jsou tedy připojeni ke stabilní a spolehlivé síti.

Pro koho je tento internet vhodný?

Náš internet nabízíme hlavně do rodinných domů, pro které je připojení, např. přes optické vlákno, nedostupné. Jsme vhodným řešením i pro malé firmy a menší bytové domy.

Co mají udělat ti, kteří o služby Nordic Telecomu mají zájem?

Nejjednodušší je podívat se na naše webové stránky www.nordictelecom.cz a tam zjistit, zda je jejich adresa v pokrytí. Pokud ano, stačí jednoduše vyplnit objednávku. Opravdu nejde o nic složitého. Máme také info linku, na které jsme připraveni vysvětlit vše o našich službách nebo rovnou objednávku vyřešit za ně, stačí zavolat na telefonní číslo 800 666 777.

Mluvil jste o pokrytí, jak to s ním momentálně vypadá?

V květnu a v červnu spouštíme naše internetové služby v masovém měřítku, tedy zhruba ve 150 nových lokalitách a celkově jich tak budeme pokrývat přibližně 300. Cílíme na oblasti v okolí velkých měst včetně Prahy, zejména rezidenční čtvrti s velkou koncentrací rodinných domů, ve kterých možnost vysokorychlostního připojení chybí.

Nabízíte lidem i jiné produkty?

Naším dalším „zlatem“ je televize přes internet www.koukejkdychces.tv, kterou nabízíme po celé ČR. Ta doplňuje příběh naší značky mottem „Televize na vás počká, život ne.“ Diváci mohou sledovat televizi až na čtyřech zařízeních, je tam možnost zpětného sledování a podobně. Televizi nabízíme na jakémkoliv připojení, nemusí k tomu být nutně 5G internet. Pořídit si samozřejmě lze obojí.

Čím se podle vašeho názoru Nordic Telecom nejvíc odlišuje od ostatních lokálních poskytovatelů internetu?

Naším cílem je dát lidem volnost. Když s námi klient chce být a chce využívat naše služby, jsme rádi. Když je nechce, může kdykoliv odejít. Bez limitů, bez závazků, to je naše filozofie. Nabídnout lidem volnost, která v telekomunikacích chybí, je nutností. Je na čase ji do Česka přinést.

Jaké jsou vaše další plány?

Naší prioritou je pokrýt naším vysokorychlostním internetem místa, ve kterých chybí. Již nyní se blížíme ke sto tisícům připojených zákazníků a v tom chceme pokračovat. Během tří až pěti let chceme být třetím nejvýznamnějším poskytovatelem pevného internetu a připojit zhruba 350 tisíc domů.

 

Jan Roule
Absolvent ČVUT FEL, obor telekomunikace. Mimojiné pracoval ve společnosti Radiomobil, kde pomáhal se vstupem mobilního operátora Paegas na trh a budoval jeho inovativní image. Naposledy působil jako Ředitel prodeje rezidentním zákazníkům ve společnosti T-Mobile. Je odborník v oblasti telekomunikací a prodejních strategií, působí také jako mentální kouč mnoha vrcholových sportovců a manažerů.

Včera, 17:30
Možná se někdy sami sebe ptáte, jestli patříte mezi ty inteligentnější. Nějaký obecný test na...
Včera, 16:27
Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí...
Včera, 16:00
Komerční článek
Představte společnost Nordic Telecom… Jsme silná česká společnost a naší ambicí je přinést změnu do...
Včera, 16:00
Potopa světa je mýtická událost, která se vyskytuje téměř u všech kultur světa, které mohla...
Včera, 14:00
Americký fyzik Richard Feynman a jeho metoda učení, díky které byl uznávaný za své široké...
Včera, 11:30
Dějiny druhé světové války, zejména pak některé její klíčové okamžiky, jako jsou přesné okolnosti úmrtí...
Včera, 10:00
Česká ptačí říše je asi desetkrát větší než lidská. A přestože tito báječní okřídlení obratlovci...
Včera, 08:00
Však se mu také přezdívalo architekt módy. Uplatnil v ní svůj technický smysl pro proporce,...
16.6.2019
Je normální, že nikdo nemá chuť na milostné hrátky každý den. Frigidita bývá však často...
16.6.2019
Málo známá jaderná katastrofa, které měla být utajena. Celkově třetí největší nehoda tohoto druhu byla...
16.6.2019
Při svém pátrání po zapomenutých památkách jsem cestou na Makovou horu, která je středočeským poutním...
Reklama