Obliba startupového podnikání roste, věnován mu bude Karlovarský byznys mixer

30.5.2022
Roman Kořinek

Alžbětiny lázně v centru krajského města budou hostit konferenci věnovanou podnikání, inovacím a startupu. V nabitém programu vystoupí ve čtvrtek 2. června hosté, kteří jsou výraznými osobnostmi ze startupového a podnikatelského prostředí.

„Jednat se bude především o majitele firem, manažery a investory. Tito lidé přijedou do Varů za jediným účelem a to pomoci případným zájemcům nastartovat podnikání,“ říká pořadatelka Karlovarského byznys mixeru Radka Murasová a tím, že program začíná v devět hodin dopoledne.

Návštěvníci celodenní akce se mohou těšit na zónu vystavovatelů, ve které najdou networking, speed mentoring vlastního podnikatelského nápadu od google mentorů, výstavu nft umělců přímo z Crypto Portal: NFT Gallery, virtuální realitu a mnoho další zábavy.

„Celodenním programem provází slavný slam poeta Filip Koryta alias Dr. Filipitch. Po skončení oficiálního programu je připravena stylová afterparty,“ dodala pořadatelka s tím, že záštitu nad touto zajímavou a svým způsobem jedinečnou akcí převzala primátorka statutárního města Karlovy Vary Andrea Pfeffer Ferklová.

Zdroj: vz


Témata:

Nepřehlédněte