• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Poznejte celý svět a na chvíli si oddychněte s Mňam TV, Hobby TV a Mňau TV

  21.12.2021
  Redakce
  Chcete si odpočinout od každodenních starostí a chvíli si užívat jen pohodu, relax a čas pro sebe? Společnost S&P Sales House s.r.o. provozuje 3 oblíbené televizní kanály, které vám přesně tohle každý den nabízejí. Rádi bychom vám představili televizní kanály Mňam TV, Hobby TV a Mňau TV, prostřednictvím kterých procestujete celý svět, poznáte novou kulturu, jiné zvyky i vychytávky a také se hodně pobavíte.
  Mňam TV spustila své vysílání na začátku roku 2015 a od té doby si vybudovala početnou skupinu kuchařů a nadšenců do jídla a všeho co s jídlem souvisí, kteří pravidelně sledují program Mňam TV. Ten obsahuje jak zahraniční pořady, díky kterým se diváci prostřednictvím TV dostanou na všechny možné světadíly, kde poznají jiné jídelníčky, tradice, zvyky, originální pokrmy nebo recepty. Mňam TV vysílá také pořady z vlastní produkce. Velmi oblíbeným se stal pořad Čas na TE.BE, který moderuje populární Tereza Bebarová s pekařem Josefem. Společně diváky provází nejen lahodným pečením, ale zároveň představí celou řadu šikovných lidí a jejich originální a zajímavé koníčky. Většinu receptů, vychytávek a zajímavých informací pak najdete na webu www.imnam.cz. Mňam TV naladíte na kabelové televizi Skylink, Vodafone (UPC), O2 nebo třeba v síti DVB-T v okolí Prahy.
  Hobby TV je lifestylový kanál na českém a slovenském trhu zaměřený na hobby, především pak architekturu, interiérový design a zahradu. Na své si ale přijdou i fanoušci, kteří sledují pořady o vaření, módě, kultuře, hudbě, cestování a spoustě dalších zajímavých témat. Hobby TV přináší pestrou nabídku pořadů jak pro ženy, tak pro muže s kreativním, edukativním a odpočinkovým obsahem, jenž se stává každodenním zdrojem zábavy. Obsah plný legrace, zajímavých informací a nápadů. Moderní i retro témata. Zábava a inspirace pro všechny věkové skupiny. Pro ty, co rádi čtou, máme stovky zajímavých článků pro opravdové kutily, které najdete na webu www.tvhobby.cz. Nalaďte si Hobby TV ještě dnes na kabelové síti Skylink nebo Vodafone (UPC). Hobby TV naladíte také na DVB-T v okolí Prahy.
  Mňau TV baví jak děti tak dospěláky. Je to odpočinkový kanál, který nabízí zelodenní zábavu formou legračních videí s roztomilými zvířátky. Ve svém repertoáru nemá jen klasické domácí mazlíčky, ale také pěknou divočinu. Ať už zvířátka tancují, svačí, škádlí se nebo natřásají v kostýmu, pobaví vždy celou rodinu. Mňau TV vysílá 24/7 a v nabídce má 13 zábavných kategorií. Součástí vysílání jsou také charitativní videa ze psích útulků. A aby Mňau TV bylo divákům ještě blíže, spustili jsme nedávno on-line vysílání, které si můžete pustit na svých telefonech, tabletech nebo počítačích. Chcete se stát součástí Mňau TV a ukázat vašeho mazlíčka celému světu? Není nic jednoduššího než nám zaslat vlastnoručně natočené video do redakce a my video zveřejníme na našem online www.imnau.cz, kde mimo jiného najdete i spoustu tipů, návodů a zajímavostí jak pečovat o zvířátka, jakých chyb se vyvarovat a na co si dát v dnešní době pozor. Formulář pro odeslání videa najdete na webu www.imnau.cz.

  Témata:

  Nepřehlédněte