Dejvické divadlo: Od června (snad) hrajeme. Lístky jsou už v prodeji

Další fotky

Dejvické divadlo se chystá od 2. června 2020 znovu hrát. Po více než dvou měsících nucené pauzy se budou do hlediště moci vrátit diváci.

„V této turbulentní době, kdy se předpisy a nařízení mění téměř každý den, je velmi obtížné se požadavkům, které z toho plynou, přizpůsobovat. Protože však je pro nás zásadní, aby návštěva divadla pro Vás byla nejen kulturním zážitkem, ale zároveň zážitkem pokud možno bezpečným, snažíme se vytvořit taková pravidla provozu divadla, která by co nejméně ohrožovala nejen Vás, ale i naše herce a další pracovníky, kteří pro Vás provoz divadla zajišťují,“ uvedlo Dejvické divadlo na svých webových stránkách.

První představení „po karanténě“ se podle současných plánů odehraje 2. června 2020. Vstupenky na všechna červnová představení bude možné zakoupit pouze on-line. V době konání představení bude pokladna DD zavřená.
Vzhledem k aktuálně platným nařízením je možné do sálu pustit maximálně 100 diváků ve speciálním režimu odstupů. To v Dejvickém divadle umožní posadit přibližně 50 diváků.

Švandovo divadlo začíná znovu hrát, prostor poskytne i Divadlu Ungelt

Přerušení sezony divadlu způsobilo velké finanční ztráty, s nimiž se bude v budoucnu těžce vyrovnávat. Proto se DD rozhodlo přistoupit k prodeji vstupenek na červnová představení prostřednictvím aukce. To však nemusí automaticky znamenat, že všechny vstupenky budou prodány za vyšší než běžnou cenu. Vstupenky budou v aukci nabízeny a aukce bude vyhodnocena tak, aby bylo možné vyhovět vládnímu nařízení o rozmístění diváků v sále.
V případě, že se vzhledem k neočekávanému vývoji situace, nebo z jiných důvodů, které nemůžeme nyní předvídat, některé z červnových představení zruší, není v možnostech divadla za něj stanovit náhradní termíny a všem divákům bude vráceno vstupné.
„S ohledem na dynamicky se měnící situaci budeme uvolňovat vstupenky postupně v týdenních intervalech, abychom se nevystavovali nebezpečí vracení vstupného za neuskutečněná představení.“

Aukce na první červnový týden byla zahájena v pondělí 18. května v 9 hodin.

Do divadla budou vpuštěni pouze diváci, kteří použijí u vchodu umístěnou dezinfekci, nebudou mít zvýšenou teplotu (od 37,1 ºC) a nebudou vykazovat žádné příznaky nemoci.
Všichni diváci musí mít od vstupu do divadla až po jeho opuštění zakryté dýchací cesty. Stejnou povinnost mají i všichni zaměstnanci divadla, s výjimkou herců na jevišti za splnění zvláštních podmínek.

FOTO: Dejvické divadlo 2020

Dejvické divadlo 2020 - 1 DSC05117Dejvické divadlo 2020 - 2-1Dejvické divadlo 2020 - 5-prizraky12Dejvické divadlo 2020 - 5 prizraky07Dejvické divadlo 2020 - 5 DSC02607
Další fotky
Dejvické divadlo 2020 - 7 DSC03804Dejvické divadlo 2020 - SONY DSC
Dnes, 14:07
Od soboty 4. července do neděle 12. července 2020 bude z důvodu opravy trati obousměrně...
Dnes, 13:08
Dopravně preventivní akce se uskutečnila ve sportovním areálu Sletiště, kde cyklisté, ale i chodci běžně...
Dnes, 11:44
Od jara 2020 probíhá rekonstrukce MUK 16 Slivenec na dálnici D0 (silniční okruh kolem Prahy)...
Dnes, 09:20
Obyvatelé domů v oblasti kolem Jesenice a Kamenice u Prahy si už nejspíše mohou oddychnout....
Dnes, 07:43
Mírná zima bez sněhu a s tím související sucho je v posledních týdnech hojně diskutovaným tématem. V poslední...
Včera, 17:30
Do zrekonstruovaného zookoutku u hájovny v lesoparku Kamýku v Praze 12 se koncem června opět...
Včera, 15:21
Pietní artefakt je věnovan generálmajorovi Josefu Dudovi (1905 – 1977). Duda působil jako velitel českých...
Včera, 14:40
Čtyřicet let na profesionální hudební scéně letos slaví zpěvák Dalibor Janda. Své turné musel kvůli...
Včera, 12:07
V letním čase obří sály multiplexů pomalu ztrácejí své kouzlo a letní kina zažívají renesanci....
Včera, 10:53
Fungoval roku 1620 na Bílé hoře lyžařský vlek? Jak dopadla play off pro české stavy?...
Reklama