19℃
Dnes je 23. září , svátek má Berta

Dobré zprávy pro fanoušky Bohemians! Vacek zůstává natrvalo a přichází i další posila

Bohemka si na začátek července připravila pro své fandy hned několik zajímavých zpráv. Kromě dalších změn v kádru budou mít Klokani i vylepšenou tribunu v Ďolíčku nebo dokonce vlastní esportový tým.

Reklama

Příznivci pražské fotbalové Bohemky neměli v uplynulé sezoně příliš důvodů k radosti. Jedním z mála pozitiv byl ale příchod zkušeného Kamila Vacka do středu zálohy. Třiadvacetiletý bývalý český reprezentant přišel do Ďolíčku v zimě na půlroční hostování a prakticky okamžitě se zařadil do základní sestavy. Celkem odehrál v zelenobílém dresu 14 utkání a to i přesto, že v průběhu jara prodělal boreliózu. „Po dohodě s trenérem jsem ani nezasáhl do posledního utkání, v úterý po něm jsem šel do nemocnice. A tam jsem zjistil, že jsem po borelióze,“ řekl pro klubový web.

Nyní je zdravotně v pořádku, je s týmem v plné přípravě a také v ní zůstane! Klub totiž dotáhl jeho přestup z Odense a podepsal s ním smlouvu na 3 roky. „Chtěl jsem i kvůli sobě zůstat v Ďolíčku, abych navázal na to jaro. Věřím, že moje výkony budou ještě lepší a že se Klokanům ukážu v tom nejlepším světle,“ uvedl po přestupu Vacek.

Bohemka ale na začátku července představila i další novou posilu, celkově už pátou. Z Dukly přichází na roční hostování Jakub Podaný, který nastupuje v obraně nebo záloze na levé straně hřiště. Mistr indické superligy má už s českou nejvyšší soutěží poměrně velké zkušenosti, když odehrál v dresu Dukly, Sparty, Teplic a Olomouce dohromady téměř 140 utkání.

Stomilionový Reiter nakonec odchází! Bohemka ho ale okamžitě nahradila novou posilou

„Po sestupu jsme si na Dukle řekli, co by bylo výhodné pro obě strany. Nakonec to vyústilo v můj příchod do Ďolíčku. Musím říct, že na mě vedení Bohemians udělalo velký dojem. Věřím, že pomůžu k naplnění cílů, které Bohemka má,“ řekl pro klubový web po svém příchodu dvaatřicetiletý Podaný.

Změnami v kádru A-týmu to však nekončí. Klub si pro své fanoušky připravil další dvě zajímavé zprávy. Tou první je předělání kotle v Ďolíčku, kde díky skupince brigádníku pomalu mizí velká část sedaček. Na tribnuě pod tabulí tak bude více místa na stání a kapacita stadionu by se mohla zvýšit až na 6 300!

Tou druhou zprávou je pak založení esportového týmu. Jakub Valvoda (Valvi), Martin Štěpán (Caster) a Radek Rozsívač (Rozsi) budou reprezentovat Klokany ve hře FIFA na různých turnajích. „Jsme nesmírně šťastní, že v řadách našich fanoušků máme tak výrazné osobnosti československého esportu. Uvědomujeme si, že prostřednictvím esportové sekce FIFA 19 můžeme oslovit celou řadu našich příznivců, případně získat nové fanoušky a ještě více je propojit s reálným fotbalem a naším klubem,“ řekl ředitel klubu Darek Jakubowicz.

Stoch oficiálně odchází ze Slavie! Nahradí jej ex-sparťan Stanciu?

Před 2 hodinami
294. derby pražských "S" bylo jako již tradičně velmi vyhrocené. Kromě dvou červených karet a...
bytový dům Hadovka, foto Fefík
Před 3 hodinami
Ve velké části Prahy se zvýší daň z obytných nemovitostí, v případě těch komerčních se...
Dnes, 10:44
Komerční článek
Momentálně nabízíme: BYTY Nabízíme byty v moderních bytových domech, vysokého standardu a urbanistickou funkcí. Projekty...
Dnes, 10:44
Dominantou dětského hřiště v Centrálním parku Prahy 13 bude obří herní sova o výšce 3,6...
Včera, 16:44
V hlavním městě se při oslavách 30. výročí 17. listopadu 1989 uskuteční například koncerty, výstava...
Včera, 12:11
Městská doprava na ruzyňské letiště se potýká v posledních letech s kapacitními problémy. Nejezdí tam...
Staroměstské náměstí
Včera, 09:01
V centru Prahy už nebudou moci vystupovat lidé v obřích kostýmech pand a dalších zvířat....
21.9.2019
Před budovou Národního technického muzea (NTM) na pražské Letné probíhá Recyklační víkend. Výměnou za své...
21.9.2019
Budoucí podobu historických budov v centru Prahy, které jsou spojené s palácem Savarin a tvoří...
21.9.2019
Bohemka na domácím stadionu zůstává neporažena. Po posledním dramatickém utkání se Zlínem, ale nebyl trenér...
21.9.2019
Sochař Jan Hána se narodil 28. října 1927 v Dobronicích u Bechyně, kde začal pracovat...
Reklama