4℃
Dnes je 22. únor , svátek má Petr
Komerční článek

Historicky známé Košíře. Místo, odkud je blízko do přírody i do centra

Pojďte s námi na historicky známé místo, pražskou rezidenční čtvrť Košíře. Nabízí svým obyvatelům unikátní spojení života v přírodě s komfortem velkoměsta. Přírodu tu zastupuje nejen lesopark Cibulka, který v posledních letech prošel důkladnou obnovou, ale také přírodní park Košíře-Motol, což je více než 350 hektarů zeleně. Najdete zde ojedinělá místa, jakými jsou stolová hora, Pražský Semmering či step na úpatí stolové hory Vidoule. Myslíte, že vás lákáme na daleké cesty? To je zdání, stále jste v Praze v Košířích.

Na úbočí svahu Vidoule, v ulici na Pomezí, v přímé blízkosti parku Košíře-Motol s rozlehlými výhledy na celou Prahu vzniká místo pro krásné bydlení – top ’rezidence Pomezí. Zelená záplava hned pod ok­ny je ale jen jedním z benefitů top´rezidence Pomezí, jde totiž o jedinečné místo, odkud je všude blízko. Poblíž ulice Na Pomezí naleznete nejen běžné obcho­dy a služby, ale také například Tenis Club Cibulka, squashové centrum, restaura­ce, základní školy, školky nebo Gymnázium Nad Kavalírkou.

Košíře si odvezly z Lochkova tři body

V samém centru Smíchova s obchody, multikinem či galeriemi jste odsud městskou dopravou za 15 minut a na golfovém hřišti v Motole budete za 10 mi­nut, stejně jako na pražském okruhu. Prémiový projekt nabídne v první etapě čtyři čtyřpodlažní domy s pavilony v ustupujícím pátém podlaží. Celkem se jedná o 90 bytů a penthausů. Díky terénu, který se svažuje směrem k centru města, budou mít zdej­ší obyvatelé skvělý výhled na Prahu, byty orientované opač­ně nabízejí relaxační pohled do zeleně přilehlého lesa.

Spektrum bytů je široké, od 2+kk po 5+kk o výměrách od 40 do 250 m2 podlahové plochy. Nabídka bytů je pestrá. od přízemních bytů s předzahrádkami po klasické prostorné byty s balkony a vrcholem nabídky jsou luxus­ní byty, dvouúrovňové pent­hou­sy s velkými střešními terasami a dech beroucím výhledem na Prahu. „Ano nabídka bytů v top ’rezidenci je pestrá, všechny byty jsou navrženy jako nízkoenergetické s řízeným větráním s rekuperací tepla a ochlazováním přiváděného vzduchu.

Adventní věnce by za komunistů neprošly. Hádejte, odkud se tato tradice vzala

Vytápě­ní je zajištěno podlahovými konvektory, v koupelnách doplněnými elektrickými rohožemi, penthousy jsou vytápěny teplovodním podlahovým topením,“ uvádí Otto Ko­val, obchodní ředitel KKCG Real Estate. A zároveň dodává: „top ’rezidence je dnes již zavedená a mezi klienty známá znač­ka naší kvality projektů. Garantuje kvalitu lokality, standardů a náš individuální přístup ke klientům.“ Ve standardech bytů top ’rezidence Pomezí jsou kvalitní dřevěné podlahy a dveře, dřevěná okna zasklená izolačním trojsklem s venkovními žaluziemi, moderní velkoformátové rektifikované obklady a dlažby, zařizovací předměty a armatu­ry renomovaných výrobců.

FOTO: Košíře v Praze

Košíře v Praze - GNG3Košíře v Praze - GNG5Košíře v Praze - GNG2Košíře v Praze - GNG1Košíře v Praze - GNG4
Další fotky
Košíře v Praze - GNG6

Dí­ky inteligentní elektroinstalaci je možné z jednoho místa ovládat topení, rekuperaci, klimatizaci (penthousy) a venkovní žaluzie. Udělat zásadní krok a celou rodinu přestěhovat do nového, nebo zakotvit na novém místě a rodinu zde teprve budovat, je velké životní rozhodnutí. Ale v jednom se shodneme všichni, rodina si zaslouží krásné místo pro život.

Včera, 16:29
Most v Bubenské ulici u metra C Vltavská je ve špatném stavu a musel být...
Včera, 15:29
Pražský Újezd chce postavit dům pro seniory s 127 lůžky. V této chvíli má radnice...
Včera, 14:30
Komerční článek
Např. vysloužilou zářivku převezme každý odpovědný kolektivní systém zdarma, kdežto běžná odpadová firma si za...
Včera, 14:30
Někteří odsouzení političtí aktivisté se rekrutovali z pokrokového hnutí, což byla česká politická mládežnická organizace,...
Včera, 13:34
V sobotu 23. února mezi 10. a 18. hodinou se na Smíchovské náplavce – Hořejším...
Včera, 12:28
Demolice nebo radikální přestavba starých vil a jiných zajímavých objektů vždy rozproudí diskusi, jestli radnice...
Včera, 12:00
Osobní vlak dnes ráno v pražských Strašnicích srazil a usmrtil zhruba čtyřicetiletého muže. Provoz na...
20.2.2019
Bělohorskou ulici na Břevnově čeká zásadní rekonstrukce. Ta má třídu výrazně zklidnit, přibýt mají malé...
20.2.2019
Radnice v pražském Radotíně chce začít v příštím roce stavět své nové sídlo. Stát bude...
20.2.2019
Unikátní číselný kód každého ze 130 tisíc pražských sloupů veřejného osvětlení, který je i skvělou...
20.2.2019
Výstavba nového lesa začala už v září loňského roku a ukončení všech prací je naplánováno...
Reklama