Tramvajové výluky omezí cestování po Praze. Naštěstí budou jen krátkodobé

Řada krátkodobých tramvajových výluk čeká v listopadu obyvatele Prahy. S omezením musejí počítat cestující v řádu dnů. Jako první je naplánována výluka na Břevnově.

Omezení na pražských trasách jsou naplánována kvůli údržbě tramvajových tratí. V noci ze čtvrtka 5. listopadu od 23.25 hodin na pátek 6. listopadu do 4.25 hodin dojde k obousměrné výluce v úseku Malovanka – Bílá Hora.

Anděl, Pražského povstání i Divoká Šárka

V sobotu 7. listopadu musejí s omezením počítat lidí bydlící v Motole. V úseku Vozovna Motol – Sídliště Řepy nepojedou tramvaje také obousměrně, a to od 5.30 hodin do 7.30 hodin a dále od 19.30 hodin do 23.30 hodin.

Prahy 5 se týká i další výluka, dojde k ní ve stejný den, tedy 7. listopadu a spočívat bude v tom, že tramvaje nepojedou mezi 7.30 hodin do 19.30 hodin v úseku Anděl – Sídliště Řepy.

Hlasujte o řešení dopravy Za Strahovem. Čas máte do začátku listopadu

Další na řadě je Praha 4. Mezi zastávkami Náměstí Bratří Synků – Pražského povstání nepojedou tramvaje od soboty 7. listopadu 7.30 hodin do neděle 8. listopadu do 16.00 hodin.

Další výluka je naplánována mezi zastávkami I. P. Pavlova – Muzeum – Flora a dojde k ní v od neděli 8. listopadu od 7.30 hodin do 13.00 hodin. Mimo provoz bude dočasně také zastávka Anděl v Plzeňské ulici, ve směru do centra, a to také 8. listopadu od 8.00 do 16.00 hodin.

Další výluka v Praze 6 je naplánována až na druhou polovinu měsíce, konkrétně na sváteční 17. listopad, kdy nepojedou tramvaje v úseku Vítězné náměstí – Divoká Šárka, to od 10.30 do 18.00 hodin. Od 20. do 23. listopadu potom musejí s omezením počítat lidí využívající tramvaje v Kobylisích, konkrétně bude omezen úsek Ke Stírce – Kobylisy.

 

Včera, 00:00
Díky uvolnění vládních opatření proti šíření koronaviru se v sobotu po více než měsíční pauze...
Dnes, 15:50
V ulici U Vršovického nádraží zrekonstruovala Praha 10 čtrnáct nových bytů, které má radnice v...
Dnes, 14:30
Komerční článek
Množství městského odpadu s postupem let stále roste. Odpadem se stávají i věci, které jsou funkční,...
Dnes, 14:30
Dva lidé čelí obžalobě v souvislosti s loňským úmrtím mladíka po požití drog v jednom...
Dnes, 13:00
Neviditelná výstava, která funguje již devátým rokem v prostorách pražské Novoměstské radnice, bojuje kvůli opatřením...
Dnes, 09:40
Někteří provozovatelé kadeřnictví v Praze si zoufají nad svou aktuální finanční situací. Kvůli uzavření na...
Dnes, 08:00
Ve vozovém parku pražského dopravního podniku (DPP) budou od dnešního dne už jen nízkopodlažní autobusy. Podnik vyřadí...
Včera, 17:00
Vtipné líčení výpravy za zvířaty do exotické Guyany, rozhovory s pětadvaceti předními českými lékaři nebo...
Policie_ilustrační foto
Včera, 16:53
Koncem minulého měsíce jsme vás informovali o zatčení italského státního příslušníka Riccarda Pastoreho. Stalo se...
Včera, 14:20
Přehrazením přechodu pro chodce u budovy ministerstva životního prostředí včera aktivisté během několika minut ochromili...
Včera, 13:00
Už před zahájením otevírací doby čekali lidé před palácem Kinských na Staroměstském náměstí, aby se...
Reklama